Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

inşallah çok güzel bir şeymiş, rabbim tez zamanda tattırsın sana ve tüm isteyen herkesee, dualarımızı boş geçirmesinn, 10 eylül benim doğum günüm, eğer kan testi gerçekten hamile olduğumu gösterirse süper bir doğum günü hediyesii:21::emir_bebek::emir_bebek:

ayy maşallah çok güzel bi doğum günü hediyesi aldın. :nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:canım allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına alırsın inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: darısı bizlerin başına inşallah:KK49::KK52::KK52:

kızlar benim batıma iki gün kaldı ama adet olacakmışım gibi kasık ağrıları başladı belkşde bugün gelir kırmızılar :KK50::KK50: klomenden dolayı erken geliyordur... bu ayda olmadı bence :KK43::KK43: bir ay daha geride kaldı. . olursam 3. günü tekrar doktora gideceğim büyük ihtimal tektrar klomene başlatacak acaba klomenle 2 kere denemeden sonra aşılama yapmazmı ki

kızlar benim batıma iki gün kaldı ama adet olacakmışım gibi kasık ağrıları başladı belkşde bugün gelir kırmızılar :KK50::KK50: klomenden dolayı erken geliyordur... bu ayda olmadı bence :KK43::KK43: bir ay daha geride kaldı. . olursam 3. günü tekrar doktora gideceğim büyük ihtimal tektrar klomene başlatacak acaba klomenle 2 kere denemeden sonra aşılama yapmazmı ki

belki gelmez tatlım ya üzülme şimdiden. hiç bilmiyorum canım sorunu ama biranönce kavuşursun inşallah bebeğine

belki gelmez tatlım ya üzülme şimdiden. hiç bilmiyorum canım sorunu ama biranönce kavuşursun inşallah bebeğine

sağolasın canım inşallah hepimiz tez vakitte kavuşuruz bebişlerimize... bu ay doktora soracağım aşılama yaparmısınız diye iki kere denedik klomenle olmadı belki yapar hayırlısı olsun bu ay umut yok önümüzdeki aya umutla başlıyorum inşallah

merhaba kızlar....topiğin yeni hamişi kutluyorum cnm allah tamamına erdirsin inşallah.kızlar kırmızılar gelmeden kendinizi strese sokmayın allahtan ümit kesilmez.benimde 12.gün ama hala silik çizgi yinemi geç yumurtlyacağım ....

merhaba kızlar...

nasılsınız. ben iyiyim şükür. İş yerinde işlerim çok yoğun. Ama allah büyük. bebişim beni hiç üzmüyor. bulantı falan yok çok şükür.

o yüzden şimdilik sıkıntı olmuyor.

ama iştahım çok açık. şimdiden doymak kanmak bilmiyorum. hemen kiloda aldım zaten. sonum hayır olsun.

yeni hamile arkadaşlarımızı da tebrik ederim. sağsağlim alırız inşallah meleklerimizi kucağımıza.

merhaba kızlar....topiğin yeni hamişi kutluyorum cnm allah tamamına erdirsin inşallah.kızlar kırmızılar gelmeden kendinizi strese sokmayın allahtan ümit kesilmez.benimde 12.gün ama hala silik çizgi yinemi geç yumurtlyacağım ....

geç yumurtlayacaksın demekki bende erken yumurtluyorum inşallah bu ay kaçırmam da yumurtlama günlerini yine

yok bitanem yarın perşembesi , yarın hanım annemlerle gideceğim akşam ,sabah da dr.a gidices ..

drdan güzel haberlerle gel inşallah canım
merhaba kızlar...

nasılsınız. ben iyiyim şükür. İş yerinde işlerim çok yoğun. Ama allah büyük. bebişim beni hiç üzmüyor. bulantı falan yok çok şükür.

o yüzden şimdilik sıkıntı olmuyor.

ama iştahım çok açık. şimdiden doymak kanmak bilmiyorum. hemen kiloda aldım zaten. sonum hayır olsun.

yeni hamile arkadaşlarımızı da tebrik ederim. sağsağlim alırız inşallah meleklerimizi kucağımıza.

ne güzel inşallah tüm hamileliğin kolaylıkla sağlıkla geçer canım

efsun bugünlerde kocayla kavga yok ona göre anladın sen onu...bizimkide testi görmüş çalışma yokmu diyor.bende sabret dedim...

efsun bugünlerde kocayla kavga yok ona göre anladın sen onu...bizimkide testi görmüş çalışma yokmu diyor.bende sabret dedim...

öyle canım büyük konuşmayayım ama sakinleştirici alırım yine de kavga etmem :KK53: ya yumurtlama gününde yapıncada kesin olacak diye birşey yok ama 4 ay denedim o günlere denk getiremedik bir türlü içimde kaldı:KK51:

betül bizdede öyle haziranda kimyasal oldu temmuzda tatile denk geldi doğru dürüst bişey olmadı ağustosta tam çift çizgi zamanı eşimde sıkıntı oldu bide ramazan tabi bu ay 4. ay bakalım çift çizgide yakalayabilecekmiyiz.biraz daha denyimde olmasa dr.a giderim belki yumuşlar çatlamıyordur yada çok büyüyordur.

betül bizdede öyle haziranda kimyasal oldu temmuzda tatile denk geldi doğru dürüst bişey olmadı ağustosta tam çift çizgi zamanı eşimde sıkıntı oldu bide ramazan tabi bu ay 4. ay bakalım çift çizgide yakalayabilecekmiyiz.biraz daha denyimde olmasa dr.a giderim belki yumuşlar çatlamıyordur yada çok büyüyordur.

ben 2-3 ay daha deneyip sonra 7-8 ay askıya alırım herhalde ya sonra dra giderim gibi düşünüyorumm
sen öğretmensin daha iyi bilirsin kızım 1.sınıfa başladığında kardeş olayı zor olur diyorlar.zaten okul zor birde kardeşe alışma olayı zorlar diyorlar.kafam karışıyor benimde ya

ben 2-3 ay daha deneyip sonra 7-8 ay askıya alırım herhalde ya sonra dra giderim gibi düşünüyorumm
sen öğretmensin daha iyi bilirsin kızım 1.sınıfa başladığında kardeş olayı zor olur diyorlar.zaten okul zor birde kardeşe alışma olayı zorlar diyorlar.kafam karışıyor benimde ya

zor olabilir cnm kardeşini düşündüğünden değilde senin açından zor olur 1.sınıf velileri çok zorluyor çünkü o sırada minik bir bebek ve uykusuz geceler yıpratıcı olabilir.önceden böyle düşünüyordum ama şimdi hiçbirşey düşünmüyorum ne zaman gelirse gelsin sıkıldım hesaplamaktan

gerçi 1,5 - 2 yaşında olmasındansa 1-2 aylık olması daha iyi olabilir belki bir kucağında biri yanında nebileyim işte betül .

kelam bende aynı dertteyim yarın olma günüm :KK43: olacamda galiba bende yakınıyorum bende klomen kullandım korkyorum yaa böyle son gün kaldıgı zaman

kızlar benim kırmızılar geldi:KK47: 2 gün erken olarak. hayırlısı olsun umudumu kesmiyorum inşallah bebişim olacak eylül ayına yeni umutlarla giriyorum cuma günü doktoruma gidiyorum tekrar hormon testi yapacak sonrası yüne klomen diyecek ama ben vu sefer aşılamayı soracağım eğer olur derse isteyeceğim artık sabırsızlanıyorum bir an önce olsun istiyorum rabbimm kimselere aratmasın :emir_bebek::emir_bebek:

kelam bende aynı dertteyim yarın olma günüm :KK43: olacamda galiba bende yakınıyorum bende klomen kullandım korkyorum yaa böyle son gün kaldıgı zaman

canım inşallah sen pozitif sonuç alırsın bende tam gaz devam edeceğim hastanelere koşmaya

X