Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kuzular ya gülen adamları falan nasıl koyoyorsunuz msjlara. Bakıyom bakıyom bir şey göremiyom.

kullanici kontrol paneline git secenekleri duzenleyi sec ordan mesaj editorunden standar editor'i sec sonrada kaydet o zaman oluyor

Son düzenleme:
kuzular ya gülen adamları falan nasıl koyoyorsunuz msjlara. Bakıyom bakıyom bir şey göremiyom.

$11.jpg en alttaki simgeleri tıklayıp koyuluyor..

tabi sende yoksa
aşağıdakileri boşluksuz yazarsan çıkar

:KK1: = : 1 :
:KK52: = : 52 :
:KK53: = : 27 :
:KK9: = : 9 :

$ss.jpg

gun gunesli
insanlar neseli
sen de gel oyna
susam sokağında....

dostluk ve sevgi
sariyor heryeri
gel katil bize
verelim el ele

sev dunyayi
acilir her kapi
iste susam sokagiiiiiiiiiiiii

kızlarr kaçıncı kuşağın insanlarıyız ben 80 'li en şanslı kuşak yanii :KK52::KK52::KK52:

Eki Görüntüle 471660

gun gunesli
insanlar neseli
sen de gel oyna
susam sokağında....

dostluk ve sevgi
sariyor heryeri
gel katil bize
verelim el ele

sev dunyayi
acilir her kapi

kızlarr kaçıncı kuşağın insanlarıyız ben 80 'li en şanslı kuşak yanii :KK52::KK52::KK52:

evett bende 84 doğumlu biri olarak, o günlerde çocukluk harikaydı.....

sonuna kadar yaşadım çocukluğumu:nazar:

Eki Görüntüle 471660

gun gunesli
insanlar neseli
sen de gel oyna
susam sokağında....

dostluk ve sevgi
sariyor heryeri
gel katil bize
verelim el ele

sev dunyayi
acilir her kapi

bende 87 liyim coook duygulandim ne coook izlerdik susam sokagini:KK36::KK36::KK36:

topikteki bayanlarımız çalışıyormu nerede yaşıyorlar ne iş yapıyorlar merak ediyorum açıkçası:KK16:

aynı ben bende 83 lüyüm gece yarılarına kadar deli gibi sokakta oynardık yorulmak bilmezdik hey gidi heyyyyy yaşlandıkmı neee:KK52:

ne güzeldi yaaa... misket, gazoz kapağı, futbol, valeybol.... ohooo saymakla bitmez oyunlarımız....

en komik olan anılarımdan birini anlatayım;

valeybol oynarken 2 direk arasına ip gererdik, araba gelince yukarı kandırırdık ipi, araba rahat geçsin diye. araba geçerken ipin altından, araba şoförü kafasını eğerek geçerdi. bizde yere yatardık gülmekten:KK9::KK9:

tatlim bu ay mi denedin testi yoksa onceden deneyip yinede sonuc negatifmi cikti ? bir soru daha ari sutu poleni ne ise yariyor?
kuzlar kusura bakmayın ya böyle bi yazıyorum bi çıkıyorum, kapanıyo bilgisayar 1 saattede açılmıyo çok canımı sıkıyo... evet tatlım geçen ay yaptım ve negatif.. arı sütü ve polende iyi gelmediği hiç bişiy yok maşşallah google da arısütü yazıp açılan ilk sayfayı okuyabilirsin çok faydalı bilgiler yer alıyor, gebe kalmak isteyenlerde kullanabilir yazıyor kullanıp faydasını görenler olmuş bir hayli( hem kadın hem erkek kullanıyormuş) tek kayfım hava çok sıcak ve sıvağa dayanıksız bir mamulmüş şu an pek zamanı değil gibime geldi ama yine de denemek istiyorum

efsuncum beni de tabloya tekrardan ekler misin
yaş 26 bat 26 temmuz ilk bebek olucak
ilk deneme (1 düşükten sonra)
sağol tatlım

kuzlar kusura bakmayın ya böyle bi yazıyorum bi çıkıyorum, kapanıyo bilgisayar 1 saattede açılmıyo çok canımı sıkıyo... evet tatlım geçen ay yaptım ve negatif.. arı sütü ve polende iyi gelmediği hiç bişiy yok maşşallah google da arısütü yazıp açılan ilk sayfayı okuyabilirsin çok faydalı bilgiler yer alıyor, gebe kalmak isteyenlerde kullanabilir yazıyor kullanıp faydasını görenler olmuş bir hayli( hem kadın hem erkek kullanıyormuş) tek kayfım hava çok sıcak ve sıvağa dayanıksız bir mamulmüş şu an pek zamanı değil gibime geldi ama yine de denemek istiyorum

arı sütünü ben astım için kullanmıştım. tadı çok güzel. ama azıcık yiyebiliyorsunuz. içinden minicik tahta kaşık çıkıyor öle yeniyor o. damak zevkine uygun. ama poleni sevemedim :KK1:

bende adet olucakmış gibi dancılar ağrılar bel ağrısı yorgunluk göğüs şişkinliği sürekli uyuma kokulara karşı hassasiyet heh dedim günüm geldi. adet olacağım gün baş dönmesi ve mide bulantısı falan vardı eczacı dediki bence sen test yap :) ve tabiki çift çizgi :)

X