Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

canım ben şey duymuştum böyle geç gelme olunca ertesi ay hamile kalınıyomuş

mrb kizlar nasilsiniz ben daha yeni kendime gelmeye basladim bu sefer cidden umutlandim yaa ilk defa bu kadar cik geciktim ( adet duzenim bozuldu simdi dongum kac gun olur ki normalde 21 gundu simdi bilmiyorum ? degisir dimi simdi dongum ? benim gecen ay 1 gun gecikti bu ay 4 gun onumuzdeki insallah rabbim guldurur yuzumuzu sen nerden duydun canim kimdedi sana varmi dogruluk payi gercekten ?

yok bencede daha adet gecikmeden kasmanın bir anlamı yok bende baya hopladım zıpladım denizde

bugünleri es geçmeyin çalışın

hadi bakalım hamilelik belirtisidir inşallah

sen yine bu aya göre hesapla tatlım 25 gün gibi yani

tünaydınlar arkadaşlar... bir hamişimiz var galiba.. ENABE sanırım.. Allah sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin...

biliyorsunyuz, bu ay progestan kullandım. bitli 2 gün oldu. nekadar beklemem gerekiyor bilmiyorum. bir iki gün daha gelmezse bekleyip test yapayım diyorum. artık hayırlısı olsun... ama pek umudum yok.

inşallah hamilesindir tatlım bekle bakalım birkaç gün sana diyorum ama beklemek çok zor biliyorum

kızlar merhaba,

enabe çok tebrik ederim. sağlıcakla kucağına alırsın inşallah. Ben bayramda tatildeydim. 10 saatlik yolu 15 saatte gittik. 15 saatte geldik. Trafiğe çok takıldık. Korktum valla bebeğime bir şey olacak diye. Şimdi cuma günü tekrar kontrolüm var. Çok heyecanlıyım. Bakalım ne diyecek. topik eski hareketli günlerini kaybetmiş. Sıcaklardan heralde. Yada herkes tatilden yeni geldi. Ondan olabilir.

inş. kontolün güzel geçer bebişin iyidir canım. evet hareket azaldı... sıcakta mayışıyor herkez

Kıslar doktora gittim geldim benim yumurtalar 14.gün bugün ama biri 13,5 diğeri 15,5 mm yani fazla gelişmemiş.2 gün sonra gene gel dedi.şimdi iğne olmaz o zaman bakarız dedi.ne kadar geç büyüyolar ya.valla zor işler bunlar.hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin.

inş. herşey yolunda giderde bebişin tez zamanda seninle olur canım...

inş. herşey yolunda giderde bebişin tez zamanda seninle olur canım...

inşallah canım valla bazen bıkıyom git gel ama elden bişi gelmiyo vakti zamanı var demekki rabbim bilir zamanını.fazla bekletmez inşallah hayırlısıyla gönderir meleklerimizi.

inşallah canım valla bazen bıkıyom git gel ama elden bişi gelmiyo vakti zamanı var demekki rabbim bilir zamanını.fazla bekletmez inşallah hayırlısıyla gönderir meleklerimizi.

öle canım. gelip hayırlı evlat olsunlar inş... Allah sabrını deniyordur.. Sabredenleri severmiş...

Benim de en geç 31 inde olmam lazım ama biraç gündür sürekli kasıklarım ve belim ağrıyor. Psikolojik mi nedir anlamadım... Çatlatma iğnesi olmuştum 12 ağustosta, iğneden sonra 15. günüm, test yapmamak için zor tutuyorum kendimi...

Doktor bana belki hamilesindir dedi ama benim pek umidim yok adet bwlirtilerim basladi cunku bakalim hayirlisi artik

Valla canim buyuklerden duydum gecikmeler baslayinca yumurtalik kendini hazirlar sonraku ay muhtemelen hamile kalinir diye hatta benim kendi anneminde oyle olmus

nasılsınız 12 gunden sonra ben evımdeyımmm cok sukur ama bır sıkıntım vardua ısım lısemı evde unutmusum bgn okuacagımm gercı kendımden sonrası ve kendımı unutmusum hehehehe

varmıgusel haberler ben ıncır suyunu ıctım gene bu ay sızce 2ay oldu regl olursam bu ayda devam edeyımmıııı??*

kılzarr benım gecen hafta byramın 2.gunu asırı kasık agrımoldu ılk defa kıvrandım resmen bılgınız varmı bole bıcak sapları gıbı ıkı yumurtalıgımda koptu resmennn yaaa cok korktummm uff..sonra ertesı gun gosusagrısı ve ılk olarak goguse ucu hassasıyetım basladııı hıc dokunamyrdum gogus ucuna yenı yenı gecıyorruc agrıısı ama gogus agrısına devam bgn gnumm 1 hafta once basladı belırtı ama gogus ucu ve kasık agrım kafama takıldı nedendır sızde bılgısı olan varmııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…