Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Günaydınlar herkesee ben aranıza yeni katıldım, 14 ay oldu denemeler. BAT 29 Ağustos. Anlayacağınız beklemedeyim...
Allah herkesin gönlüne göre versin

gunaydın cnm hoşgeldin çok şükür iyiyim aman maşallah sana :nazar: değmesin tütütüüüü emiii :KK16::KK49:

aman maş. iyi ol... sağlıklı olalımda nasılsa gelecek bebişler bi gün...

misal ben astım için doktora gitmek istemiyorum. gidersem diyecek bebeği erteleyin şimdi olmaz. birdaha kriz gelmezse yakın zamanda gitmiyeceğim. yok gelirse gene haftaya gitmek zorunda kalacağız...

misal ben astım için doktora gitmek istemiyorum. gidersem diyecek bebeği erteleyin şimdi olmaz. birdaha kriz gelmezse yakın zamanda gitmiyeceğim. yok gelirse gene haftaya gitmek zorunda kalacağız...

Allah ım şifanı versin cnm inş.hiç tutmazda gelir meleğin :KK49:

İnsallah gecirmezsin canim benim rabbim bebeginle beraber saglikta verir sana

Günaydınlar herkesee ben aranıza yeni katıldım, 14 ay oldu denemeler. BAT 29 Ağustos. Anlayacağınız beklemedeyim...

inş. gelir bu ay bebişin. doktora göründünmü hiç..

Yok kiz benim daha var doktorun kapisindayim sira bwkliyom ya ondan heycanlandim

ay heyecandandır. bende doktora gittiğimde şekilden şekile girmiştim. hiç sevmiyorum ya :KK9:

inş. gelir bu ay bebişin. doktora göründünmü hiç..

Görünmez olur muyum hem de kaç kere. Haziran ayında benim ve eşimin bütün teslerimiz yapıldı, rahim filmi çekildi. Çok şükür hiçbir sorun yok. Ama zamanı gelmiyor bi türlü :KK43: Bu ay da klomen kullandım ve çatlatma iğnesi oldum. tutar inşallah diye dua ediyorum

Görünmez olur muyum hem de kaç kere. Haziran ayında benim ve eşimin bütün teslerimiz yapıldı, rahim filmi çekildi. Çok şükür hiçbir sorun yok. Ama zamanı gelmiyor bi türlü :KK43: Bu ay da klomen kullandım ve çatlatma iğnesi oldum. tutar inşallah diye dua ediyorum

inş. gelmiştir bu ay. sana süpriz yapar bebeğin... nasipten ötesi yok malesef... vakti zamanı var demekki.. rahim filminden sonra hamiş kalan çok arkdaş var....

hadi bakalımm inşallah gelir senin bebeğinn dualrımız seninle mübarek cuma günü

napıcak doktor amca/teyze sana??
Yok kiz benim daha var doktorun kapisindayim sira bwkliyom ya ondan heycanlandim

inşallah iyi çıkar tatlım bişiciğin yokturr
günaydın kızlar...bugün patoloji sonucum çıkıcak nolur dua edin iyi çıksın..

hadi bakalımm inşallah gelir senin bebeğinn dualrımız seninle mübarek cuma günü

napıcak doktor amca/teyze sana??

inşallah iyi çıkar tatlım bişiciğin yokturr

Ya ben bi kere muayene oldum hic bisey yok dedi esimde oldu muayene ondada bisey yok ama sadeve alttan muayene etti bide kan tahlili yapti o kadar simdi bi adam akilli.muayene olmak icin geldim tekrar iki.aydir da adetlerimde bi gariplik var bakalim anlatcam herseyi doktora ne var ne yok iyice rahatlasin kafam rahim filmi mi ceekiyo ne cekiyo yapsin hepsini

Ya ben bi kere muayene oldum hic bisey yok dedi esimde oldu muayene ondada bisey yok ama sadeve alttan muayene etti bide kan tahlili yapti o kadar simdi bi adam akilli.muayene olmak icin geldim tekrar iki.aydir da adetlerimde bi gariplik var bakalim anlatcam herseyi doktora ne var ne yok iyice rahatlasin kafam rahim filmi mi ceekiyo ne cekiyo yapsin hepsini
ç
tabi canım. yaptır... tarihler sapıtınca herhalde progestan veriyolar. ben onu kullanıyorum şimdi.... bakalım sana ne verecek...

X