Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

burcu geçmiş olsun cnm takipde olman daha iyi hemen gelir inşallah bebecik ...bende kimyasal gebelikte çok ağlamıştım eşim teselli etmişti...allah kimseyi aratmasın tez zamanda karnını bebişle doldursun...

sagol tatlim tesekkur ederim cok zor (( esime soylemis dusuk yapmisim ben (( bebegim birakti annesini cok uzdu beni ama olsun dun ruyamdaydi ( hayirlisi boyleymis napalim allah buyuktur hic birimize aratmasin insallah (

Tekrar gecmis olsun en yakın zamanda hayırlısıyla hamile kalirsin inşallah.ben de adet olmadan önce gittim,kalinlasmadan dolayi hamilelikten suphelendi.ama değilim gerçi olmadım da olucam 1- 2 güne.

tesekkurler canim sagol :) rabbim hepimize tez zamanda verir insallah :)insallah olmassin gelir melegin :)

sagol tatlim tesekkur ederim cok zor (( esime soylemis dusuk yapmisim ben (( bebegim birakti annesini cok uzdu beni ama olsun dun ruyamdaydi ( hayirlisi boyleymis napalim allah buyuktur hic birimize aratmasin insallah (

bitanemm çok geçmişler olsuun Allah hayırlısını wericek inş hemencecik hemde

canım ya üzüldüm gerçekten düşük mü yapmışsın sen şimdi
kuzum üzülme lütfen Rabbim sağlıkla inşallah en yakın zamanda tekrar göstersin inşallah tez zamanda

bu arada bende 12.gününmde yumurtlama akıntım olmasına rağmen ısrarla testte tek çizgi görüyorum anlamadım gitti yani

Son düzenleme:

canım geçmiş olsunnn..üzülmeee tedavini oll güzelce inş.. gelicek odaa sıkma canını

kızlarr nerdesiniz yaaaa :) bende girme vakti bulamadım...3.günümde gittim doktora sonunda aşılamaya karar verildi :) ogün birtane gonalf 75 iğne vurdu.ve 5.günü klomene başlıcam günde 2 tane.haftaya pazartesi kontrole gidicem ve aşılam günü kararlaştırılacak kızlar çokk heycanlıyım yaaaa inş. ilk de tutdururuz allahın izniyleee rabbim yardım et bizee

efsuncum bende de akıntı 13.14 .günlerde oldu hatta 14.gün belim felaket ağrıyordu ama çift çizgiyi 15.ve 16.günde gördüm .sanırım akıntılar yumurtlarken oluyor çift çizgide çatlayınca heralde...ben böyle bir sonuça vardım.

şimdiden hayırlı olsun cnm inşallah ilkinde hemen olurda bebişin gelir biran önce

günaydınlar canlarım

hadi inşallah canım ilkinde güzel haberlerini de ver inşallah

demekki heray değişiyor ben geçen ay 10-11 de gördüm çift çizgiyi bu ay da daha yok.11-12 de akıntı çok tu değerlendik bakalım bu akşam misafirim var boş geçeriz darısı 14-15 e ozmn

kuzular günaydınnnnnnnnnnnn günaydınnnnnnnnnnn günaydınnnnnnnnnnnnnnnben geldimmmmmmmmmmm... tatil çok güzel geçti süper süper çok çok güzeldi :)) ama işte bitti napalım buna da şükür tabikide :))burcu düşükmü yaptınnn?? sadece bu sayfayı okuyabildim ve şok oldum nasıl yani yaaa?? çok geçmiş olsun kuzum gerçekten çok üzüldüm okucam geçmişi de ama gün içinde ağır ağır.. aşırı bi yoğunlaşlma oldu burada.. herkes iyidir inşallah yeni havadis varmııı kiiii

Günaydın komşularım
hepinize hayıt suyunu tavsiye etmek için bir uğriyim dedim, son 3 aydan beri lekelenmelerim ve çok uzun süren adetlerim oluyordu, bu ay hayıt suyuna başladım çok şükür henüz ne lekelenmem ne erkenden adetim geldi, bakalım 12 eylülü bekliyorum, birde o gün olursam tam 28. gün olmuş olurum, ozaman bu hayıt suyuna yıldızlı pekiyi vericem
Öpüyorum hepinizi, inşallah güzel bir hafta olur hepimiz için
efsuncum senide ayrıca öpüp sevgilerimi yolluyorum

Son düzenleme:
canlarım günaydınnnnnn..saolun kızlarr inş..dediğiniz gibi olur gerçekten eşim ve ben manevi yönden yorulduk sabrımız tükeniyor günden güne hep hayırlısı demekten başka bişi diyemiyoruz..Rabbim bilir herşeyi ona karşı gelmek ne mümkün..

kıslar günaydın.papi hoşgeldin canım.bur_muş geçmiş olsun rabbim en kısa zamanda gönlündekini göbüşüne versin.bu hafta inşallah güzel haberlerle geçer.

tatilci kuzucum gelmiş.hoşgeldin canım benim özledim seni ya..
ben sana özet geçeyim dur
mavihayal hamile.
burmus ise regli bittikten birkaç gün sonra tekrar kanaması oldu bunun üzerine dr a gitti drda düşük yapmuş olabileceğini söylemiş.

yaseminim 12 eylülde güzel haberini alırız inşallah canım

haklsıın taliha zor ve çok sabır isteyen bir süreç rabbim kimseyi aratmasın biranönce sağlıkla göstersin sizlere

Günaydın herkese....

çok geçmiş olsun canım. üzülme inş. gelecek bebişlerimiz. haziranda ve bu ay garip durumla karşılaşmıştım. hazirandaki yaşadığım olayı anlattığımda doktorum düşük yapmış olabileceğimi söylemişti. galiba bu ayda aynı şey başıma geldi. uzun süre sonra gittiğim için değişiklik görmedi. tedavide görmedim. nasip böleymiş kuzum üzülme... sağlıklı bebiş istiyoruz, sağlıklı olsunda bebişlerimiz Allah tez zamanda nasip eder inş. canım....

günaydın. hoşgeldin. tatile doyamamışsındır. inş. güzel güzel hamiş haberleri alırız bu ay...

hepinize cok tesekkur ederim kizlar...duyunca kendimi cok kotu hissettim doktor bana boyle biseyden suphe ettigi soyledi ben tabi hemen aglamaya basladim sonra test falan yapti iste yok degilmis dedi rahatladim bende rahim duvarinda kalinlasma var dedi ilac falan yazdi eve gelince esim soyledi dusuk yaptigimi ona soylemis cok kotu oldum duyunca esim cok destek oldu oda uzildu napalim rabbim razi olmadi onun bize gelmesine ( hayirlisi boyleymis ( eger bebegimi hissetseydim daha zor olurdu rabbim hayirli zamanda gondericek benim melegimi bana :)

ay çok sevindimmmmmm mavihayal kuzusunu tebrik ediyorum süper haber buuu sağlıkla kucağına alsın inşallah arkası çok gelsinnnn... kızlar tatil gerçekten bana çok iyi geldi kafamı boşalttım rahatladım ve gerçekten oluruna bırakmaya karar verdim böylesi daha iyi.. inanın hiç düşünmedim kafa yormadım.. eşimle ikinci balayımızı yaptık her şey harikaydı bebek te gelicek bunu biliyorum belki zamanı vardır o zamana kadarda e kendimi paralamak istemiyorum.. böyle işte.. sizleri seviyorum...

tabi tatlım biliyorsun sağlıksız hamilelikler genelde düşükle sonuçlanırmış vardır bunda da bir hayır.sen içini ferah tut inşallah en yakın zamanda sağlıkla gelir bebeğin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…