Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

22 siydi bat cnm bakalım bekliyoruz ...beklemek regli olmaktan daha zor aslında...bu ay ovulasyon testi kullandım ben 18.19 .günde görmüştüm çift çizgiyi ama çok iyide değerlendiremedik aslında. bebiş olsa bile çok küçüktür ...

ayy canim gercekten bebis olsa bile teste ondan gozukmuyodur kan testi yaptirmayi dusunmuyomsn ?

ayy canim gercekten bebis olsa bile teste ondan gozukmuyodur kan testi yaptirmayi dusunmuyomsn ?

bekliycem cnm en azından silike olsa göreyim testte yoksa kan verip sonra negatif çıkarsa daha kötü olur .sen yaptınmı idrar testi .kızımdada 31.günde silik çizgi çıkmıştı bugün 30.gün

22 siydi bat cnm bakalım bekliyoruz ...beklemek regli olmaktan daha zor aslında...bu ay ovulasyon testi kullandım ben 18.19 .günde görmüştüm çift çizgiyi ama çok iyide değerlendiremedik aslında. bebiş olsa bile çok küçüktür ...

Evet canim dedigin gibi olsa bile cok kucuktur cok yakin cunku yumurtlama zamanin bence hamilesin :KK49: ondan gelmiyo kirmizilar ins gelmezler

bekliycem cnm en azından silike olsa göreyim testte yoksa kan verip sonra negatif çıkarsa daha kötü olur .sen yaptınmı idrar testi .kızımdada 31.günde silik çizgi çıkmıştı bugün 30.gün

himmm evet canimm yaa dogru soyluyosun ben idrar testinde tek cizgi gormeye bile korkuyorum :KK43: ben idrar testide yapamadim pazartesiye kadar dayanabilirsem yapmicam :) bide buara bnm mide bosluguma fena agri giriyo 15- 20 dk yumruk varmis gibi :KK43: simdide regl olcakmisim gibi agriyo karnim bakalim napayim hayirlisi artik :KK43:

himmm evet canimm yaa dogru soyluyosun ben idrar testinde tek cizgi gormeye bile korkuyorum :KK43: ben idrar testide yapamadim pazartesiye kadar dayanabilirsem yapmicam :) bide buara bnm mide bosluguma fena agri giriyo 15- 20 dk yumruk varmis gibi :KK43: simdide regl olcakmisim gibi agriyo karnim bakalim napayim hayirlisi artik :KK43:

Belki bebistendir canin hemen kotu dusunme cagirma kirmizilari

kızlarr benim dün gece geldi kırmızılarr:KK5: eylüle kısmet artık napalımmm:KK16: yeni batım 18 eylülcükk

Son düzenleme:
Kizlar suan doktordayim sira alabildim sonunda bekliyorum bakalim ne olcak
hayırlısı olsun cnm benim
kizlar canlarima koskocaman guuuunnaaaaayyyyydiiiiiinnnnnn :)) bugun cumaa mubarek gun rabbim ettigimiz dualari geri cevirmesin insallahh :) bugun bol bol dua etme zamani :))
gunaydın tatlım Amin inş.evet bol bol dua edelim Allah ım kabul etsin.
günaydın kızlar ....sabah idrar testi yaptım gölgesi bile yok ...bakalım ne zamana kadar bekleyeceğiz kuru karın ağrısı ve bel ağrısı devam birde dün akşam yumurtlama dönemindeki gibi akıntı geldi....
inş.vardır cnm ya meleğin seninledir inş.
kızlarr benim dün gece geldi kırmızılarr:KK5: eylüle kısmet artık napalımmm:KK16: yeni batım 18 eylülcükk
olsun cnm üzülme kısmet napalım Allah ım hayırlısını versin.

Son düzenleme:
inşallah canımm inşallah gelecekler elbet
Uzulme canim yaa hayirlisi biz yilmadan yolumuza devam edelim onlar gelir insallah

yok çok üzülmedim napalımm kısmet
hayırlısı olsun cnm benim

gunaydın tatlım Amin inş.evet bol bol dua edelim Allah ım kabul etsin.

inş.vardır cnm ya meleğin seninledir inş.

olsun cnm üzülme kısmet na

herkeze günaydınlar.... nasılsınız bakalım bu gün. ben maş. iyiyim:nazar:. uykumuda aldım. nasıl almam saat akşam 9:15 de yattım :KK9:..

hayırlısı olsun canım. inş. eylülde bebişler gelir. benimde gelir kırmızılar birkaç güne :KK9:...

Kizlar yaa karnimda hafif hafif agrilar var adet sancisi gibi daha var aslinda ama heycandan mi acaba

ay belli olmaz. inş. gelmez kırmızılarında bebişin gelir...

herkeze günaydınlar.... nasılsınız bakalım bu gün. ben maş. iyiyim:nazar:. uykumuda aldım. nasıl almam saat akşam 9:15 de yattım :KK9:..

hayırlısı olsun canım. inş. eylülde bebişler gelir. benimde gelir kırmızılar birkaç güne :KK9:...

gunaydın cnm hoşgeldin çok şükür iyiyim aman maşallah sana :nazar: değmesin tütütüüüü emiii :KK16::KK49:

İnsallah canim yaa su mubarek cuma gunu dua niyetine gecer insallah

X