Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

cok üzüldüm canım Atlatması zor oluyor gercekten..benım de ilk hamılelıgım zorunlu kurtaj olmustu..3 ay ıcınde yenıden kaldım...Allah saglıkla anne olmayı nasip etsin insallah..

geçmiş olsun canımmm..tabi olur neden olmasınn..benim teyzemin kızıda ikizlere hamile kaldı 2 aya kadar kalp sesleri alınamadı için kürtaj oldu..geçen konuştuk çalışmalara başlamışşş sen umudunu kaybetme hiçbirzaman mutlaka olurrr...bende şuan ilaç kullanıyorumm bendede hiçbir problem olmamasına ragmen döllenme olmuyor.4 yıllık evliyim 2,5 yıldır korunmamamıza ragmen olmuyor.son 6 aydır tedavideyim halen sonuç alamadık.bu ay aşılamaya karar verdik bunu denicez hayırlısı ile inş. güzel sonuçlar alırız..

İnşallah canım.acaba aşılamada sana yumurta geliştirmek için gene klomenmi verdiler yoksa iğneler varmış o daha etkiliymiş ondanmı verdiler.inşallah hayırlı sonuca ulaşırsın canım.

İnşallah canım.acaba aşılamada sana yumurta geliştirmek için gene klomenmi verdiler yoksa iğneler varmış o daha etkiliymiş ondanmı verdiler.inşallah hayırlı sonuca ulaşırsın canım.

canım klomen ile yapıcaz bunu eger bu olmazsa iğneye geçelim dedi bakalım bide bunu deneyelim canımm..

arkadaşlar bu arada ben bir konu açtım bu konuyu tartışalım hep birlikte.

http://www.kadinlarkulubu.com/gebel...rmus-hadi-konuyu-ele-alalim.html#post26390375

kızlarrr selammmm nasılsınız bakayımm mavi ahayl hayırlısı olsun bebeişin olcakmış :)))) allah sağlıklı sıhatli doğum ve evlat nasip etsin.. ben bu ay deneyemedim kızlar fitil kullandım..ağrılar başladı kırmızılar bugün yarın gelir :) bakalım bidahaki aya inşalahh:)

kızlar yazamasamda inanin takip ediyorum hergün mailime düsüyor konu. Hepiniz icin dua ediyorum ve cok iyi anlıyorum sizleri. ama sakin ümidinizi kaybetmeyin. Bir gün mutlaka olacak. Allah en iyi zamanını bilir.

Kıssssslaaaarrrrr nerdesiniz günaydınlar.ya herkesler gitmiş gelin konuşalım başka türlü vakit geçiremiyoz.

inşallah ne diyelim.hamiş patlaması olurda herkez burda toplanır inşallah.sen ne yaptın canım çalışmalara devammı?

yumurtlama zamanım geçti cnm beklemedeyim ama bu aradada boş durmayım belki geçde olsa bişey çıkar benim bat 23 eylül daha 11 gün var ....belirti falanda aramıyorum kendimde ama 2gündür wc den çıkamıyorum hamile bile olsam daha rahme bile yerleşmemiştirki bebiş ayaklarımı üşüttüm heralde.sen ne yaptın beklemedemisin sende

günaydın... evet herkezler gitti. bende topiğe girmeyi azalttım. inş. hamiş olduklarında gelirler görüşürüz gene...

ben 3 aylık bebeğimi kaybettim ölmüş karnımda aten teaviyle olmuştu 2 yılda 1 iğneyle kürtajdan sonra yine hamile kalırmıyım korkutuyolar olma diye çok üzgünüm ruhsal çöküntüdeyim...(((

ben 3 aylık bebeğimi kaybettim ölmüş karnımda aten teaviyle olmuştu 2 yılda 1 iğneyle kürtajdan sonra yine hamile kalırmıyım korkutuyolar olma diye çok üzgünüm ruhsal çöküntüdeyim...(((

çok fazla kafaya takıpda üzme canım kendini.veren rabbim kimse bilemez olup olmayacağını.sen tedavini ol rabbim en kısa zamanda gönderir meleğini inşallah.

evet canım benimde bat 17 inşallah kırmızılar gelmez dicem ama içimde pekde umut yok açıkcası.belirti falanda yok.geçen onca ayda belirti vardıda ne oldu sonuç negatif.bu ay dinlemedim kendimi bi belirti yok.allahtan hayırlısı vakti zamanı gelmişse olur gelmemişse beklicez artık elimizden gelen başka bişi yok

canlaaaaaaaaaar merhabaaa

gerçekten nerde bu hanımlar ya ( sanki ben çok girebiliyorum da bu aralar :) )

dr.a gittim bebişi gördük yine , kalbi çok tatlı atıyordu

hareket etsin diye,dr. karnıma wurdu hafifce, aman bi hareketlendi teyzeleri çok tatlıydı kıpır kıpır oldu hemen

cinsiyeti belli değil halen 30.da tekrar gidices inş belli olur

darısı tüüüüüm isteyen dileyen arkadaşlarıma inş-ALLAH

valla canım ben nasıl yapılacağını bilmiyomki.hem listeyi sadece efsun düzeltebiliyo sanıyorum ben.neyse kimsecikler gelmiyo herkesler dağıldı biri güzel bir bebek müjdesi versede herkeslar gelse

cnm listede neyi güncelliyeceksinizki bişey olursa özelden msj atarız efsunda uğrayınca günceller sadece o yapabiliyor konu ona ait ya

efsuna özelden yazayım o zaman..takip yapmayınca da heyecanı kalmıyo ki..( arada ugrarım dedı ama ugrar belki de ..bak efsun gıdınce cok sessızlestı ortalık dı mı

efsuna özelden yazayım o zaman..takip yapmayınca da heyecanı kalmıyo ki..( arada ugrarım dedı ama ugrar belki de ..bak efsun gıdınce cok sessızlestı ortalık dı mı

sadece efsun değilki cnm papillou ,burmus,ebeberuli vs daha yazmaığım birçok arkadaş girmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…