Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

canım inşallah aşılaman başarılı geçer bebeğin gelir sana dua etmeyi unutmayacağım inşallah bu ay müjde verirsin...

canım inşallah bu ay hamilelik haberini alırsın dualarım seninle

teşekkür ederim kızlar sağolun.. aşılamam cuma günü yapıldı.. şimdilerde dinlenmedeyim.. 14eylül de gebelik tresti yapılacak..bakalım bekliyoruz..

teşekkür ederim kızlar sağolun.. aşılamam cuma günü yapıldı.. şimdilerde dinlenmedeyim.. 14eylül de gebelik tresti yapılacak..bakalım bekliyoruz..

canım inşallah pozitif çıkar sevincini bizimle paylaşırsın mutlu haberini bekliyoruz:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

inşallah hayırlı sonucu alırsın canım...
kızla bnm sancılarım ve akıntım devam ediyo .Ayrıva bugün nasıl diim çok az kahverengi bir leke geldi.ÇOK az ama bir anlam veremedim .İnşallah hayırlı sonuçlar alırız...

kızla bnm sancılarım ve akıntım devam ediyo .Ayrıva bugün nasıl diim çok az kahverengi bir leke geldi.ÇOK az ama bir anlam veremedim .İnşallah hayırlı sonuçlar alırız...

canım inşallah hamişliktendir o leke batına az kaldı güzel haberlerini bekliyoruz inşallah :KK49::KK49:

bekliyorum ama sancılarım da bazn zorluyo valla hayılısı sen ne durumdasın

canım ben bu sabah göğüslerimde ağrılarla uyandım bat yaklaştı kasık ağrılarım azaldı hatta yo gibi ama akıntım devam ediyor başka da bi belirti yok 3 gün sonra belli olacak hayırlısı diyorum inşallah müjdeli haberler veririz birbirimize..:KK49::KK49:

aaaaaaa ama olmaz ki bu topik kaç gündür terkedildi :KK50::KK50: nerlerdesiniz hatunlar :KK51::KK51: En Büyük KKEn Büyük KK

nasılsınız bakalım özledim sizleri koştum geldim ama kimseler yok maleseffff:KK15:
varmı haftasonu bebiş haberleri:KK16:

gunaydın kızlar yahu benım yogunlugum neden bu kadar arttı ben artık gıremıyorum daha once bı gırdıgımde tum gecmısı okuyabılıyordum sımdı bı sayfa bıle okuyamıyorum:KK43: herseyden habersız kım hamıle kım degıl kımın neyı var hastamısınız ıyımısınız bı haber yasıyorum sıkıldım yaa bu ne yogunluk yogunlugumun bıran once bıtmesını ıstıyorum bu aralar cok fazla yukleme var halıyle yogunluk bıze yansıyor cok uzgunumm cokk :KK5:

nasılsınız bakalım özledim sizleri koştum geldim ama kimseler yok maleseffff:KK15:
varmı haftasonu bebiş haberleri:KK16:

canım günaydın malesef hamiş haberi yok uzun zamandır hafta sonu zaten kimsecikler yoktu batı yaklaşan arkideşler haber verselerde bilsek ne var ne yok:KK49::KK49::KK49:

gunaydın kızlar yahu benım yogunlugum neden bu kadar arttı ben artık gıremıyorum daha once bı gırdıgımde tum gecmısı okuyabılıyordum sımdı bı sayfa bıle okuyamıyorum:KK43: herseyden habersız kım hamıle kım degıl kımın neyı var hastamısınız ıyımısınız bı haber yasıyorum sıkıldım yaa bu ne yogunluk yogunlugumun bıran once bıtmesını ıstıyorum bu aralar cok fazla yukleme var halıyle yogunluk bıze yansıyor cok uzgunumm cokk :KK5:

canım inşallah tez zamanda bu yoğunluğun biter sen de sakin sakin çalışırsın topikde de iyi vakit geçirirsin kolaylıklar diliyorum sana:KK16::KK16:

hıımm uzun değil mi. hep gecikirmi böyle bence doktoruna git baktır gebelik yoksa söktürücü verir herhal

benım farklı canım ya kurtaj olmustum 45 gune kadar normal dedı yanı kurtaj oldugumda gelecek ay adet olursun dedı benım nerdeyse 2 ay olacak 2 hafta once test yapmıstım negatıf sımdı tekrar yaptırmak ıstemıyorum bugun gecsın randevu alacam kotu bırsey cıkmasında

benım farklı canım ya kurtaj olmustum 45 gune kadar normal dedı yanı kurtaj oldugumda gelecek ay adet olursun dedı benım nerdeyse 2 ay olacak 2 hafta once test yapmıstım negatıf sımdı tekrar yaptırmak ıstemıyorum bugun gecsın randevu alacam kotu bırsey cıkmasında

hıımm bilmiyordum canım geçmiş olsun allah tekrarlatmasın... inşallah bi sorun yoktur canım sen de tez zamanda bebeğine kavuşursun inşallah:KK16::KK16:

merhaba arkadaşlar, cumartesi benim kırmızılarım geldi... bir dahaki bat 2 ekim... çok ağrılı oldu. maf oldum. üstüne bağrsaklarımı bozdum. hafta sonu hastalıkla geçti... doktora gittim sabah ilaç verdi.

inş. kötü birşey çıkmaz canım. içini ferah tut... bir yerde görmüştüm sanki kürtajdan sonra 2 ay normalmiş diye... inş. normaldir...

merhaba arkadaşlar, cumartesi benim kırmızılarım geldi... bir dahaki bat 2 ekim... çok ağrılı oldu. maf oldum. üstüne bağrsaklarımı bozdum. hafta sonu hastalıkla geçti... doktora gittim sabah ilaç verdi.

inş. kötü birşey çıkmaz canım. içini ferah tut... bir yerde görmüştüm sanki kürtajdan sonra 2 ay normalmiş diye... inş. normaldir...

cok enteresan bı psıkolojı adetın gecıkıyor ama hamıle degılsın herkes te ruyasında benı hamıle olarak goruyor olursa da saglıklı olsun artık Allahın ıznıyle :KK14:

kızçelerim nasılsınız ne var ne yok.bu gün kuzum anasınıfına başladı okula gittim şimdi geldim işe.trafik berbattı helak oldum yollarda yine.c.tesi ben sayfaya girdim hatta uzun uzun yazdım şimdi bakıyorum yok
:44: anlamadım valla .bu haftasonu hem pazar düğün vardı 2 günde düğünlerdeydik.önümüzdeki 2 haftasonu da hep düğünlerde geçecek millet eylüle saklamış kendini:KK1:

canım güzel haberlerle gelirsin inşallah

senden ve kelamdan çok umutluyum inşallah güzel haberinizi alırım

sen bir git dr a kuzum ya neden bu kadar gecikti acaba.??

hayırlısı canım ya geçmiş olsun çok.

artık alalım hamile haberi yaaa
:KK52::KK52:

X