Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

bende saygıyla eğiliyorum

Valla canım iğneden 36 saat sonra ilişki daha sonra gün aşırı diyo benim doktor.perşembe 11,5 mm ise bugün çatlatılcak kadar olmamıştır heralde.ama ben ne olur ne olmaz diye 1 gün önceside ilişki oldu.bakalım yarın haber veririm inşallah.

gün aşırı ilişkiye devam cnm inş.tutar bu sefer

çok az kaldı asyacım bence ya, yüzüp yüzüp kuyruğuna geldin benceee heyecanlı olacak beklemek, inşallahhh sonuç pek güzel olacak bu ay senin için

ne olur biraz yardıme din çok kötüyüm dokunsalar ağlıycam 2 yıldır bebeğim olmyordu çatlatma iğnesyle hamile kaldım falat 3 buçuk aylıkken kürtaj oldum bebek öldü şimdi kürtajdan 3 ay geçti yine iğneye başladım geçen hafta fostimonn 75 yazdı 6 tane kullandım bugün doktora gittim 1 yumurtam olmuş diğerleri küçükmüş elimde 6 iğnem kaldı onlarıda günde 2 2 yaptır dedi perşembe gel dedi diğer gebeliğimde menegon artı pregnylle hamile kalmıştım ilk iğnede şimdi bu iğnede büyümemiş bile kafayı yicem allahım yardım etttttttttt ((((((((((((((((888

ne olur biraz yardıme din çok kötüyüm dokunsalar ağlıycam 2 yıldır bebeğim olmyordu çatlatma iğnesyle hamile kaldım falat 3 buçuk aylıkken kürtaj oldum bebek öldü şimdi kürtajdan 3 ay geçti yine iğneye başladım geçen hafta fostimonn 75 yazdı 6 tane kullandım bugün doktora gittim 1 yumurtam olmuş diğerleri küçükmüş elimde 6 iğnem kaldı onlarıda günde 2 2 yaptır dedi perşembe gel dedi diğer gebeliğimde menegon artı pregnylle hamile kalmıştım ilk iğnede şimdi bu iğnede büyümemiş bile kafayı yicem allahım yardım etttttttttt ((((((((((((((((888
gün aşırı ilişkiye devam cnm inş.tutar bu sefer

cnm benim öncelikle sakin ol belkide büyümüştür takılma bu kadar tatlım Allah ım yardımcın olsun inş.gittiğinde güzel haberler alırsın içini ferah tut

Son düzenleme:
kıslar günaydın.dün doktora gittim solda 19 mm 2 tane yumurtam büyümüş sağda çok varmış ama 15mm falanmış.doktor biz o küçük olanları beklemicek 19ml liklere çatlatma yapcaz dedi.eskiden kolumdan yapardı bu sefer kalçamdan 10000 lik yaptı.bu akşam için ilişkiler başlasın dedi.hakkımızda hayırlısı 2 yumuta az geldi ama olacak olduktan sonra olur sanırım.ebru sen ne yaptın test yapcaktın güzel haberlerini bekliyorum

günaydın tatlım çok sevindim olduktan sonra 1 yumurtaylada olur merak etme sen çalışmalara aralıksız devam inş.bu ay olur ... akşam test yaptım tek çizgi çıktı halada olmadım hasta diyorumki çatlama 20.gunu oldu belkide o yüzden çıkmadı yada hasta olucam bilmiyorum ya kafam karışık çok :2:bu ay sonuna kadar bekliycem olmazsa doktora gidecem

Bugün adetinin kaçıncı günü canım?evet geç çatladıysan geç yumurtluyorsundur.geç döllenme olur inşşalah.bide bişi var sen en son kontrole gittiğinde kaç mm idi yumurtan?yani nasıl anlatsam benimde yumurtalarım çatlıyo ama çok büyüdükten sonra çatlıyo mesela 25mm 26mm ama doktor bana bu mm de çatlasada bebek olmaz demişti.yani seninkiler kaç mm de çatlıyo biliyonmu?

cnm adetimin 3.günü bakalım bekliycez hiç olmamıştı böyle korkmaya başladım iyice:18: 19-21 mm de çatlamıştı cnm

cnm adetimin 3.günü bakalım bekliycez hiç olmamıştı böyle korkmaya başladım iyice:18: 19-21 mm de çatlamıştı cnm

2-3 gün daha bekle testi tekrar et canım belki çıkmamıştır.sonrada doktorunla görüşürsün.allah korusun kist tekrarlamasın.

nasılsınız şekerler ne var ne çok :)asyacım o zaman o 19 mm lik yumurtanın döllenmesini bekliyorsunuz değilmi?inşallah tutacak Allahın izniyle.. canım çift çatlatma diye bir şey varmış aynı ay içerisinde iki kere çatlatma iğnesi.. doktorun bahsettimi öyle bişeyden. ne kadar doğru yanlış bilmiyorum ama başka bi topikte okuduydum canım..ebrucum geç döllenme olabilir dediğin gibi, bekleyip göreceğik şekerim :) prenses sen ne sormuştun baktım geçmişe ama gözden kaçmıştır, biri soru sorduğunda biliyosak kesin yanıtlarız blinçli yapılmış bişiy söz konusu olamaz neydi acaba sorun merak ettim :26:

h.geldin cnm iyiyiz çok şükür sen nasılsın ya ben dün test yaptım tek çızgi çıktı yumurtam 20.gunu çatlamıştı acaba geç döllenmemi kafam karışık çok :18:halada hasta olmadım bu nasıl iş anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…