Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

yeni hamişleri tebrik ediyorum femolove efulim ve aengin
darısı bekleyenlerin başına inşallah.

Cok sagol canim hep dualarimda varsiniz valla..

günaydın canlarım nasılsınız :) bende tekrar soğan suyuna başladım bugun 2.gunum klomenimide içiyorum inş.şifam olur :KK49:

Canim ben 2 ay hayit cayi ictim faydasini da gordum bence sende dene...
merhaba canlarım
ne güzel listemizden 4 hamiş çıkmış maşallah...

çok mutlu oldum canım Allah sağlıkla kavuştursun yavruna.

umut oldun valla buradaki yazılarını okumuştum ben çok mutlu oldum Rabbim sağlıkla kavuştrusun yavruna..

süper ya maşallahh Rabbim sağlıkla kavuştursun yavruna..

çok sevindim gerçekten .
maşallah hepinize ve yavrularınıza

gerçekten çok üzüldüm hatırlamazmıyız yahu seni az sohbet etmedik senle. ne desem bilemedim Rabbim hayırlısını versin hakkınızda.inşallah bin pişman olurki bence olacaktır da ama sende kırdıklarıyla sen mutlu olabilirmisin artık onunla.

Coook tesekurler canim insallah rabbim isteyen herkeseeee nasip eder daha cokk yeni hic birsey hissetmiyorum ama oldugunu bilmek bile guzel..

Cok sagol canim hep dualarimda varsiniz valla..

Canim ben 2 ay hayit cayi ictim faydasini da gordum bence sende dene...

Coook tesekurler canim insallah rabbim isteyen herkeseeee nasip eder daha cokk yeni hic birsey hissetmiyorum ama oldugunu bilmek bile guzel..

hayıt tohumu var bende kapsul gibi onu içemiyorum ya civan perçemi almıştım birde

kızlar hepinizi çok özledim öncelikle bunu söylemek isterim
taliha herkes senin dediğini diyor ve sen beni tanımadan bunu söylüyorsun arkadaşım herkesin dediği o kaybetti seni asla senin gibisini bir daha bulamaz. kayınvalidem bile bunu söylüyor ama hiçte oğluna kalkıp bişey demiyor hepsi çok değişken oldu birden eşimin babası çok küçükken ölmüş aile resisi gibi olmuş herkes korkar ve sözünün üstüne söz söyleyemez dediğin gibi benden çok büyük ödünler istediler ne hakla istedilerse artık öyle idare edecekmişim oğullarını zaten etmişim iki yıl ama onun dert ettiklerini ben hiç etmedim evliliktir dedim elbet kavga olur dedim daha yeni tanıyoruz birbirimizi dedikçe ben meğersem beyefendi neler düşünüyomuş ..yazık diyorum hiç bişey demiyorum bedduada etmiyorum hiç te etmedim sadece Allah bana güç kuvvet ve sabır versin istiyorum ki fazlasıyla veriyor binlerce kez şükürler olsun süper bir işim var severek çalıştığım çevrem dostalrım ve ailem yeter zaten
Tatlım yaaa üzüldüm gerçektenn..Hakkınızda hayırlısı olsun demekten başka birşey gelmiyor dilimee çok zor bir durumm..Allahım sana güç kuvvet sabır versin canımm..kendinden ödün verme hiçbirzaman..güçlü bir kadınsın bellii kendi ayakların üzerinde durursunn ama ezdirme kendini kimseye kendi istediyse kendi yapsınnn değin gibi..hayırlıs olsun tatlımm hiç üzme kendinii sen değil o kaybetti asıl.

çok doğru söyledin tatlım bugün böyleyizde yarın ne olucaz hiç bilmiyoruz ve artık ölümden başka hiç bişeye şaşırmam bu hayatta biz bu hale geldiysek herşeye normal gözle bakıyorum
canım hayat çok garip ya gerçekten değil bir sene sonra bir dakika sonra bile ne yaşayacağımızı bilmiyoruz... hayat bir an da altüstte olabiliyor, üzüntüden ölebiliyosun ya da sevinçten aklını uçurabiliyosun her şey bizler için.. hep hayırlısını istemeliyiz.. yazdım ya temennim eşinin yaptığı hatayı anlayıp bin beter pişman olup senden milyonlarca kez af dilemesi ve seni eskisinden çok mutlu etmesi.. ama hayırlısı diyorum sen çok akıllı mantıklı aklı başında bi kızsın senin için hayırlısı neyse o olsun canım onla ya da onsuz sen iyi ol sen çok çok mutlu ol..

amin arkadaşım Allah hidayet versin yazık diyorum sadece evlilik kavramı yokmuş bu kadarda kolaymış 3 -5 tane abuk subuk nedeni kendine kimbilir dünya derdi yapmış herkes güldü rezil etti kendini sadece işte sevgiliden ayrılıyo gibi bıraktı
cnm şok oldum yazdıklarını okuyunca.kolaymı bir yuvayı yıkmak anlamıyorum.hakkınızda hayırlısı olsun cnm.

ayyy tatlımm bebeğin gelmiş çok sevindimmm hayırlı uğurlu olsun arkadaş geldi sana artık hiç canın sıkılmaz
Canim dogru tadi biraz kotu ama cidden coook faydali cok kisi var bunu ictikten sonra hamile olan tabiiki oncellikle Rabbim nasip etti fakat cokta faydali bir bitki

hamilelik yaşayan arkadaşlar bende dün ultrasonda keseyi gördüm çok şükür henüz 20 günlükmüş ama bu 5 haftadan önce kese görünmez diyor herkes resmini bile çekti doktor.az kas52 ağr50 hem sağ hem sol birada kahve lekem için ilaç verdi sizce normalmi kesenin görünmesi ve kasık ağrısı bilgili olanlar yardım ederse çook sevinirim korkuyorum

canım benim çok üzüldüm okuyunca Allah ım sana sabır güç versin herşey bizim için biliyorsun hayatımız hep sınav güçlü ol bitanem sen çok güçlü bir kadınsın eminim buna dua et bol bol hatasını anlayacaktır gör bak

hamilelik yaşayan arkadaşlar bende dün ultrasonda keseyi gördüm çok şükür henüz 20 günlükmüş ama bu 5 haftadan önce kese görünmez diyor herkes resmini bile çekti doktor.az kas52 ağr50 hem sağ hem sol birada kahve lekem için ilaç verdi sizce normalmi kesenin görünmesi ve kasık ağrısı bilgili olanlar yardım ederse çook sevinirim korkuyorum

canim cook tebrik ediyorum seni kasik agrilari cogu insanlarda olur ben de pek yok mesela dinlen fazla yorma kendini keseyi gormen ne guzel iste hemen cikmis sevin bence ben gecen hafta doktora gitim doktor bakmadi 2 hafta sonra bakcam dedi mesela endiselenme

canim cook tebrik ediyorum seni kasik agrilari cogu insanlarda olur ben de pek yok mesela dinlen fazla yorma kendini keseyi gormen ne guzel iste hemen cikmis sevin bence ben gecen hafta doktora gitim doktor bakmadi 2 hafta sonra bakcam dedi mesela endiselenme

ALLAH razı olsun cnm bende bir tuhaflıkmı var diye düşündüm cnm ama kahve lekem çok oluyor o beni korkutuyor progestana dün başladım ama etkisi olmadı şimdilik..çook korkuyorum cnm fazla zorlamazsam bişey olmaz değilmi cnm

ALLAH razı olsun cnm bende bir tuhaflıkmı var diye düşündüm cnm ama kahve lekem çok oluyor o beni korkutuyor progestana dün başladım ama etkisi olmadı şimdilik..çook korkuyorum cnm fazla zorlamazsam bişey olmaz değilmi cnm

yok canim merak etme Allah korur onu:KK16::KK16::KK16:sen ayaklarini uzat ve dinlen stres yapma

ne güzelll hamile arkadaşlarımız çoğalmış :))) allah bebişlerinizi sağlıklı sıhali bi şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşalahh canlarım:))

kızlarrr bu arada yardımınıza ihtiyacım var bende hiç geçmeyen akıntı ve iltihap var soğan kürü yapmak isityorum nasıl yapılıyor birde bu kür uygulanırken bebiş deniyormuyuz ??

Sende tuhaflık yok canım bebek yerleşirken öyle lekelenmeler gelebiliyomuş.bol bol dinlen ve ağır kaldırma çok yorma kendini İnş hiçbirşey olmaz.bide stres yapmaki bebişin huzurlu olsun.

canım sana soğan kürü iyi gelmişti daha önce, bence de deneyebilirsin.. benim reglmi 10 gün geciktirmişti biliyosun ama şimdi tekrar eski düzenime kavuştum çok şükür, ben de neden öyle bi etki yaptı bilmiyorum ama

canım sana soğan kürü iyi gelmişti daha önce, bence de deneyebilirsin.. benim reglmi 10 gün geciktirmişti biliyosun ama şimdi tekrar eski düzenime kavuştum çok şükür, ben de neden öyle bi etki yaptı bilmiyorum ama

evet cnm benim devam ediyrum bu sefer gunde 2 bardak içiyorum hayırlısı olur inşallah kuzummmm :KK49:

bir bakayım topiğimize dedim kim neler yapıyor;

hayırlısı olsun bilgeadam... inş. sonunda çok mutlu olacağın günler gelir...

beni burda hatırlayanlarınız vardır elbet bir süredir giremedim çok kötü günler yaşadım bizde sizler gibi bebek yapmayı planlarken eşim benden ayrılmak istediğini söyledi bir günde ve dünyam altüst oldu bir anda :KK43:(saçma sapan şeyleri bahane etti ele avuca sığmayan incir çekirdeği doldurmayan bi kaç neden bulmuş kendince ve biz ayrıldık ben ailemde kalıyorum artık 1 ay oldu mahkeme açmasını bekliyorum oda henüz yok ama ben kendimi toparladım bu süreçte hayatıma kaldığım yerden devam ediyorum ama çok büyük bir şoktu ben size özetledim hepiniz birden bire nasıl değişir diye soruyorsunuz eminim benim eşim herşeyi içine atabilen bir karakter asla ödün vermeyen bir cinsti ama hep idare ederdim ben onu en küçük kavgalarımızı bile içine atmış bugüne kadar da büyütmüş kurmuş ve birden patladı işte...aile geçindirmek ona göre değilmiş kii biz herkes tarafından parmakla gösterilen bir çifttik eşim çok güleryüzlüdür herşeye güler sen bi hata yapsan o an sana güler ama içine atarmış ve büyütürmüş ama işte ben bunu bilmiyordum şimdi öğrenmiş oldum işte bu olaylarla çok saçmaydı anlatılacak gibi değil herkes çok şaşkın kimse inanamıyor bu hale geldiğimize vicdanen çok rahatım ve belkide ondan bu kadar güçlüyüm ki rabimin verdiği inanılmaz sabırla sadece bana dava açacağı günü bekliyorum ..he bide diyoki sen aç davayı daha çabuk bitermiş dedim ben istemedim ayrılmak sen istedin sen aç bakalım açmıyo bekliyoruz saçmalıkla dolu bişey oldu bizimki ... ki benim eşim bu hale geldiyse dyorum insan hayatta daha kime güvenir biz deli gibi eğlenip gülen evin içinde bile el ele dolaşan iki deliydik ne oldu anlamadım gitti inşallah mahkemede doğru düzgün nedenler sunarda hakim boşar bizi yoksa bu bize söyledikleriyle imkanı yok

sadece paylaşmak istedim sizlerle rabbim herşeyin hayırllısını versin herkese

yeni hamişleri tebrik ediyorum femolove efulim ve aengin
darısı bekleyenlerin başına inşallah.

yeni hamişlerimizide tebrik ediyorum...

beni merak eden varsa bebişe araverdik.

Son düzenleme:
X