Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

orda bir topik var uzaktaaa
girmesek de yazmasak da o topik bizim topikimizdiiiirrr

içimden geldi :)

bi gün buraya müjde vererek gelicem..hepimiz için de duam bu......
hiçbişey yapmıyorum,1 yıl olmadan da yapmayı düşünmüyorum,1 ay önce kontrol amaçlı dr gitmiştim,temiz çıktı herşeyim,onun dışında kafama bile takmıyorum,daha yeni evliyimki ben!!!!
Allahım uygun zamanda göderecektir yavrucaklarımızııııı.......

özlemezmiyiz kız..hadi inşallah canım güzel haberleini alalım

kızlarrr kuyruk sokumum agrıyor fena midem bulanıyor..

ya taliha inşallah ben bi umut doluyum bu ay senle ilgili.inşallah olur içime doğan

inşallah canım inşallah

kesin ondan.istemediğin ot burnunun dibinde bitermiş ya : )
sen ne durumdasın peki ?

bizde 8 aydır falan bekliyoruz işte :)) ben muayene oldum ancak eşim olmadı bendede bi tiroid problemi var bilmiyorum bakalım ne zaman olur, hayırlısı.. zaman gösterecek :)

inşallah canım müjdeli haberini alırız en kısa zamanda...

merhaba arkadaşlar. size bakmaya geldim nasılsınız?.. bebişe ara verdikte yani unutmadım sizi, muhabetinizi...

taliha arısütü denedin mi? istersen ondan da tüket çok faydalı bir besin.. ben sabah akşam arı sütü yicem bi ara uygulamaya çalışmıştım ama başarılı olamamıştım.. Hormonal sorunlara iyi geliyormuş onun için kullanıcam ben. Gebelik oluşumuna da faydası varmış yani şöyle ki; yumurta kalitesini arttırıyormuş ve de spermlerin kalitesini.. yani eşlerinde tüketmesi gerek.. ben telefonla sipariş verdim uygulama şeklimide ürün gelince anlatıcaklarmış.. istersen özelden yazabilirim eğer aklına yatarsa bir arar konuşursun

merhaba arkadaşlar. size bakmaya geldim nasılsınız?.. bebişe ara verdikte yani unutmadım sizi, muhabetinizi...

hoşgeldin canım benim.. nasılsın iyimisin? amann boşver canımız sağolsun ne yapalım :)))) sağlığın sıhatin iyi değilmi? taşındınmı ne yaptın merak ettim seni

hoşgeldin canım benim.. nasılsın iyimisin? amann boşver canımız sağolsun ne yapalım :)))) sağlığın sıhatin iyi değilmi? taşındınmı ne yaptın merak ettim seni

iyi olmaya çalışıyorum canım ya... alerjik astımın gıcıklığı devam ediyor. şehir merkezide artık sabahları kirlilik çok. maske taksamda fark etmiyor.

daha taşınamadık. evin işleri bitmek bilmedi. bu hafta temizleteceğiz inş. 3 haftaya kadar tanışmayı umuyorum. eşimde bende izin alacağız evi toparlayacağız. da eşim hallederis hallederis diyor. ama icrat yok

iş değişikliği için başvurmuştum. naklen atama... o kurum şehir merkezinden uzaktı. ne yazıkki olumsuz geldi cevabım.

böle işte benim durum

hadi ya tüh, tayin olayına üzüldüm sağlık sebebiyle aslında olması gerekirdi göz önünde bulundurmamaları çok saçma.. ev içinde çok yorma kendini, tozun pasın içine girmemeye çalış yardım edecek birileri yokmu kadın falan tut olmazsa. eşler hep öyle yaa hep hallederler :):):)

şimdiki kurumumdan engelleniyor sanırım... bu yıl doktorların verdiği raporlar yaklaşık 30 gün oldu.

eski bir dizide hallederis kadir vardı. o hesap onunki.

temizlik işini ben yapmıyacağım. kadın tuttum. ay baya bi para istedi oda... ne zormuş, para ver ver bitmiyor.

sen nasılsın. işler bebiş durumları. kürler felan...

canım iyiki tutmuşsun, boşver sen yapmada.. kadınlar öyle valla bide pırlanta gibi değerlilier iyi kadında boş gün bulabilene aşkolsun :))) canım valla inanki o kadar yıprandımki tek başıma debelenmekten. saldım çayıra mevlam kayıra :) ve böyle çok daha iyiyim.. eşim gitmedi doktora çok erkenmiş ne gerek varmış ve ben onu bu işten soğutuyomuşum o yüzden ben soğumaya karar verdim ona mani olmayım :))) kendi bilir tek başına yapılmıyo sonuçta :) öyle işte cancağzım..

çok üzüldüm ona ben. inş. atlatır çabucak. daha iyi sanırım. Allah tez zamanda mutlu etsin inş.

Evet gerçekten çok sıkılıntılı bir durum ama çok şükür sağlam bi maneviyatı ve karakteri var Allah onu şu çektiği sıkıntıların milyon katı mutlulukla mükafatlandırsın inşallah

erkekler doktordan korkuyorlar. onlarda bir sorun çıksa sanki boşancaz. benim eşimde öle gitmez kolay kolay... sadece onun için değil normalde de doktora gitmez. ille yumurta kapıya dayanacak. geçenlerde dişi ağrıyor gitmiyeceğim doktora diye tutturdu. akşam söylemeye başlamıştım. gecenin köründe acile gitmek zorunda kaldık.

evet ya benimkide genel olarak gitmez zaten birde kimseye zorla bişey yaptıramayız o yüzdende kendimi frenleme kararı aldım ona bu konuda tek kelam etmicem dye söz verdim kendime. hoş bu seferde niye böyle içine kapandın oluyor :) ne yapsak kabahat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…