Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

aynen katılıyorum.akşama test al yap eğer negatifse ki inşallah pozitiftir sende boşuna umutlanmış olmazsın.eğer hamileysen hemen kan testine gider kesinleştirirsin.günün geçtiyse beklemek sonucu değiştirmicek sadece seni ümitlendircek canım.karar senin ben olsam 3 gün geçtiyse test yapardım.hakkında hayırlısı olsun canım.

salı gunune kadar bekliycem olmazsam yapıcam canlarım

kuzum sonuçlarının güzel çıkmasına sevindim yapışıklık da açılmış bak her a hamile kalabilirsin
2 gunum geçti cnm göğüslerim fena şişti inş.olmam ya ağrım falanda yok

salı gunune kadar bekliycem olmazsam yapıcam canlarım

ay ebru hadi inşallah canım. yarın yapacaksan ilk idrarınla yap canım sabah

asyacım sanada günaydın tatlımm

bakalım canım inşallah. bugün endokrin uzmanına gidiyorum yine.. niye böyle oluyo ilaç fayda etmiyo sorucam bakalım inşallah ondanda iyi sonuçlarla dönerim sen nasılsın kuzum? keyfin yerindemi, ağrın sızın yok değil mi doktor randevunu aldınmı bakalım

herkese merhabalarrr. benimde batım 7 aralık. sabırsızlıka aranıza eklenmeyi bekliyorumm. hamileleri tebrike derim, deneyen arkadaşlarımada başarılar dilerim. Allah yolumuzu açık etsin inşallah en kısa sürede bizde hamiş listesine ekleniriz. AMİN.

yani yarın olan salı değil mi hadi bakalım heyecanla bekliyoruzzzz
ayy bir bilsem ne dediğimi kuzumm ya şaşırdım iyice havalarda uçuyorum kafam başka yerde hep sabahtan yaparım yazarım hemen size
Hangi salı kıs yarın olan salımı yoksa haftaya salımı haftaya salı ise eğer o kadar iradeli olduğun için seni tebrik edecem
bekleyemem sanırım haftayı şu hafta sonu bile bitmek bilmedi o kadar iradeli değilim inş.pozitifi görürüm dua edin nolur :26:

hoşgeldin aramıza.inşallah bu ay alırsın güzel haberi.ne kadar süredir istiyorsunuz?

merhabalarrr :) daha varmış ya bugünleri değerlendirmeyi ihmal etme hatta bugü tam 14 gün kalmış tam zamanlama olabilir Hakkında hayırlısı inşallah hayırlı haberlerini alırız ve isteyen bekleyen herkes hepimiz için güzel olur inşallah canım benim dualarım seninle, hadi sen de bi güzel haber verde iyice şenlenelim

merhaba hoşgeldin sefalar getirdin inş.seninde yüzün güler allah ım yardımcın olsun

acaba aramızdan bazı arkadaşlar (ismi betüş olabilir ) neden kendini ilk sayfadaki hamişlerimiz listesine eklemiyor da listede topiğe uğrayaman bissürü insan var kendinizi üst sıralara yazabilirmisiniz acaba hanfendi, feyz alalım, gaza gelelim !!

Allah razı olsun canım h.sonuda oruçluydum varsada etkilemez sanırım ay inş.vardır ya

hahayttttt bencede yaaaa ltopiğe uğramayanlarıda merak ediyorum açıkcası ya

Bende bu akşam doktora gitcem bakalım ne dicek yumurtacıklarım ne durumda.beş tane var diyodu 11,5 mm onlar büyümüşmü bakalım.kıslar ya çatlatma iğnesinin de dozu oluyo mu acaba? araşştıra araştıra doktor kadar bilgimiz olcak

hakkaten yaa buu kadar araştırmaya didiklemeye bi doç luk almamız lazım inşallah iyi bi boyutta büyümüştür fıstık çatırdatma iğnesini yaptıktan sonra ilişki günümü öneriyo doktor, yoksa ilişkinin üzerinemi çatlatıyolar :44:

hoşgeldin aramıza.inşallah bu ay alırsın güzel haberi.ne kadar süredir istiyorsunuz?

1 ay olucak canım. ayın 15 inde başladık denemeye.

canım aslında 3 ü benim ama bittikten 20 gün sonra progestan alıcam bu nedenle süreç uzadı. eğer 7 sinden sonra gelmezse hamileyim inşallahhh :)))

merhaba hoşgeldin sefalar getirdin inş.seninde yüzün güler allah ım yardımcın olsun
teşekkür ederim amin cümlemizin inşallah canım. tez zamanda kavuşalım inşallah bebişlerimize

kimmiş acaba o arkadaşlar

ya kendim ekleyeyim dimi o hamile listesi bizim bat listelerinden çıkan hamile arkadaşlar ve tabi birdaha uğramayanlar.
o ilk sayfada bir düzenleme yapacağım da nasıl bir şey yapacağıma karar veremedim

5 tane varsa süper cnm ya inş.çatlar ve tutar iğnenin dozu hakkında bilgim yok inş.güzel haberlerde dönersin tatlım gelince yaz bize

anladım canım hadi bakalım ya inşallah tutmuştur hemencecik kavuşursun meleğine kuzum bak açık bir şekilde fikrimi beyan ediyorum bence gelmeyenleri sil devamsızlıktan kalmış olsunlar bir de bat yazmayalım ya uğraşıyosun bir sürü zaten az çok yazıyoruz hep ne kadar kaldı vs.. benim fikirlerim bunlar gelecek olan tüm fikirlere açığım saygılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…