Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

bizim kocalar kardeşmi. yoksa erkeklerin kafası aynımı çalışıyor. kendi kendine merak edersin sesin çıkmaz. noldu anlat diye söylenip durur... tam anlatırsın; bu sefer önemsiz konu olur çıkar. her tür konuda böle. kafayı takmadığın yüzüne yansımaması lazım. ozman sorun yoktur.

aynen öyle valla tam tarif ettiğin gibi paylaşsan kabahat paylaşmasan kabahat.. çabalasan çok pimpirikli oluyosun çabalamasan isteksiz oluyosun her türlü konuda böyle.. halbuki ben eşimin kaşı insin ıncık cıncık

dinlerim çözüm üretmeye çalışırım hiç bi sıkıntısını önemsiz görmem ne biliyim o böyle yaptıkça zaman içinde çok içime battı.. hepsi böyle galiba :)

evet hepsi öle. eşimde beni dinler dinler. aman kafaya takma bak hasta olacaksın der. kafaya takma değince takılmıyor ya.

kısacası salla gitsin...

evet hepsi öle. eşimde beni dinler dinler. aman kafaya takma bak hasta olacaksın der. kafaya takma değince takılmıyor ya.

kısacası salla gitsin...

aynen öyle :) hayırlısı bakalım zaman neler gösterecek bize.. ben çıkıyorum canım erken gidicem eve bugün biraz. öpüyorum seni.. kendine dikkat et

aktarlarda varmış ondan canımm..bende eger olursam sogan suyuna tekrar başlamayı düşünüyorum artı fınfık kabugu da iyi diyolar

talihaa nerdesin merak ediyorum seni ??

merhaba kızlarrr... hala olmadım ama sancılarım ve fena mide bulantım var hala ya şimdi kızlar eylülün 7 sinde oldum.normalde 30 günde bir oluyorum..dün.30 günümdü bugün 31 bazen tam gününde oldugu oluyor yani eylül 7 ekim 7 diyelim böylee 7 atlatmadan emin olamıyorum işde testeler negatif çıkmıştı zaten eger 7 yi atlatırsam ozaman umutlanırım ama sancım çok var olurum ben gögüslerimde ağrı yok çünkü hiç

kızlar yarın doktora gidicem klomenim bitti ağrılarım var az az yumurtalarımda dua edin nolur eğer iyiyse yumurtalar çatlatma iğnesi yapılacakmış Allah ım yardım etsin hepimize soğan suyunada devam ediyorum :)

inş.olmazsın cnm benim herşeyin hayırlısı dua et bol bol

inş. gelir en yakında bebişin. beklemek baya bir zor. Allah kolaylık versin.

inş. sonuç iyi çıkarda bebişin gelir.

canım inşallah allah gönlüne göre versin..dualarımız seninle..

bu arada taliha naptın bat günün geçti senin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…