Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

slm cnm bizde bu ay çalısmalara başladık aynen bende ewdeyim çalısmıyorum inan hep aklımda hamilelik acaba oldumu olucakmı düşünmekten kafayı yicem

bu msj bana geldi galiba yada kendi üzerime alark cvp atıyorm ne yazıkki ugrası bulamaynlar tamamen bebege yöneliyor ve calısana göre daha fazla düşünmek zorunda kalıyorz istesemde istemesmde adet oldum şimdiden bile bir sonraki adet günümü yumurtlama günümü hesaplıyorm böylede giderse hamilelik dahada gec olacaga benziyor

Allah herkese sağlıklı bebekler nasip etsin ,isteyenlere de bekleyenlere de istem dışı kürtajdan sonra acımı dindirir umarım.

canımmm allah gönlüne göre versin kendini dinleme bir uğraş bul kafan dağılsın rabbim en hayırlı zamanda nasip etsinnn

ahhhh keşke bulabilsem eşime diyorm bir iş bul diye bilmiyorm ne olacak bu senede sınava girecem üniversite sınavına belki biraz onunla ugrasırsam kafam dagılır insaallah sende hamilesindr

bir damlacık kanla bitti küçücük dünyama sıgdırdıgım kocaman sevincim..... tam bir sene oldu seni kaybedişime ve hayata küsüşüme...yapacak hiçbir sey yoktu artık gidecektn gözlerini açamadn dünyaya ebediyen kapatacaktın tam 1sene oldu ama yasıyordn cok cırpındm kaybetmemek için hiç mi yapılack birsey yok dedim yok dedi doktor bütün gözyaslarıma ragmen ben kaybetmek istemedm seni ama yinede karnımdaydn yaşıyordn ümidimi kesmek istemedm ama olmadı yarın ölecektn ve sen bunu asla bilmicektn annen baban kim bilmicektn ve bir melek olarak nasıl geldiysen yine bir melek olarak gidecektn beni affet bebegim sana gözüm gibi bakamadm seni koruyamadm bana veda ettin ahirette bulusmak ümidiyle... tam bir sene sonra yasını tutuyorm ve seni özlemle anıyorm:KK14:MUSABIM 'a

Son düzenleme:
allah razı olsun tam bir sene oldu acısı hala taptaze bebegimi kaybettigim gün yenisine kavusmayı hayal ederken tamda bugünyine hasta oldum acım ikiye katlandı anlayacagın rabbim hiç kimseye yaşatmasn seninkinide sag salim kucagına almayı nasip etsn

kızlar ben çok mutsuzum yaaaa galiba ekim de de mutlu haberi alamayacağım dün doktora gittim yumurta kontrolü için yumurtalarım büyümemiş doktor bu aydan ümitli değilim bu şekilde gebelik oluşmaz dedi bi daha ki ay klomenin dozunu artıracak daha bata da 13-14 gün var acaba hiç ihtimal yokmudur gelişip çetlemsı için çok karamsar oldum dünden beri moral sıfır bu ayla beraber tam 15 ay oldu bebek isteyeli:KK43::KK43::KK43:

kızlar ben çok mutsuzum yaaaa galiba ekim de de mutlu haberi alamayacağım dün doktora gittim yumurta kontrolü için yumurtalarım büyümemiş doktor bu aydan ümitli değilim bu şekilde gebelik oluşmaz dedi bi daha ki ay klomenin dozunu artıracak daha bata da 13-14 gün var acaba hiç ihtimal yokmudur gelişip çetlemsı için çok karamsar oldum dünden beri moral sıfır bu ayla beraber tam 15 ay oldu bebek isteyeli:KK43::KK43::KK43:

cok üzüldm ya gercektn seni okadar iyi anlıyorm ki cok zor ümit edipte böyle bosa cıkmsı ama lütfen ümidini kaybetme daha zamanda varmıs kimbilir bekli olur olmazsada bir sonraki aya olur insaallah önce morali düzeltiyorz sonra yumurtaları dogal yöntemleri denedn mi peki incir sogan kürü falan gibi

cok üzüldm ya gercektn seni okadar iyi anlıyorm ki cok zor ümit edipte böyle bosa cıkmsı ama lütfen ümidini kaybetme daha zamanda varmıs kimbilir bekli olur olmazsada bir sonraki aya olur insaallah önce morali düzeltiyorz sonra yumurtaları dogal yöntemleri denedn mi peki incir sogan kürü falan gibi

caınm bu ay incir çok fazla tükettim öyle kür falan hazırlamadım taze taze dalından koparıp yedim çok incir ağaçlarımız var... önümğzdeki ay soğan kürüne başlamayı düşünüyorum bu ay geçti adetten sonra başlanması gerekiyormuş. bi de kaynanamgil falan bi kadından bahsettiler komşumuzun gelininin 2 yıl çocuğu olmamış ona götürmüşler daha sonra hemen hamile kalmış.. göbekten bakıyormuş rahim aşağıda olursa gebeliğe engelmiş rahimi yukarı kaldırıyor bunu doktorlar bilemiyormuş sanırsam ona gitmeyi de düşünüyorum

kızlr selammmm. bu adet durumu iyice sinirimi bozdu bu ay. geçen ay 6 gün gecikip 23ünde gelmişti. bu ayda 18 inde gelmeye başladı ama damla damla lekelenme gibi geliyooo . daha kıpkırmızı olmadı. test yaptım sabah negatif çıktı. üstüne görme olabilr mi? acaba. karnım hafiftende ağrıyo gibi dünden beridir bişey geldiğide yok. kafam karmakarışık oldu. kan testi mi yaptırsam acaba???

kızlr selammmm. bu adet durumu iyice sinirimi bozdu bu ay. geçen ay 6 gün gecikip 23ünde gelmişti. bu ayda 18 inde gelmeye başladı ama damla damla lekelenme gibi geliyooo . daha kıpkırmızı olmadı. test yaptım sabah negatif çıktı. üstüne görme olabilr mi? acaba. karnım hafiftende ağrıyo gibi dünden beridir bişey geldiğide yok. kafam karmakarışık oldu. kan testi mi yaptırsam acaba???

canım ben ce hemen kan testi yaptır sonuç al kafanı daha fazla yorma bu şekilde boş boşuna strese girme hakkında hayırlısı olsun inşallah bebişin seninledir:KK49::KK49:

canım ben ce hemen kan testi yaptır sonuç al kafanı daha fazla yorma bu şekilde boş boşuna strese girme hakkında hayırlısı olsun inşallah bebişin seninledir:KK49::KK49:

pazartesi giderim sanırım eğer yarın öyle tam kanama olmazsa. gerçi olsada geçince gidicem doktora neden böyle iki aydır die

pazartesi giderim sanırım eğer yarın öyle tam kanama olmazsa. gerçi olsada geçince gidicem doktora neden böyle iki aydır die

bence de canım git muayne ol inşallah hamişsindir yine de insan ümit kesmek istemiyor yaa tam kırmızılar gelmeden belki üstüne görmedir

bence biraz daha bekle cnm boşuna kan testine para verme sağlıklı gebelikse kanaman durur zaten.belkide kimyasaldır onunda çaresi yok zaten.
ben bir gün önceden kırmızı kartı gördüm malesefki bu aydan ümitliydim ama olmadı yeni bat 20 ekim olur heralde .

caınm bu ay incir çok fazla tükettim öyle kür falan hazırlamadım taze taze dalından koparıp yedim çok incir ağaçlarımız var... önümğzdeki ay soğan kürüne başlamayı düşünüyorum bu ay geçti adetten sonra başlanması gerekiyormuş. bi de kaynanamgil falan bi kadından bahsettiler komşumuzun gelininin 2 yıl çocuğu olmamış ona götürmüşler daha sonra hemen hamile kalmış.. göbekten bakıyormuş rahim aşağıda olursa gebeliğe engelmiş rahimi yukarı kaldırıyor bunu doktorlar bilemiyormuş sanırsam ona gitmeyi de düşünüyorum

insan her yola basvuruyor bebegi olsn diye sei anlıyorm insaallah onun faydasını görürsn bu arada sogan suyu illa adetten sonra içilmesi gerekmiyo adetten 10gün önce falanda içiyosn genelde 2.ayki kürde yapılıyo ama bence erken başlanmasınınn hiçbir zararı yok tabi yine en iyisini sen bilirsn rabbim gönlüne göre versn duama senide katacam

soğan kürü işe yaramadı sat 14 eylül bu ay bal çörek otu tarçın büyüsüne kapıldım bu üç mucizeden bahsediliyo hep herkes hamile ben de 8. günümdeyim bakalım işe yarayacak mı

soğan kürü işe yaramadı sat 14 eylül bu ay bal çörek otu tarçın büyüsüne kapıldım bu üç mucizeden bahsediliyo hep herkes hamile ben de 8. günümdeyim bakalım işe yarayacak mı

insaallah işe yarar arkadasm rabbim hayırlısını versn ama şunuda söylemedn gecemicem bal tarcın cörek otu herkezde aynı etkiyi yapmıyo kistte yapabiliyo ben bir kez denedm bende kist yaptı dikkat et derim ben tabi herkezde olack degil

kızlarr merhabaaaa..haftasonu hiç giremedim geriye dönük okudum şimdi.hafta sonu temzilik yaptım kızlar öldüm ya şuann heryerim agrıyor :) suyla çok oynadım kızlar yaa inş. bişi olmaz..bugün 19.günüm kızlar 12.günden beri düzenli ilişkideyiz..bu ay inş. olur.4 yumurtadan biri tutar :KK43: yalnız gögüslerimde hafif şişme var erken daha ağrımda oluyor.ama takılamamaya çalışıyorum :)rabbim hepimizin zamanını biliyorr...kendi mübarek katından bizlere de hayırlı evlatlar armağan eder inş.bu ayda hastalanırsam direk ehliyete yazılıcam kızlar :) hiç değilse başka bişeye odaklanırım bir müddet kafamdan atmış olurum :KK70:

X