Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

bende bitsin istiyorum artık bugün akşam sinemaya gidicem şafak vaktine uzun süredir bekliyordum bu filmi.:KK76:
işyeri çok yoğun çok sıkıldım yaaa

Canım alıntı yapamıyorum nette bir sorun var da. Evet dediğin gibi çok uzun süre Allah korusun sen yaşama elbette sağlıkla geçir tüm gebeliğini.. sadece benim demek istediğim o arkadaş yavrusuna kavuştu ama baya yatırdılar tabii zor oldu ama bütün çilelerine değdi, seni endişelendirmek istememiştim kusura bakma lütfen... Dikişten sonra hiiiç sıkıntın olmaz inşallah, hayırlısıyla güzelci geçsin 9 ayın :KK16:

tatlım yorma kendini fazla.. hissedebiliyormusun bıdığını :KK49:
tamam canım .hissetmek derken ? en erken 15-16 da haftalarda hissediliyor ama kokulara çok hassaslaştım

bizde pazar günü gidiyoruz inşallahhhhhh edward bella ve jacob hastayımmm pislik voltari'ninde sonunu görürüz inşallah bu partta
kesinlikle edward diyorumm başka da birşey demiyorum:KK1: bellanın değişmiş halini de çok merak ediyorum açıkçası kitapta güzel anlatılmıştı filmdeki halini görücez bakalım bugün

tamam canım .hissetmek derken ? en erken 15-16 da haftalarda hissediliyor ama kokulara çok hassaslaştımkesinlikle edward diyorumm başka da birşey demiyorum:KK1: bellanın değişmiş halini de çok merak ediyorum açıkçası kitapta güzel anlatılmıştı filmdeki halini görücez bakalım bugün
ya ben aynı bella gibi çok kararsız bi insanım bi tarafım edward diyor bi tarafım jacob.. aşk edward diyor ama merhamet, sevgi jacob :KK1: ben kitabını okumamıştım zaten sonrada özellikle başlamadım öğrenmek istemedim neler olacağını.. kızlarını gördünmü fragmanda çok tatlıııııııııııı

Son düzenleme:
ya ben aynı bella gibi çok kararsız bi insanım bi tarafım edward diyor bi tarafım jacob.. aşk edward diyor ama merhamet, sevgi jacob :KK1: ben kitabını okumamıştım zaten sonrada özellikle başlamadım öğrenmek istemedim neler olacağını.. kızlarını gördünmü fragmanda çok tatlıııııııııııı

çok güzel kızları evet.
edward ı tek geçiyorum şekerim:KK23:

çok güzel kızları evet.edward ı tek geçiyorum şekerim:KK23:
seni edwadçı seni :KK1: jab de kıza mühürlendi ya çok mutluyum onu tüm kötülüklerden koruyacak.. inşalallah sonu güzeldir, kimse ölmez ve çocuklarıyla birlikte musmutlu yaşarlar, kötü bir son sanırım şu aralar psikolojime hiç iyi gelmez :26:

Kızlar iyi akşamlar iyi tatilller.pazartesi güzel haberlerle gelmeniz dileğiyle öpüldünüz.

Hatunlar nasılsınız, haftasonu keyifli geçmiştir umarım. Ben cumartesi HSG çektirdim. Anestezili. Uyandığımda biraz ağrım vardı tabiii antibiyotik verdiler ve bir ağrı kesici. Eve gidip bir kaç saat uyudum. Sonrasında ise gayet iyiydim. Bayıltırlarken çok tedirgindim yanlız bacaklarım titriyordu Doktor konuşturmaya çalıştı; nerde çalışıyosun kaç yaşındasın vs... sonra küt gitmişim :) Sonucu iyi çıktı. birazcık yapışıklık varmış ama açılmış, onun dışında bi sıkıntı yokmuş çok şükür. Bugün tekrar doktora gidiyorum, Jinekoloğum yeni bir endokrin önerdi, bakalım o ne diyecek.. Tabi kollar delik deşik oldu kan aldırmaktan, ne yapalım canımız sağ olsun :)

günaydınlar canlarımmmm
hepimiz için güzel bir hafta olsun inşallah:KK16::KK16:
günaydın canımmm :))
Hatunlar nasılsınız, haftasonu keyifli geçmiştir umarım. Ben cumartesi HSG çektirdim. Anestezili. Uyandığımda biraz ağrım vardı tabiii antibiyotik verdiler ve bir ağrı kesici. Eve gidip bir kaç saat uyudum. Sonrasında ise gayet iyiydim. Bayıltırlarken çok tedirgindim yanlız bacaklarım titriyordu Doktor konuşturmaya çalıştı; nerde çalışıyosun kaç yaşındasın vs... sonra küt gitmişim :) Sonucu iyi çıktı. birazcık yapışıklık varmış ama açılmış, onun dışında bi sıkıntı yokmuş çok şükür. Bugün tekrar doktora gidiyorum, Jinekoloğum yeni bir endokrin önerdi, bakalım o ne diyecek.. Tabi kollar delik deşik oldu kan aldırmaktan, ne yapalım canımız sağ olsun :)

iyiyim şekerim sen nasılsın .. süper cnm sonuçlar iyi çıkmış çok sevindim inşallah bundan sonrasıda iyi olacak:KK16: benimde reglim hala gelmedi :KK49:

geçmiş olsun canım.sonucunun iyi olmasına sevindim.yapışlık açıldıysa hamile kalman an meselesi inşallah önümüzdeki ay müjdeli haberi vereceksin bize.

günaydın canımmm :))iyiyim şekerim sen nasılsın .. süper cnm sonuçlar iyi çıkmış çok sevindim inşallah bundan sonrasıda iyi olacak:KK16: benimde reglim hala gelmedi :KK49:
canımmmm ayy heyecanlandım yaa bi test yapsana şeker inşallah hamilesinnnn :KK49: :KK49: :KK49:
geçmiş olsun canım.sonucunun iyi olmasına sevindim.yapışlık açıldıysa hamile kalman an meselesi inşallah önümüzdeki ay müjdeli haberi vereceksin bize.
sağol bitanem.. inşallah öyle olur bakalım zaman geçsinnnnn geçsinnnnnnnnn ve hepiciğimiz hamile olalımmmmm :KK1:

canımmmm ayy heyecanlandım yaa bi test yapsana şeker inşallah hamilesinnnn :KK49: :KK49: :KK49: Sağol bitanem.. Inşallah öyle olur bakalım zaman geçsinnnnn geçsinnnnnnnnn ve hepiciğimiz hamile olalımmmmm :KK1:

iyide niye test yapmıyon git test yap.geçtiğine göre o saman hamilesin dimi?ay hadi inşallah.

test yapmaya korkuyorum kızlar yaa :KK17:1 hafta geçsin diyorum

test yapmaya korkuyorum kızlar yaa :KK17:1 hafta geçsin diyorum
Canım benim eğer hamile değilsen negatifi görmekten mi korkuyorsun, regl olsan da o kadar üzülmezmisin.. bence eğer hamileysen hemen öğrenmelisin, ona göre yediğine içtiğine, hareketlerine, hayatına dikkat edersin kuzum, kendini çok yormazsın.. Bu benim fikrim tabi karar senin. Ben de günüm geçmeden artık test yapmak istemiyorum ama 1 2 gün geçerse yaparım İnşallah bu ay pozitifi görürsün ebrucum yaa haydi hayırlısı :KK19:

X