Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlaarrrr yaaaa bana da bi umut olunn iştee yaaa :KK43: 1 hafta kaldı test yapmama... ama dayanmıyoırummm.. acaba şimdi çıkar mı ki yapsam?? yada 10 günü beklemek lazım dimmii??? :KK31: şimdi aşılama geçen hafta bugün yapıldı,acaba napsam tam 1 hafta gecti..

canımm inşallah olmuşturrr...bende bu ay yaptıracağım bakalım :)

canımm inşallah olmuşturrr...bende bu ay yaptıracağım bakalım :)

çıkmazsa üzülürsün. biraz daha beklede inş. bebişin seninledir canım... doktorun ne dedi?

inşallahh canımm yaa inşallahh olmuştur hayırlsısıyla tabi.... o zaman hadi bakalım saan da Allah kolaylık versin inşallah :KK34:

evet canım o da doğru çıkmazsa üzülürüm boşuna fazladan moral bozukluğu yaşarım,aslında en doğrusu 14 gün beklemek bunu biliyorum da,insan kendine engel olamıyor işte :KK50: doktorum 14 eylül de gel tahlil yapıcaz dedi,ama bu nasıl bir duyguysa,oraya gidipte çıkmadığı haberini alırsam çok fena olurum diye,öncesinde bi gebelik testi yapıpta mı gitsem diyorum aslında :KK31:

evet canım kamudayım... hani bilmeseler acillik olduğumu anlıyacağımda.... herkez bir garip...

kimse halden anlamıyor ya bende sinir oluyorum çok

kızlaarrrr yaaaa bana da bi umut olunn iştee yaaa :KK43: 1 hafta kaldı test yapmama... ama dayanmıyoırummm.. acaba şimdi çıkar mı ki yapsam?? yada 10 günü beklemek lazım dimmii??? :KK31: şimdi aşılama geçen hafta bugün yapıldı,acaba napsam tam 1 hafta gecti..
bekle bekle canım sen çıkmazsa üzülürsün şimdi olduğu haldede çıkmayabilir çünkü
doktorum cumartesi pazar yok bugünde yetişemem.pazartesi anca giderim canımm..bu sefer direk aşılama yaptırcam inşallah.

inşallah aşılamadan güzel haberi verirsin canım bize

Son düzenleme:
ayyy bekleyim bakalım canımm yaa.... zaten başka yapacak bişey yok,bol bol dua edip kendine dikkat etcen işte buu...

Arkadaşlar merhaba gebeliğim idrar ve kan testınde netleşti çok şükür henüz doktor ayarlamadım ultrasyok kese gormek ıcın nezaman gıtmelıyım sızce suan tahmınlerımıze gore 5 haftalık gorunuyor bebegımız testım pozıtıf cıktı sımdı ızlemem gereken yolları gosterebılırmıızınız

Arkadaşlar merhaba gebeliğim idrar ve kan testınde netleşti çok şükür henüz doktor ayarlamadım ultrasyok kese gormek ıcın nezaman gıtmelıyım sızce suan tahmınlerımıze gore 5 haftalık gorunuyor bebegımız testım pozıtıf cıktı sımdı ızlemem gereken yolları gosterebılırmıızınız

merhaba kızlar ....küçükpisi geçmiş olsun cnm...
bende çalışma hayatımda 1 haftayı geçirdim ne çabuk geldi cuma .yarında biraz kışlık hazırlayacağım.p.tesi miniklerimizde başlıyor okula inşallah çabuk alışırlar.

merhaba arkadaşlar... nezamandır net yoktu. işimde çoktu... ayrıca gene rahatsızlanıp acillik oldum dün.

acildeki doktorlar hemşireler tanıyor artık. direk iğne serum ve hava veriyorlar. akraba olduk onlarla iyice... iş yerindekilerde tam anlamıyor durumumu. acillik oldum zaman acilden sonra işe dönemiyorum. nefes alamadığım için çarpıntım oluyor ve halim kalmıyor. acile gittiğimi bile bile arıyorlar geliyormusun diye. sinir oluyorum bende... neden böle insanlar ya...

canim kiyamam sana bennn :KK43:( tatlim yaa nazar mi var acaba sende ?? bir baktirsana annene falan okut kendine .. el halden ne anlar ki allah dusmanina vermesin hastaligi ankayissiz insanlar giciklar uzup bunaltmasinlar bizim kuzucumuzu :)

merhaba kızlar ....küçükpisi geçmiş olsun cnm...
bende çalışma hayatımda 1 haftayı geçirdim ne çabuk geldi cuma .yarında biraz kışlık hazırlayacağım.p.tesi miniklerimizde başlıyor okula inşallah çabuk alışırlar.

teşekkürler canım... dünde eşimin doğum günüydü ne güzel yemeğe çıkacaktık. halim olmadığı için gidemedim bir yere..

canim kiyamam sana bennn :KK43:( tatlim yaa nazar mi var acaba sende ?? bir baktirsana annene falan okut kendine .. el halden ne anlar ki allah dusmanina vermesin hastaligi ankayissiz insanlar giciklar uzup bunaltmasinlar bizim kuzucumuzu :)

bilmem ki. belki nazar değdiriyorlardır. evde aldık, inş. yakında taşınacağız. ev aldığımızı duymayan kalmadı. tabi alırken ne sıkıntılar çekiliyor kimse bilmiyor.. belki ondan değiyordur. okuyorlar sağ olsunlar. yazık annem geldi zaten. hastanedede başımdaydı. evdede başımdaydı. sanki kendi işi yokmuş gibi bana baktı dün. hatta öğle aramdada vitamin olsun diye havuç ve elma suyu sıkıp içirdi:KK9:. Allah razı olsun onlardan.

he ya bunaltmasınlar beni:KK1:

inşallah canım benim..... Hadi hayırlısı,1 hafta..yani bi bu kadar daha bekleyeceğimmmm:KK31:

beklemesi ne kadar zor değilmi geçen ay bayram telaşından çok anlamamıştım bu ay da iş yoğun olur çokda kafama sokmak istemiyorum.bugün test göstermesede yumurtluyorum sanırım bel ağrım sırtıma kadar vuruyor...

kizlar ben gittim doktora :KK43:( doktorum dusuk yapmis olabilecegimi soyledi :KK43:( tam emin olamadi cunku kanamam olali epey olmus keske kanda gebelik testine baktirsaydin dedi :KK43: cok sukur sana bisey olmamus dedi icimde parca falan kalmadigi icin dusuk yapip yapmadigimi anlayamadi kan testi yaptirdi kandada gozukmedi :KK43:( rahim duvarinda kalinlasma oldugunu soyledi bunu iyilestirmek icin 15 gun ilac tedavisine basladik ilac simdiki kanamami 2-3 gun icinde durdurcakmis ilaci biraktiktan sonrada regl olucakmisim reglin 2 yada 3. gunu gidicem :KK43:( kontrole aldi anlicaniz cok moralim bozuldu cooookk :KK43::KK43: bide cok sık regl oldugumu bunuda duzene sokucani soyledi .... boyle olan yasayan varmi kzlar tedavinin isleyisi nasil olucak ???

Son düzenleme:
bur mus arkadaşım geçmiş olsun.
kontrole adetten olmadan önce mi gittn,sonra mı? ben önce gittim kalınlasma var ama pek önemsemedi
ilaçla düzeltilen bir şey mi
riski varmıy mış sana bir şey söyledi mi? merak ettim.
tekrar geçmiş lsun.

bur mus arkadaşım geçmiş olsun.
kontrole adetten olmadan önce mi gittn,sonra mı? ben önce gittim kalınlasma var ama pek önemsemedi
ilaçla düzeltilen bir şey mi
riski varmıy mış sana bir şey söyledi mi? merak ettim.
tekrar geçmiş lsun.

canim benimki biraz karisik benim reglim gecikti 5 gun sonra bittikten 4 gun sonra tekrar oldum dusuk yapmis olabilecegimden suphe etti:KK43:( suan reglim hala kanamam var yani o sekilde bakti :/ duvarda kalinlasma oldugunu soyledi aslinda benim doktorumda pek onemsemedi ilacla tedavi edilebilecegini soyledi rabbim cok buyuk yaa cok uzuldum bebegim gercekten varmiydi ve ben kaybettim mi bebegimi cok agladim bugun doktor teselli ediyo belkide ondan suphe etmis gibi dedi melegim tutunamadan gitti :KK43:(( rabbim en kisa zamanda tekrar nasip eder insallah tedavi olucam allahin izniyle gelucek melegim bana :KK43:(( hepimizin gonlune gore verson rabbim :KK43:(

ben geldim kıslarrr. 3 günlük bi gecikmeden sonra geldi benim kırmızıcıklar. bu ay da pek çalışma yapamadık. ama bilmeden tam yumurtlama günüm döneminde çalışmışız:KK52: bugün işe giderken sol kasığımda öyle bi batma oldu ki yürüyemeyeceğim zannettim. otururken yatarken bişey yok ama ayağa kalkınca felaket bi sancı giriyo. bütün gün devam etti hala da devam ediyo. bu ay hiç düşünmedim olabileceğini ama oldu mu dersiniz???

kizlar ben gittim doktora :KK43:( doktorum dusuk yapmis olabilecegimi soyledi :KK43:( tam emin olamadi cunku kanamam olali epey olmus keske kanda gebelik testine baktirsaydin dedi :KK43: cok sukur sana bisey olmamus dedi icimde parca falan kalmadigi icin dusuk yapip yapmadigimi anlayamadi kan testi yaptirdi kandada gozukmedi :KK43:( rahim duvarinda kalinlasma oldugunu soyledi bunu iyilestirmek icin 15 gun ilac tedavisine basladik ilac simdiki kanamami 2-3 gun icinde durdurcakmis ilaci biraktiktan sonrada regl olucakmisim reglin 2 yada 3. gunu gidicem :KK43:( kontrole aldi anlicaniz cok moralim bozuldu cooookk :KK43::KK43: bide cok sık regl oldugumu bunuda duzene sokucani soyledi .... boyle olan yasayan varmi kzlar tedavinin isleyisi nasil olucak ???

burcu geçmiş olsun cnm takipde olman daha iyi hemen gelir inşallah bebecik ...bende kimyasal gebelikte çok ağlamıştım eşim teselli etmişti...allah kimseyi aratmasın tez zamanda karnını bebişle doldursun...

canim benimki biraz karisik benim reglim gecikti 5 gun sonra bittikten 4 gun sonra tekrar oldum dusuk yapmis olabilecegimden suphe etti:KK43:( suan reglim hala kanamam var yani o sekilde bakti :/ duvarda kalinlasma oldugunu soyledi aslinda benim doktorumda pek onemsemedi ilacla tedavi edilebilecegini soyledi rabbim cok buyuk yaa cok uzuldum bebegim gercekten varmiydi ve ben kaybettim mi bebegimi cok agladim bugun doktor teselli ediyo belkide ondan suphe etmis gibi dedi melegim tutunamadan gitti :KK43:(( rabbim en kisa zamanda tekrar nasip eder insallah tedavi olucam allahin izniyle gelucek melegim bana :KK43:(( hepimizin gonlune gore verson rabbim :KK43:(

Tekrar gecmis olsun en yakın zamanda hayırlısıyla hamile kalirsin inşallah.ben de adet olmadan önce gittim,kalinlasmadan dolayi hamilelikten suphelendi.ama değilim gerçi olmadım da olucam 1- 2 güne.

X