Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlar bende hamişim :))) benide yazar mısınız 8. denemede oldu batım 18 temmuz :) allah kimseye aratmasın ben 8 ay denedm cokk zor bişey

OOFFF içim bunaldı valla bizimkilerden haberde gelmiyo hepsi anlaşıp terk etti bizi.bende gün sayıyom son 5 :KK1::KK1: olacağı yok ama ya olursa

kızlarrrr slm napıyonuzz bitane hamişimiz varmışş tebrik ediyorum onuuu..allah hayırlısı ile kucagına almayı nasip eder inş..kızlar yaa giriyorum kimse yok bende geri çıkıyorum yaaa :KK43: bugünde fenayım zati ishalim hemde mide bulantımçokkk :KK43:( dikkat edin kendinize kızlarrr...ben pazartesi kontrole gidicem o gün aşılama gününe karar verilecek :)

kızlarrrr slm napıyonuzz bitane hamişimiz varmışş tebrik ediyorum onuuu..allah hayırlısı ile kucagına almayı nasip eder inş..kızlar yaa giriyorum kimse yok bende geri çıkıyorum yaaa :KK43: bugünde fenayım zati ishalim hemde mide bulantımçokkk :KK43:( dikkat edin kendinize kızlarrr...ben pazartesi kontrole gidicem o gün aşılama gününe karar verilecek :)

hakkında hayırlısı olsun canım inşallah bu sefer olur meleğin.

ebru nasılsın canım neler yapıyon kimsecikler girmiyo artık bende sağda solda takılıyom.bat pazartesi salı inşallah hayırlısıyla bu sefer yüzüm güler.bu arada iğne testi yapıyolar diğer başlıkların birinde kararırsa pozitif kararmazsa negatif:KK1::KK1: kıs karardı vallla:KK1::KK1: bide doğruluk payı olsa zannetmiyom çünkü hamileyim diye iğne niye kararcaksa:KK1::KK1::KK1:

ebru nasılsın canım neler yapıyon kimsecikler girmiyo artık bende sağda solda takılıyom.bat pazartesi salı inşallah hayırlısıyla bu sefer yüzüm güler.bu arada iğne testi yapıyolar diğer başlıkların birinde kararırsa pozitif kararmazsa negatif:KK1::KK1: kıs karardı vallla:KK1::KK1: bide doğruluk payı olsa zannetmiyom çünkü hamileyim diye iğne niye kararcaksa:KK1::KK1::KK1:

iyiyim cnm sen nasılsın çalışıyorum napim nasıl iğne testi anlamadım ben yahu :KK17:

iyiyim cnm sen nasılsın çalışıyorum napim nasıl iğne testi anlamadım ben yahu :KK17:

Canım idrarını bi bet şişeye koyuyormuşsun içinede kullanılmamış bir iğne atıyormuşsun en az 8 saat bekliyormuş sonra bakıyormuşsun iğne kararmışsa hamilesin kararmamışsa hamile değilsin:KK1::KK1: valla bana biraz komik geldi ama yaptım karardı.öteki topikte yapıp kararanlar hep hamile:KK1::KK1: kararmayanlarda bişi yok.ne bilim tesadüfmü ne

selam kzılar diycem ama kimsecikler kalmamıs:KK43:( ben rahatsızlıgımdan dolayı pek giremiyorum... ebruli bir tek sen varsın nasılsın arkadaşım?
nasıl gidiyr hayat?

teşekkür ederim canım umarım seninde asılamnın sonucu olumlu olur.burdan seninde hamile oldugunu duyarız:) allah yarımcın olsun

kızlar selam nasılsınız bakayım ben yumurtlama dönemimi kaçırdım fitilden dolayı fakat adete 8 gün kala bi deneme olsu imkansız diye düşünsemde ne olur ne olmaz diye hemen banyo yapmadım ama normalde 11inde olmam gerekirken tık yok şuan bende iki gün boyunca gegli dönemimdeymişim gibi ağrım oldu bugün yok belirtide yok ya geciktim ya bi şeyler var ama imkansız gibi gözüküyor kafam karıştı test yaptım negatif çıktı.uzun süreden beride gecikme olmuyor bende :KK43:

merhaba kızlar yoğun bir gündü anca fırsat buldum nete girmeye sabah okula gittik öğleden sonrada bir arkadaşa gittim kızımla.arkadaşta 36 haftalık hamile bebişini bekliyor evde artık aldığı cicilere baktık .allah en kısa zamanda herkese nasip etsin inşallah.

kızlar selam nasılsınız bakayım ben yumurtlama dönemimi kaçırdım fitilden dolayı fakat adete 8 gün kala bi deneme olsu imkansız diye düşünsemde ne olur ne olmaz diye hemen banyo yapmadım ama normalde 11inde olmam gerekirken tık yok şuan bende iki gün boyunca gegli dönemimdeymişim gibi ağrım oldu bugün yok belirtide yok ya geciktim ya bi şeyler var ama imkansız gibi gözüküyor kafam karıştı test yaptım negatif çıktı.uzun süreden beride gecikme olmuyor bende :KK43:

tatlım daha çok küçükse çıkmazki teste bence kaybetme ümidini... günaydın bu arada kızlar :KK9:

X