Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Inşallah canım inşşallahh :KK16:
Senin de kızçenin yeni okulu hayırlı olsunn inşallahhh:KK34:
geçen sene bizimkide başlarda zorlamıştı bizi de bakalım ne olacak bu sene.

Ya varya öyle güzel oldu eylülü mutlu haberle açmak mavihayal ayağını sürü canımda gerisi gelsin..inşallahhhh

ayy canım çok sevindim allah tamamına erdirsin sağlıkla bebişini kucağına alırsın inşallah :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: darıssı bizlere inşallah.. eee batın geçmişmiydi belirtilerin nasıldı benim bata 3 gün kaldı

sağol canım ya inşallah rabbim sağlıklı hamileikği hepimize nasip eder :emir_bebek:..belirtilerimi biliyorsunuz valla bn adetten beri hep bu sefer olacak diyodum hissetmek kesinlikle doğru yaa.bu zamana kadar hiç hissetmiyodum.Ama geçenlerde enfksyon şüphesyle doktroa gittğmde ultrasonda yumurtlarımın haereketli olduğundan bahsetttim bn de internettn araştırmıştım o günü değerlendrmem gerekiyomuş,Bizzd e değerlendirdik ve eşim ozamana kadar bn hiçbirşy hisstmyorum dyordu bu denememizden sonra bu sefer oldu dedi bn de şaşırdım..beklemedeydikk kasıklarımdki sancı iyice bleirgindi önceki adetlerime göre aynı adet zamanı gibiydi..geceleri çok kıvrandım.Hatta sanki b tuvaletim varmış gibi hissdip çok boş döndüm..bu da bir belirti.:KK17:

zaten yazmıştın kuzum bunu topikte sevinç dalgası yarattın :KK52: yalnız ben neden listede göremiyorum seni bayadır bizim topiktesin . ne akdar süredir istiyordun satın ne hemen ekleyeyim yaş 26 ydı sanırım

evet canım hissetiğimi sylemiştim yaşım 26 5. denememizdi hiçbir problemimiz yoktu çok şükür..Bundan sonra herşeyin yolunda olması için dua edeceğimm:KK24:

hepinize iyi dilekleriniz için teşekkürlerr canlarım rabbbim sizlere de aratmadan nasip etsin inşşllah

bu arada sat ım 8 temmuzdu

kızlar benim mesai bitti ben çıkıyorumm
eylül ayının başlangıcını güzel yaptık arkası da güzel gelir inşallah

kelam canım sıra sende seninde güzel haberini alırız inşallah

:KK54::KK54:

kızlaaaaaaaar hala inanamıyorum hamileyiiimm

2 gündür geceleri çok fazla adet olmuşum gibi sancı çekiyodum dün de neredeyse acile gideccektim.neyse bugün de okullar başladı seminere gittik norm dışı olduğumu öğrendim bayaa moralim bozuldu.ne olacm ben şimdi demeye balşadım.neyse bn böyle düşüncelerle doluyken seminer bitti eve geldim ama giyisileimi bile tam çıkarmaadn bn bi test yapiim de sonra işime bakiim dedim.sanki bir güç beni yönlendirdi ya.sonra aklım hep okulda olduğundan dalgınlıktan idrarımı neredeyse yaptım kaba bişe kalmadı..biraz daha kendimi zorliim dedim..afedersiniz az bişey daha yaptım ve testi yaptım yapar yapmaz bir silik çizgi çıktı bir dakka bile geçmeden koyulaşmaya başladı 5 dakka sonra ikiside kopkoyuu oldu.hala ellerim titriyo tuvallaette aynayla konuşup durdum bn hamilemiyim deyip durudm deli gibiii.birtek kızkardeşimi arayabildim allahsize de nasip etsişn inşallahh hala şoktayım biraz uzattım galibaa...yaın ya da öbürdn kantesti yaptırım inşlalh iyi bir sonuç çıkar dua ediiin

canımm çok sevindim gerçekten.. :KK76: Tebrik ediyorumm seni,maşallahh allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :) :KK9: E tabi darısı da başımıza,tüm isteyenlere....

mavi hayal hayırlı uğurlu olsun cnm allah sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip etsin.efsun kızının okulu hayırlı olsun da kızın özel anaokulunamı gidiyor bizim çocuklar 10 unda gelecekte.
bende bugün çalışma hayatıma döndüm şükür eve gelincede halılar geldi yıkamadan evi silip yerleştirdim yemek yap yemek ye anca fırsatım oldu şimdide ütüler beni bekler...:KK50:

mavihayal hayırlı olsun canım.. Rabbim hayırla tamamına erdirsin inş...

benim de bu ayki calısmalar bugun itibariyle baslıyo.. bakalım hayırlı haberlerle neticelenecek mi?? bu arada ben listede yokum. silindimmi ne:KK53::KK53::KK1:

Hayirli geceler.kizlar.Ben de bebek istiyorum hayirlisi ile.mavi hayal arkadasim senin belirtilerini okudum.benle benzesiyor.goguslerde acima,kasiklarda agri.okumustum ama unutmusum.bacaklarda agri var miydi.Ben de leke geldi ama ilişkiden sonra:KK43: ayaklarda üsume.ama su Elle controlu denedim.rahimdenolani elime bir sey geliyor.bundan dolayi yoktur diyorim.sen denemis miydin?

günaydınlar canlarımmm

mavi hayal hayırlı uğurlu olsun cnm allah sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip etsin.efsun kızının okulu hayırlı olsun da kızın özel anaokulunamı gidiyor bizim çocuklar 10 unda gelecekte.
bende bugün çalışma hayatıma döndüm şükür eve gelincede halılar geldi yıkamadan evi silip yerleştirdim yemek yap yemek ye anca fırsatım oldu şimdide ütüler beni bekler...:KK50:

evet canım özel anaokuluna gidiyor.

mavihayal hayırlı olsun canım.. Rabbim hayırla tamamına erdirsin inş...

benim de bu ayki calısmalar bugun itibariyle baslıyo.. bakalım hayırlı haberlerle neticelenecek mi?? bu arada ben listede yokum. silindimmi ne:KK53::KK53::KK1:

tatlım eylül batını vermişmiydin ? eylül listesi yapıyorum da işten hep yarım kalıyor.ver ekleyeyim.

Hayirli geceler.kizlar.Ben de bebek istiyorum hayirlisi ile.mavi hayal arkadasim senin belirtilerini okudum.benle benzesiyor.goguslerde acima,kasiklarda agri.okumustum ama unutmusum.bacaklarda agri var miydi.Ben de leke geldi ama ilişkiden sonra:KK43: ayaklarda üsume.ama su Elle controlu denedim.rahimdenolani elime bir sey geliyor.bundan dolayi yoktur diyorim.sen denemis miydin?

inşallah gönlüne göre olur da hamilesindir bu ay

kizlarr hepinize gunaydin mavi hayal tebrikler canim cooook sevindim rabbim saglikli sihhatli kucagina almayi nasip etsin insallahhh :)))

canlar bnm regl cuma gunu bitti :KK43: dun doktora gidemedim :KK43:(( bugunde lavoboya girdim sabah bi baktim camasirimda hafir kan peceteyle sildirdim baya az az ksnamam varyaaa bu ne demek yerlesme kanamasi olurmu 4 gunde yardim kizlar yardim en acilinden bide belim feci agriyoo :KK43:((

kızlar günaydın..
bir sorum olacak bilen varsa cevaplarsanız memnun olurum,
yaklaşık 6 aydır bebek çalışmaları yapıyoruz, benim normal adet tarihim 3 eylül ama bir kaç gün sarkabilir yani..
bu ay daha önceki aylara nazaran hiç dikkatimi çekmeyen ağzımdaki acılık var, sağ kasık ağrım var göğüslerim şiş..bunlar adet belirtileri de olabilir bilmiyorum ama dün evde gebelik testi kalmamış bende ovulasyon testi ile deniyeyim dedim ve (t) çizgisi kop koyu belirdi, 2 kez denedim ikisinde de aynı sonucu gördüm, ovulasyon testin de hamile olduğunu anlayan oldu mu acaba? yoksa bu farklı bir durum mu?

kizlarr hepinize gunaydin mavi hayal tebrikler canim cooook sevindim rabbim saglikli sihhatli kucagina almayi nasip etsin insallahhh :)))

canlar bnm regl cuma gunu bitti :KK43: dun doktora gidemedim :KK43:(( bugunde lavoboya girdim sabah bi baktim camasirimda hafir kan peceteyle sildirdim baya az az ksnamam varyaaa bu ne demek yerlesme kanamasi olurmu 4 gunde yardim kizlar yardim en acilinden bide belim feci agriyoo :KK43:((

canım bilmiyorum hiç ya 4 gün de baya az ya bilemdim valla

kızlar günaydın..
bir sorum olacak bilen varsa cevaplarsanız memnun olurum,
yaklaşık 6 aydır bebek çalışmaları yapıyoruz, benim normal adet tarihim 3 eylül ama bir kaç gün sarkabilir yani..
bu ay daha önceki aylara nazaran hiç dikkatimi çekmeyen ağzımdaki acılık var, sağ kasık ağrım var göğüslerim şiş..bunlar adet belirtileri de olabilir bilmiyorum ama dün evde gebelik testi kalmamış bende ovulasyon testi ile deniyeyim dedim ve (t) çizgisi kop koyu belirdi, 2 kez denedim ikisinde de aynı sonucu gördüm, ovulasyon testin de hamile olduğunu anlayan oldu mu acaba? yoksa bu farklı bir durum mu?

ovu.testi ile anlayan çok ama yanılan da var tabi.belirtilerin hamilelik belirtisidir inşallah.ama bana hamileymişsin gibi geldi :KK34:

canım bilmiyorum hiç ya 4 gün de baya az ya bilemdim valla

ovu.testi ile anlayan çok ama yanılan da var tabi.belirtilerin hamilelik belirtisidir inşallah.ama bana hamileymişsin gibi geldi :KK34:

inşallah hissettiğin gibidir :KK34: çok istiyorum rabbim öncelikle sağlıklı ve hayırlısını nasip etsin inşallah..ovulasyon testini 2 ay önce yumurtlama gününü tespit etmek için kullandım, o zaman silik çıkan çizgisinide gördüm ama bu kadar koyuluk adt döneminde ilginç geldi, belki de yumurtladım:KK1:

günaydın günaydınnn... güzel bir günden herkeze merhaba:KK1:....

betülcüm benim bat 2 ekim vaktin olursa değiştirebilirmisin... güya progestan sirkümü değiştirecek, kısaltacaktı... öle birşey olmadı. yine vaktinde geldi. herhalde 2 ekimde gelir diye düşünüyorum...

birde bu ay çok aşırı ağrım oldu. nerdeyse acillik olacaktım. okadar feci ağrıdı... neden oldu bilmem... haziranda yaşadığım gibi büyük parça geldi... artık nolduysam... kistim yoktu son muayenede çıkmadı...

X