Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

günaydın canım sen progestanı niye kullanmıştın regl gecikmesi yüzündenmi.. benimkide yüzyıllardır gelmiyor ya takmıyım diyom da geleceği yok gibi.. Eh hiç bi adet düzensizliğim yokken yok soğan yok bilmemne bi denge ancak böyle bozulabilirdi... ne edem nerelere vuram kafamı bilemedim

doktora gitsene... gerçi ilaç kullanıyordun. bu ay yeni başladın dimi?. belki onlar yapmıştır...

canım ilacı 2.5 aydır kullanıyorum doktorum o gecikme yapmaz dedi.. bu soğan etkiledi bence.. doktora gidecek vaktim kalmadı yarın tatile çıkıyoruz dönüşte hala olmamış olursam gidicem.. umarım olurum:26:

evet geciktiği için kullanıyorum. bir kaç ay kullacakmışım. canım belki kullandığın ilaçlar yapmıştır. tiroid ilaçlarının içine baktınmı?

tüh canım ya. bu gün gidebilsen keşke.. ama o gıcık progestanda baş dönmesi felan yapıyor.

evet geciktiği için kullanıyorum. bir kaç ay kullacakmışım. canım belki kullandığın ilaçlar yapmıştır. tiroid ilaçlarının içine baktınmı?

evet evet saten endokrin yani kendi doktorum söyledi sebep ilaçların değil dedi.. testi çok erken yapmışsın belki hamilesindir dedi bide ben de içimden nanik yaptım kan testi bu arkadaş niye yanılsın ki.. soğan suyu içtim diyemedim adama.. gelmesse ben de gidicem artık bakalım niye gecikmiş.. ne kötü bişiymiş hiç yaşamadığım için bilmezdim zormuş valla:26:

öyle ama bi de kötü de olabiliyor en kötü şeyleri de görebilip kafayı yiyebiliyorsun

bu arada ben de hala tık yok

ne soğanmış arkadaş

progestanı kullanırken hamile kalanlar var sende öyle olursun inşallah canım

kuzum accık daha yanayımm daa gelicem ekim gibi.. bi işim var o taraflarda bi haftasonu atlayıp gelices:13:

gel gel beklerim kuuzum seni

günaydın arkadaşlar..:)) tahlil sonucum iyi çıktı..sadece enfeksiyon varmış...çok şükür Allahım...çok mutlu oldum...

günaydın kızlar ...burdada hava kapalı ve serin ama yağmaz heralde bizi kandırıyor

gece 1e kadar ütü yaptım ne çokmuş tatile gitmek iyide dönüşü zor oluyor valizde ne varsa yıkıyorum....öğlende okula gidicem bakalım kaç çocuk kayıt olmuş merak ediyorum...

günaydın arkadaşlar..:)) tahlil sonucum iyi çıktı..sadece enfeksiyon varmış...çok şükür Allahım...çok mutlu oldum...

ay çok geçmiş olsun çok sevindim :)))

bizde yeni gidiyoruz tatile aynı telaş bende de vardı dün çamaşır yıkadım ütü yaptım büyük bi heyecanla.. dönüşü düşünmek istemiyorum şuan gidiş mükemmellll
dönüşte muhtemelen ben de bitik bi vaziyette yaparım bu işleri

valla canım bende hep kadınlardan korktuğum için erkek tercih ettim.tabii biraz zorlanıyo insan ama kısmet.çevremde kadın doktora gidipte çok memnunum diyeni duymadım sanırım o yüzden ön yargılıyım biraz.git bakalım canım fatma nuray sozeri inşallah hakkında hayırlısı olur.

çok sevindim canım gözün aydın darısı bebiş haberine :)

canım sınıf öğretmeni miydin sen

evet gidiş güzel oluyor da dönüş fena şekerim

ne güzel çok pişmanım ben öğretmen olmadığıma ya hem çok keyifle yapabileceğim bir iş memur olmadan önce ücretli yaptım ordan biliyorum hemde bir bayan için en ideali.

eşimin arkadaşlarıda çok özenir bana evlendikten sonra daha iyi anlıyorlar sanırım .yarım gün çalışıyorum hem evime çocuğuma vakit ayırıyorum hemde çalışıyorum çocuğum okula başlayıncada sorun olmayacak .arkadaşlar kara kara düşünüyor okul yarım gün kendileri tam gün çalışıyor çocuklar yarım gün nerde kalıcaklar diye....

aynen ben o durumdayım işte şimdi kızımın gittiği anaokulu tam gün ama 1 sene sonra okula başlayacak ve yarım gün olacak şuan kvnin yakınında oturuyorum ama taşınabilirim ne yapıcam bilmiyorum hiç

Son düzenleme:

ay o özenenlerden biri de benim yaaaa yani ben çalışma saatlerine özeniyorum gerçi.. yapılan iş çok kutsal ve çok ciddi ona bi lafım yok ama herkesin yapabileceği bişi değil ben yapamam mesela.. iyi yapanları acayip takdir ediyorum orası ayrı tabii

allah yardımcınız olsun cnm herşeye bir çare bulunur merak etme istanbulda vardır herşey çocuk klübüne gider ozamanda yarım gün sadece masraflı olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…