Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Kızlar ben tatilden döndüümm :)) NAsılsınız..okuyamadaım gecmişi ama umarım her sey yolundadır...benım adetıme de 4 gun kaldı bu arada..heyecanlı bekleyıs suruyor..Allah hepimize hayırlısını nasip etsin..

hoşgeldin canım hadi inşallah hamilesindir.

Son düzenleme:

ay maş. hadi hayırlı olsun... millet düğünleri ramazandan sonraya bırakmış....

sağol canım..hayırlısı insallah..sen nasılsın gormeyeli??

iyiyim canım bu ay batım 2 eylüldü belkide yıllardır ilk kez 6 gün önce geldi.benim bat oldu 28 eylül
kasım aralığa kadar devam edicem sonra biraz ara vericem sanırım bebiş isteğine.7-8 ay kadar en azından.
bakalım artık hayırlısı olsun hakkımızda.
kuzum anasınıfına başladı bugün.sen nasılsın oğlun anasınıfına mı gidecek seninde

canım inşallah pozitif çıkar sevincini bizimle paylaşırsın mutlu haberini bekliyoruz

hoşgeldin canım hadi inşallah hamilesindir.
teşekkür edrim kızlarr :)) beklemek gerçekten zor Allah hepimize kolaylıklar versin.. güzel haberler vermeyi öyle çok istiyorum ki ben deee....

kızlaaaaaaaar hala inanamıyorum HAMİLEYİİİMM

2 gündür geceleri çok fazla adet olmuşum gibi sancı çekiyodum dün de neredeyse acile gideccektim.Neyse bugün de okullar başladı seminere gittik norm dışı olduğumu öğrendim bayaa moralim bozuldu.Ne olacm ben şimdi demeye balşadım.Neyse bn böyle düşüncelerle doluyken seminer bitti eve geldim ama giyisileimi bile tam çıkarmaadn bn bi test yapiim de sonra işime bakiim dedim.Sanki bir güç beni yönlendirdi ya.Sonra aklım hep okulda olduğundan dalgınlıktan idrarımı neredeyse yaptım kaba bişe kalmadı..Biraz daha kendimi zorliim dedim..Afedersiniz az bişey daha yaptım ve testi yaptım yapar yapmaz bir silik çizgi çıktı bir dakka bile geçmeden koyulaşmaya başladı 5 dakka sonra ikiside kopkoyuu oldu.Hala ellerim titriyo tuvallaette aynayla konuşup durdum bn hamilemiyim deyip durudm deli gibiii.Birtek kızkardeşimi arayabildim ALLAHsize de nasip etsişn inşallahh hala şoktayım biraz uzattım galibaa...yaın ya da öbürdn kantesti yaptırım inşlalh iyi bir sonuç çıkar dua ediiin

ayy canım çok sevindim allah tamamına erdirsin sağlıkla bebişini kucağına alırsın inşallah darıssı bizlere inşallah.. eee batın geçmişmiydi belirtilerin nasıldı benim bata 3 gün kaldı

çok şükür ya nasıl sevindim anlatamam canım ya Allah sağlıkla kavuştursun maşallah ya.ay ne desem bilemedim çok ümitliydim ben senden çok mutlu oldum yaaa

Canım ya, hayırlısı olsun tabi..kısmetse olur elbet..Oglunun okulu hayırlı olsun, biz de bugun basladık anasınıfına:)) cok mutluydu, büyüdüm sandı kendını bırden..insallah hep boyle mutlu gıder okula..

Canıımm cok sevindim..hadi hayırlı olsun..Allah saglıkla tamamına erdirsin insallah.. Darısı tüm isteyenlerin başına :)

benimki kız inşallah benimkide hep bu şekilde mutlu gider geçen senede mutlu başlayıp sonra su koymuştu ama sonra alıştı tabi

benimki kız inşallah benimkide hep bu şekilde mutlu gider geçen senede mutlu başlayıp sonra su koymuştu ama sonra alıştı tabi

ayyy pardon, cocuklar karıstı yine benımkı gecen sene aglaya aglaya gıdıp sonra alısmıstı, bu sene şükür ıyı basladık..hadı hayırlısı :)

ay maş... Allah sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin... çok çok sevindim canım yaa....

Canım gözünüz aydın olsun inşallah kucağınıza da alırsınız güzel bi haber geldi çok şükür topikimize

ayyy pardon, cocuklar karıstı yine benımkı gecen sene aglaya aglaya gıdıp sonra alısmıstı, bu sene şükür ıyı basladık..hadı hayırlısı :)

geçen sene bizimkide başlarda zorlamıştı bizi de bakalım ne olacak bu sene.

Canım gözünüz aydın olsun inşallah kucağınıza da alırsınız güzel bi haber geldi çok şükür topikimize
ya varya öyle güzel oldu eylülü mutlu haberle açmak mavihayal ayağını sürü canımda gerisi gelsin..inşallahhhh

zaten yazmıştın kuzum bunu topikte sevinç dalgası yarattın yalnız ben neden listede göremiyorum seni bayadır bizim topiktesin . ne akdar süredir istiyordun satın ne hemen ekleyeyim yaş 26 ydı sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…