Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kesinlikle kötü bir durum sebepsiz gecikmesi benim geçen ay 3 gün gecikmişti sinir olmuştum senin 1 hafta gecikmiş ya

hem nasıl tatlım ya.. yani çok ilginç geliyo bana bu durum hep düzenlişdi çünkü.. doktora da gitmicem tatilimi yapıcam gelirse gelir napayım :KK36:

kıslar nabersiniz bakalım geçmişi okumaya çalışıyorum yeni hamile haberleri vardır inşallah bi listeye bakıcam gelicem.papilo ve ebeb hadi bakalım gezin tozun tatil sonra hayırlı haberler verirsiniz inşallah.

hoşgeldin tatlım çok sağolll gezelim bakalım holleyyyyyyyy :KK8::KK8:

hem nasıl tatlım ya.. yani çok ilginç geliyo bana bu durum hep düzenlişdi çünkü.. doktora da gitmicem tatilimi yapıcam gelirse gelir napayım :KK36:

hoşgeldin tatlım çok sağolll gezelim bakalım holleyyyyyyyy :KK8::KK8:

canım ben şey duymuştum böyle geç gelme olunca ertesi ay hamile kalınıyomuş

kıslar nabersiniz bakalım geçmişi okumaya çalışıyorum yeni hamile haberleri vardır inşallah bi listeye bakıcam gelicem.papilo ve ebeb hadi bakalım gezin tozun tatil sonra hayırlı haberler verirsiniz inşallah.

hoşgeldin tatlım listeyi şimdi düzenledim

bu arada listede hamiş haberi veren ve bir daha uğramayan arkadaşları çıkardım sadece bizim listemizden hamiş kalanlar kaldı

efsun listeyi düzenlersin heralde benim bat 23 eylül deneme 4.ay eğer bu ay gelirse bebiş eşimin doğum günü hediyesi olur 30 eylülde veririm haberi.
birde kızlar yumurtlamayı kolaylaştıran yiyecekler neler bu ay biraz çalışayım birde kaymak erkeklerde işe yarıyor haberiniz ola...eşime kaymak alıcam yesin bol bol bal ile...

incir i biliyorum yumurtlamada başkada bişey bilmiyorum benimde bu ay bat 2 eylül .bizim için özel bir gün 2 eylül çıkmaya başladığımız gün o gün alırsam haberi güzel olur

Ayy tabikiside yapıcamm tatlımm seviyorum konuya cevap vermeyi bişiler yazmayı madem paylaşıyoruz burayı bakışmaya gelmedik herhalde yapabileceğimiz tek şey yazı yazmak:KK34:
Ayağının ii olmasına sevindim çatlak filan yokmuş dimi tatilede gidicen ohh ne güzel bizimde 10 eylül:KK52:

ben burdayımm efsunum üzülme onlar gelince gidicen ben yalnız kalmazsın yani:)))

iyi sevindim buna.bırakmayın beni yalnız yahuuu:KK24:

Son düzenleme:
merhaba güzeller..
listeye baktım da bat bilgimi vermemişim..30 ağustos!! zafer bayramını bekliyorum,belki benim zaferim de olur o gün :KK16:
bu arada tatil hali hala devam etmekte,arada girip okuyorum,kopmadım yani burdaannn

canım ben şey duymuştum böyle geç gelme olunca ertesi ay hamile kalınıyomuş

ciddimisinn yaa ilk kez bi gecikme yaşıyorum o da 7 gün sürdü ve hala gelmedi.. işin garip tarafı gelicekmiş gibi bi hissiyatta yok ben de.. sanki bu ayı pas geçmiş gibi bu ay olmıcakmışım gibi neden böyle oldu acaba? doktorlardanda sıkıldım yok bacak yok tiroid üstüste doktora gittim beklicem doğal yoldan gelmesini..

merhaba güzeller..
listeye baktım da bat bilgimi vermemişim..30 ağustos!! zafer bayramını bekliyorum,belki benim zaferim de olur o gün :KK16:
bu arada tatil hali hala devam etmekte,arada girip okuyorum,kopmadım yani burdaannn

kopma zaten tatlım ya inşalah 30 ağustosta alırız güzel haberini

kızlar ben kaçıyorum evdeki son haftam temizliğe başlıyacam ufak ufak dip köşe sabah halıları kaldırdım birazdan gelirler almaya şimdidede gideyimde balkon dolaplarını tamizleyim hergün bişeyb yaparım artıkın

hoşgeldin tatlım listeyi şimdi düzenledim

bu arada listede hamiş haberi veren ve bir daha uğramayan arkadaşları çıkardım sadece bizim listemizden hamiş kalanlar kaldı

incir i biliyorum yumurtlamada başkada bişey bilmiyorum benimde bu ay bat 2 eylül .bizim için özel bir gün 2 eylül çıkmaya başladığımız gün o gün alırsam haberi güzel olur

iyi sevindim buna.bırakmayın beni yalnız yahuuu:KK24:

ay iyi yapmışsın canım:KK54: hatta bence daha var elenmesi gerekenlr ya neyse:KK1: eylül ne güzel bi aydır çok severim inşallah güzel haberi anlamlı gününüzde alırsın kuzum:KK16:

merhaba güzeller..

hadi bakalım şekerim dönüşte alırım inş güzel haberiniii :KK16:

ciddimisinn yaa ilk kez bi gecikme yaşıyorum o da 7 gün sürdü ve hala gelmedi.. işin garip tarafı gelicekmiş gibi bi hissiyatta yok ben de.. sanki bu ayı pas geçmiş gibi bu ay olmıcakmışım gibi neden böyle oldu acaba? doktorlardanda sıkıldım yok bacak yok tiroid üstüste doktora gittim beklicem doğal yoldan gelmesini..

papillioamour,benim de bikaç ay önce 5 gün gecikti,1gün bile gecikmem normalde..o zaman hastaneye kan vermeye gittiğimde orda adet oldum :KK53:
rahat bırak kendini,rahatım diyosun ama belki içten içe değilsindir..gelirse gelsin bi an önce gelmicekse de müjdeler gelsin..bekle bakalım,rahat rahatt:126:

ay hadi inşallah önümüzdeki ay alırız sevginin hamiş haberini inşallaaaaaahhh

:KK16::KK16::KK16::KK16:acep o zamana kadar regl olabilcekmiyim :KK53:

kızlar ben kaçıyorum evdeki son haftam temizliğe başlıyacam ufak ufak dip köşe sabah halıları kaldırdım birazdan gelirler almaya şimdidede gideyimde balkon dolaplarını tamizleyim hergün bişeyb yaparım artıkın

kolay gelsin bebeemmm:KK16:görüşürük:KK54:

papillioamour,benim de bikaç ay önce 5 gün gecikti,1gün bile gecikmem normalde..o zaman hastaneye kan vermeye gittiğimde orda adet oldum :KK53:
rahat bırak kendini,rahatım diyosun ama belki içten içe değilsindir..gelirse gelsin bi an önce gelmicekse de müjdeler gelsin..bekle bakalım,rahat rahatt:126:

canım benim inanki çok rahatım çünkü kan testi yaptılar bana röntgene girmeden önce, negatif diye röntgene girdim... powerplate yapıyorum yeni başladım acayip titrek bi spor :KK1: denize girdim cup cup atladım.. ilaç aldım.. yani inan bana hiç umursamıyorum çünkü unutmuştum regl olacağımı bugün buraya gelince yeniden aklıma geldi :KK1: kısmet kuzum yaa artık bişey diyemiyorum en hayırlı vakitte gelsin inşallahhhh

canım benim inanki çok rahatım çünkü kan testi yaptılar bana röntgene girmeden önce, negatif diye röntgene girdim... powerplate yapıyorum yeni başladım acayip titrek bi spor :KK1: denize girdim cup cup atladım.. ilaç aldım.. yani inan bana hiç umursamıyorum çünkü unutmuştum regl olacağımı bugün buraya gelince yeniden aklıma geldi :KK1: kısmet kuzum yaa artık bişey diyemiyorum en hayırlı vakitte gelsin inşallahhhh

oooh :21: yap yap herşeyi yap,eğlenmene bak :KK9: tatil havası iyidir..ben de 31ide tatile çufçufluyorum yinee..regli de umursucamı sanmıyorum..hayırlı olan vakitte gelsinler inşallah,dediğin gibi..biz kendimizi yırtsak bi faydası yok,en iyisi yaşamaya devam,iyi olmaya devam,sen keyfine bak canım :21:

.......................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
oooh :21: yap yap herşeyi yap,eğlenmene bak :KK9: tatil havası iyidir..ben de 31ide tatile çufçufluyorum yinee..regli de umursucamı sanmıyorum..hayırlı olan vakitte gelsinler inşallah,dediğin gibi..biz kendimizi yırtsak bi faydası yok,en iyisi yaşamaya devam,iyi olmaya devam,sen keyfine bak canım :21:

valla öyle canım yaa.. benim gibi hamile kalmayı düşünen arkadaşlarımın hepsi fıtır fıtır tatilde yapıyo sporada gidiyo eğleniyo da kimsenin kendini kısıtladığı yok.. accık rahat olmak lazım galibaa :21::21: bakıcam valla tatlımm eğlenmek bizimde hakkımızzzz:KK52:

kızlar bi halsizlik var üstümde sormayın kıpırdıcak halim yok biran önce vime gidip yatmak istiyorum bu arada kızlar benim en geç 31 inde olmam lazım benim şuan sanki yumurtlama zamanı gibi akıntılarım var

kızlarrr doktora gittim bugün uldtrason çakildi doktor ağrının sebebi dauglasta sıvı dedi.Araştırdım bn de biraz yumurtlnın çatalama düzeyne gelmesiyle dolan bir sıvımıyış neymiş .:KK52:bugün kesin çalışma yapmalıyııım keşke dün de yapsaydım inşallaah tutar dua ediin

X