Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

canım faruk dinçşahin için çok iyi bir doktor diyorlar.bakabilirsin.bide ziya çetin var oda çok iyi hatta en mükemmeli ama bana uzak kaldı.jinemed murat bey var oda çok şükür şimdilik iyi.benden bu kadar:)

selam canlar adetime 8 gün kaldı ama yumurtlama belirtileri gösteriyorum normalde adet biter bitmez yumurtlardım ama bu ay şimdi de yumurtlyom herhlde ultrasonda da gözüktü sizce olabilir mi:26:

Kızlar Merhaba,

Bende 6 haftaşol hamileyim :) Ama kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum benim gibi olanlar varmı aranızda ???

selam canlar adetime 8 gün kaldı ama yumurtlama belirtileri gösteriyorum normalde adet biter bitmez yumurtlardım ama bu ay şimdi de yumurtlyom herhlde ultrasonda da gözüktü sizce olabilir mi:26:

Canim ayni benim gibi benimde en gec 31 inde olmam lazim(tabi insallah olmam) ama dedigin gibi aynen yumurtlama donemi gibi iste akintim var

canım faruk dinçşahin için çok iyi bir doktor diyorlar.bakabilirsin.bide ziya çetin var oda çok iyi hatta en mükemmeli ama bana uzak kaldı.jinemed murat bey var oda çok şükür şimdilik iyi.benden bu kadar:)

canim yardimin icin cok tesekkur ederim ama ben cok mecbur kalmadikca erkek doktor tercih etmiyorum (

fatma nuray sozeri var ondan aldim oda cok ilgili ve kibar bir bayan daha once 2 kez gitmistim her soruma yanit bulmustum tekrar ona gidicem netten yorumlara baktim cogu kiside memnun ondan pazartesi gidicem kismetse :))

Son düzenleme:
beklemek cok zor dımı her ay bi umıtle beklemek we bunun sonunda umıdınn kırılması ne acı

evet gercekten oyle canim kendimi 4 gun boyunca hamile ilan ettim cok uzuldum kirmizilari gorunce ( napalim kismet degilmis dedim 1 gun agladim gecti simdi iyiyim cok sukur :) kocisimde cok uzuldu ne kadar cok istedigini cok iyi anladim

Son düzenleme:
gunaydınlarrr kızcelerr ayy ne guzel keske buraya da yagsa gercı artık sıcak degıl serın ama yagmuru ozledımm belırtı arama betusum

bende özledim ya bu sene yazıda çok özlemiştim şimdi kışı özledim .insanoğlu böyle işte

Son düzenleme:
bende özledim ya bu sene yazıda çok özlemiştim şimdi kışı özledim .insanoğlu böyle işte

netten baktımda 55 - 60 gune kadar normalmıs eger yıne de olmassam dr a muayeneye gıtmem gerekırmıs rahım yapısıklıgı olabılırmıs ınsanın basına gelmeden hıcbırsey bılınemıyor su net ıyıkı var kafamıza bırsey takıldıgında hemen arastırıp bılgı sahıbı olabılıyoruz ne guzelll

Günaydın arkadaşlar... nasılsınız bu gün.

kırmızıları bekliyorum. geleceklermi bakalım. doktorun verdiği kağıdı buldum dün. progestanı kullandıktan 10 içinde gelirmiş kırmızılar. gelmezse test yapacakmışım. öle yazıyordu. demekki daha beklemem lazım. bu gün 3. günüm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…