Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

canım bu mesajını da görmedim aynı anda yazmışız :) soğan kürü iyi gelir inşallah ne zaman bir dahaki dr randevun

hasta olunca 3.günü gel dedi.ama o zamana kadar koca kist gidermi bilmem.yavaş yavaş umudumu kesiyom saten.bu doğum kontrol hapı bitince hasta olcam sanırım o saman gitcem bakacak küçülmüşmü diye.küçülmemişse gene doğum kontrol hapı.offfff ya bebek isityoruz ama korunuyoruz garip.hayırlısı olsun artık ne diyeyim.ebruda da kist vardı onunki gitmişti sanırım onunki küçük dü ama.benimde gider inşallah.

hasta olunca 3.günü gel dedi.ama o zamana kadar koca kist gidermi bilmem.yavaş yavaş umudumu kesiyom saten.bu doğum kontrol hapı bitince hasta olcam sanırım o saman gitcem bakacak küçülmüşmü diye.küçülmemişse gene doğum kontrol hapı.offfff ya bebek isityoruz ama korunuyoruz garip.hayırlısı olsun artık ne diyeyim.ebruda da kist vardı onunki gitmişti sanırım onunki küçük dü ama.benimde gider inşallah.

gider inşalalh ya hele bir gitsin hamilelik gelsin arkasından şimdi topiğimizn ilk zamanları inceledim de başlarda baya hamile çıkarmışız sonradan durulmuşuz çok.ebru ile geçen görüştüm ama kisti sormadım inşallah gitmiştir onukide.

geçmiş olsun asyacım herşey nasip işte elden birşey gelmiyor.bende seni merak ediyordum günün geçti diye...inşallah kisti atarsın hemende gerek kalmaz hapa

12 haftalık hamileyim.. çok bulantım var. yeni evlendim istedik hemen oldu çok şükür.. rabbim sizede en kısa zamanda şifa verir inş.. çok geçmiş olsun

kızlar merhaba,her girdiğimde kimse olmuyor...bende okuyup çıkıyorum...kızlar benim aşılama iptal oldu 4 tane yumurtam olmuş çogul gebelik olur diye yapmadı doktorum gene kendi çabalarımızla yapıcaz..dün için gel çatlatma iğnesi yapalım dedi ama gitmedimm :KK43: sıkıldım çünki artık...bu ayda tutduramazsan ara vericem biraz şuan sadece şeker ilacı kullanıyorum..bunu bıraksam mı diye düşünüyorum ama doktor hamile kalana kadar kullanıcan dedi ordan kafam karışık...belki buna devam ederim..bugün 14.günüm bugün yarın çatlar yumurtalarım kasıklarımda sancılar başladı çünki...hayırlısı artık napalım kızlarr..bu arada asyacım geçmiş olsunn...bende de kist olmuştu 2 ay çok şükür adetle atmışım ben...ilkinde sogan suyu içtim bende ebruda içiyordu aynıydık o kontrole gitti kisti gitmemiş doktor onada dogum kontrol vermişti..ben gittim kontrole benimki gitmişti sogan suyu iç canımm iyi oluyor.bende neyapacağımı şaşırdımkızlar valla...büyükler sıcak suya otur diyor bana yaa :KK43: ama sıcak zararlı değil mi yaa doktorlar uzak durun diyor:KK43:kafam çok karıştıı..nette baktım kimi beline yakı yapıştırmış o ay hamile kalmışş...birsürü şey işte kızlarr dikkat edin kendinize girin böyle arada yaa.

günaydın kızlar ....talihacım vardır herşeyde bir hayır doğal yolla gelecektir bebişin inşallah belki ikiz bile olur madem yumurtan çok iyi değerlendir günleri gerisi allah kalmış rabbim istedikten sonra herşey olur.
bu ay olmazsa bende ara vermeyi istiyorum ama bir yandanda devammı edeyim diyorum kafam çok karışık....

günaydınlar bende bugün yumurta kontrolüne gideceğim eğer istenilen büyüklüğe geldiyse iğnemi de olacağım. bu 3. klomen kullanışım 2 gün önce yumurtam 12 mm idi inşallah gelişmiştir. yaa kızlar ben 3 ay klomen kullandım ve her ay yumurta gelişimi daha da gecikti yumurta tembelliği vardı zaten ama klomenle iyi olacağını her ay daha da geç büyümeye başladı kafam çok karıştı yaaa

günaydın kızlar ....talihacım vardır herşeyde bir hayır doğal yolla gelecektir bebişin inşallah belki ikiz bile olur madem yumurtan çok iyi değerlendir günleri gerisi allah kalmış rabbim istedikten sonra herşey olur.
bu ay olmazsa bende ara vermeyi istiyorum ama bir yandanda devammı edeyim diyorum kafam çok karışık....

inşallah canım yaaa öyle olur..hayırlara vesile olsun diyorum bende napim...ama kafamda hep neden olmuyor sorusu ? bu ayda olmazsa ara vermke istiyorum hemde başka bir doktora görünmek istiyorum bakalımm..

cnmm benimde en başta kistim 6 cm di 2 ayda gitti bu seferki çok küçüktü ama kontrole gidemedim daha dr.izindeymiş merak etme gider seninde

iyi akşamlar kızlar... bugün yine doktora gittim ve yumurtalarım hala büyümemiş doktor yumurtalıkların cevap vermiyor dedi 2 gün sonra tekrar çağırdı bakacak büyümüşse iğne vuracak.. olmazsa sonraki ay dozu artıracakmış. anlamadığım daha önce klomeni kullandığımda yumurtalarım gayet iyiydi büyüyordu bu günlerde iğne olmuş oluyordum. doktorun öyle demesine çok üzüldüm yaaa ilaca rağmen yumurta büyümemiş:KK43::KK43::KK43::KK50::KK50:

iyi akşamlar kızlar... bugün yine doktora gittim ve yumurtalarım hala büyümemiş doktor yumurtalıkların cevap vermiyor dedi 2 gün sonra tekrar çağırdı bakacak büyümüşse iğne vuracak.. olmazsa sonraki ay dozu artıracakmış. anlamadığım daha önce klomeni kullandığımda yumurtalarım gayet iyiydi büyüyordu bu günlerde iğne olmuş oluyordum. doktorun öyle demesine çok üzüldüm yaaa ilaca rağmen yumurta büyümemiş:KK43::KK43::KK43::KK50::KK50:[/QUOT

üzülme canım yaa bazen böyle oluyor..hayıralısı olsun sıkma canını..ben bu doktorları anlamıyorum valla yaaa.yumurtaların olması için ilaç veriyorlar.tamam yumurta oluyor bu sefer olmaz çogul gebelik olur iptall..lan ben boşunamı içtim okadar ilacı sen zaten yumurta olsun diye verdin bu ilaçları bana yumurtalar olmuş e yap yok olmazz..valla çok kızmaya başlıyorum artık bende canımm..lan zaten 2,5 yıldır kendim deniyorum olmuyor..bu ayda siz deneyinn...düşünme taliha diyorum ama olmuyor yaaa..sabrım tükeniyor günden güne :KK43:

iyi akşamlar kızlar... bugün yine doktora gittim ve yumurtalarım hala büyümemiş doktor yumurtalıkların cevap vermiyor dedi 2 gün sonra tekrar çağırdı bakacak büyümüşse iğne vuracak.. olmazsa sonraki ay dozu artıracakmış. anlamadığım daha önce klomeni kullandığımda yumurtalarım gayet iyiydi büyüyordu bu günlerde iğne olmuş oluyordum. doktorun öyle demesine çok üzüldüm yaaa ilaca rağmen yumurta büyümemiş:KK43::KK43::KK43::KK50::KK50:[/QUOT

üzülme canım yaa bazen böyle oluyor..hayıralısı olsun sıkma canını..ben bu doktorları anlamıyorum valla yaaa.yumurtaların olması için ilaç veriyorlar.tamam yumurta oluyor bu sefer olmaz çogul gebelik olur iptall..lan ben boşunamı içtim okadar ilacı sen zaten yumurta olsun diye verdin bu ilaçları bana yumurtalar olmuş e yap yok olmazz..valla çok kızmaya başlıyorum artık bende canımm..lan zaten 2,5 yıldır kendim deniyorum olmuyor..bu ayda siz deneyinn...düşünme taliha diyorum ama olmuyor yaaa..sabrım tükeniyor günden güne :KK43:

haklısın valla canım kızmakta onlar için beklemek 1 ayı geçirmek kolay tabi bi de bize sorsalar o aylar nasıl geçiyor inşalllah son bekleyişimiz olur bebişlerimiz gelir. sen de üzülme belki kendiliğin den olur her işte vardır bi hayır de sıkma canını :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

iyi akşamlar kızlar... bugün yine doktora gittim ve yumurtalarım hala büyümemiş doktor yumurtalıkların cevap vermiyor dedi 2 gün sonra tekrar çağırdı bakacak büyümüşse iğne vuracak.. olmazsa sonraki ay dozu artıracakmış. anlamadığım daha önce klomeni kullandığımda yumurtalarım gayet iyiydi büyüyordu bu günlerde iğne olmuş oluyordum. doktorun öyle demesine çok üzüldüm yaaa ilaca rağmen yumurta büyümemiş:KK43::KK43::KK43::KK50::KK50:

ya gerçekten zor sabretmek acaba diyorum farklı doktora mı görünmek lazım tabi siz daha iyi bilirsiniz ama .Rabbim göndersin artık sağlıkla nazlı bebişleriniz

bakın bir arkadaş vardı myhos buraya gelmişti o dönem o da üzgündü şimdi hamileymiş :nazar::nazar: çok sevindim onun adına.herkes için doğru bir zaman var belki gönlünüzü karartmayın canlarım

ya gerçekten zor sabretmek acaba diyorum farklı doktora mı görünmek lazım tabi siz daha iyi bilirsiniz ama .Rabbim göndersin artık sağlıkla nazlı bebişleriniz

bakın bir arkadaş vardı myhos buraya gelmişti o dönem o da üzgündü şimdi hamileymiş :nazar::nazar: çok sevindim onun adına.herkes için doğru bir zaman var belki gönlünüzü karartmayın canlarım

inşallah canım o doğru zaman yaklaşmıştır artık daha da üzülüyorum önceden aylar dı şimdi 1 yıl bitti 4 ay daha geçti sabrım tükeniyor sanki 3 aydırda tedavi görüyorum 2 sinde sonuç alamadım bu ayda umutsuzluk var rabbim tez zamanda versin inşallah bekletmesin

inşallah canım o doğru zaman yaklaşmıştır artık daha da üzülüyorum önceden aylar dı şimdi 1 yıl bitti 4 ay daha geçti sabrım tükeniyor sanki 3 aydırda tedavi görüyorum 2 sinde sonuç alamadım bu ayda umutsuzluk var rabbim tez zamanda versin inşallah bekletmesin

ne kadar süredir aynı doktora gidiyorsun peki?

canım nasılsın nasıl gidiyor hamilelik?

iyiyim cnm bgün 3 aylık oldu çok şükür :KK16:

gece 3e doğru acıktığım için uyandım kendimi mutfakta buldum :KK9::KK9::KK9:doymuyorumm efsuncuuuuuuuum doymuyorummm

kocamın dayısının perşembesi bgün bağa gidicm de akşamı bekleyeyim diorum erkenden gitmeyim şimdi yatarım az ewde

sen nasılsın kuzum yoktun özlettin kendini :KK16:

X