Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

tatlım daha çok küçükse çıkmazki teste bence kaybetme ümidini... günaydın bu arada kızlar :KK9:

yokmu kızlar kimse ne oldu bizim topiğimize yaaa :KK43:((

evet arkadaşlar ne oldu bizim topiğimize kimsecikler yok hafta içi olmasına rağmen:KK43:( canım peki adete bukadar erken kala hamile kalınırmı ?? yaklaşık 8 gün falan vardı !!

günaydın kızlar dün gece rüyamda forumdan bir arkadaşın hamile olduğunu gördüm bthcg değeride 40 dı.bukadar küçük olmasına rağmen erkekti bebek...

karbeyza adet günün geçmiş cnm ne alemdesin?kimse haber vermiyor en azından giripde sonucu söyleselerya

selaam canlaar ...

ztn giremiyordum hiç giremez oldum nete :KK43:

kocamın dayısı wefat etti perşembe günü .. çok üzüldük çookk.. bgün ewdeyim başım ağrıyor midem bi acaip anlamadım ....akşam tekrar gidicem az bi yatimde ...

yeni hamiş warmış tebrikler sağlıkla al kucağına inş :nazar:

topiğimize nazar değdi kızlar :KK14::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Canlaar nasilsinizz

yeni hamis warmis tebrikler cnm saglikla al kuvagina ins :)

Basimin agrisi daha gecmedi neden oluyor acaba yaaa

serum takiolar acaba zarari olur mu ?

kızlarrrr slm napıyonuzz bitane hamişimiz varmışş tebrik ediyorum onuuu..allah hayırlısı ile kucagına almayı nasip eder inş..kızlar yaa giriyorum kimse yok bende geri çıkıyorum yaaa :KK43: bugünde fenayım zati ishalim hemde mide bulantımçokkk :KK43:( dikkat edin kendinize kızlarrr...ben pazartesi kontrole gidicem o gün aşılama gününe karar verilecek :)

kızlar merhaba kimse yok artık burda yaaa..bende arada girip bakıyorum yazan var mı diye :KK43: bugün kontrolüme gittim kızlar 12.günüm 4 tane kocaman çatlamaya hazır yumurtam var..ama doktor aşılama yapmaktan vazgeçti :KK43: çogul gebelik riski var dedi..gene kendi çabalarımızla denicez..hayırlısı olsun dedim hayırlara vesile olur inş.belki bu ay gol atarız :) kendinize iyi bakın kızlar durumumdan haberdar edeceğim sizleri..öpüyorum hepinizi.

tşk ederim kaç gündür kasık ağrım var ama bugün sakin 1 hafta önce kan yapmıştım dayanamadım tabii normal olarak negatif çıktı :)bakalım ne olcak

kıslar neden yoksunuz ya:KK43: bende kist oluşmuş doğum kontrol hapı verdi doktor kist 6cm imiş.çok büyük ya sol tarafta ve orası şu an ağrıyo adetimin 4. günü.bende soğan kürüne başladım hemde doğum kontrol hapı kullanıyom kaç ayda gider acaba?

merhaba canlarım
terk etmek değildi benimkisi yazmıştım gün takibinden ve sürekli düşünmekten yorulmuştum.
herkes de gitmiş sanırım.
şimdi bir topikte daha önce yazılarını okuduğum birinin bir kızı varmış ve hamile vefat ettiğini okudum çok üzüldüm Allah rahmet eğlesin
listede asyanın günü geçmiş merak ettim başka topikte gördüm galiba olmamış.inşallah önümüzdeki ay okuruz güzel haberini

merhaba canlarım
terk etmek değildi benimkisi yazmıştım gün takibinden ve sürekli düşünmekten yorulmuştum.
herkes de gitmiş sanırım.
şimdi bir topikte daha önce yazılarını okuduğum birinin bir kızı varmış ve hamile vefat ettiğini okudum çok üzüldüm Allah rahmet eğlesin
listede asyanın günü geçmiş merak ettim başka topikte gördüm galiba olmamış.inşallah önümüzdeki ay okuruz güzel haberini

canım maalesef kist olmuş kaç ayda gider onuda bilmiyom doğum kontrol hapı kullanıyom:KK43:

kıslar neden yoksunuz ya:KK43: bende kist oluşmuş doğum kontrol hapı verdi doktor kist 6cm imiş.çok büyük ya sol tarafta ve orası şu an ağrıyo adetimin 4. günü.bende soğan kürüne başladım hemde doğum kontrol hapı kullanıyom kaç ayda gider acaba?

canım bu mesajını da görmedim aynı anda yazmışız :) soğan kürü iyi gelir inşallah ne zaman bir dahaki dr randevun

X