Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlar ha bire yazcam yazcam yazamadım bi türlü tam yazmaya yelteniyom bi iş çıkıyo çok şükür yazdım sonunda canım sıkılıyo yazamayınca

Allah ım buyuk cnm gidin tabiki bende 1 yıl sonra gitmiştim meğerse kist varmış ondan olmuyormuş eşimde çok şükür sorun yok inş.hakkımızda hayırlısı olsun canım benim :KK16:

bende gittim aslinda 2 kere bisorun olmadigini soylemislerdi ama ne hormon testi ne folic asit falan vermediler o yuzden esimde hic gitmedi oda gelicek bakalim nolcak insallah gitmemize gerek kalmaz yinede :)

bende gittim aslinda 2 kere bisorun olmadigini soylemislerdi ama ne hormon testi ne folic asit falan vermediler o yuzden esimde hic gitmedi oda gelicek bakalim nolcak insallah gitmemize gerek kalmaz yinede :)

bende gittim bi kere banada hiç bişey yok dediler eşimde verdi tahlil ondada bişey yok ama dediğin gibi sadece kan testi ve alttan muayene yaptı hiç yumurta takibi falan yapmadı yarın tekrar gitcem bakalım yazarım size neler dediğini

bende gittim bi kere banada hiç bişey yok dediler eşimde verdi tahlil ondada bişey yok ama dediğin gibi sadece kan testi ve alttan muayene yaptı hiç yumurta takibi falan yapmadı yarın tekrar gitcem bakalım yazarım size neler dediğini

anladim canim umarim yinede yoktur bir sorunun :) bana kan testi bile yapmadi dusun :KK43:(

kizlar canlarima koskocaman guuuunnaaaaayyyyydiiiiiinnnnnn :)) bugun cumaa mubarek gun rabbim ettigimiz dualari geri cevirmesin insallahh :) bugun bol bol dua etme zamani :))

günaydın kızlar ....sabah idrar testi yaptım gölgesi bile yok ...bakalım ne zamana kadar bekleyeceğiz kuru karın ağrısı ve bel ağrısı devam birde dün akşam yumurtlama dönemindeki gibi akıntı geldi....

burmus çalışmıyorsun ama sabah erkenden mesaiye başlıyorsun bizimde tatilin bitmesine 1o gün kaldı .sen nerde oturuyorsun bursada cnm

günaydın kızlar ....sabah idrar testi yaptım gölgesi bile yok ...bakalım ne zamana kadar bekleyeceğiz kuru karın ağrısı ve bel ağrısı devam birde dün akşam yumurtlama dönemindeki gibi akıntı geldi....

gunaydin canim :) tatlim simdi ben sana diyemem ki bunlar hamislik belirtisi senin zaten masallah cok guzel bir kizin var onda yasadigin hamilelik belirtileri neydi ona gore hareket etsen :)) kac gun gecti tatlim belki teste gostermemistir :) bende beklemedeyim hala normalde ben hep gunumde oluyorum gecen ay 1 gun geciktim oglende olmustum bu ayda dun olmam lazimdi yine olmadim bakalim bekliyorum gelcek gibi sanki insallah olmam ya esimde saat basi ariyo oldum mu olmadim mi diye kiyamam ben ona :KK43:((

burmus çalışmıyorsun ama sabah erkenden mesaiye başlıyorsun bizimde tatilin bitmesine 1o gün kaldı .sen nerde oturuyorsun bursada cnm

evet canim biraz oyle oluyo yaa esim ise gidince onunla beraber kalkiyorum kahvalti hazirliyorum yol et falan uykum kaciyo uyuyamiyorum napayim :) nilufer semt soylesem bilir misin bursadan miydin sen?

evet canim biraz oyle oluyo yaa esim ise gidince onunla beraber kalkiyorum kahvalti hazirliyorum yol et falan uykum kaciyo uyuyamiyorum napayim :) nilufer semt soylesem bilir misin bursadan miydin sen?

üstünden 4 yıl geçti çokda birşey hatırlamıyorum yada ozaman çok dikkat etmemiştim tek hatırladığım heran adet olacak gibiydim test yaparken bile yataktan zor kalkmıştım ya görürsem kırmızıları diye.bursadayım cnm bende ondan sordum zaten bende nilüferde oturyorum okulumda osmangazide...

üstünden 4 yıl geçti çokda birşey hatırlamıyorum yada ozaman çok dikkat etmemiştim tek hatırladığım heran adet olacak gibiydim test yaparken bile yataktan zor kalkmıştım ya görürsem kırmızıları diye.bursadayım cnm bende ondan sordum zaten bende nilüferde oturyorum okulumda osmangazide...

hiimm anladimm canim yaa aslinda herkeste ayni belirti olmuyo ki kismet iste :) sen ogretmensin ne guzel ne ogretmeni canim :) bende niluferdeyim senin okulun hangi okul adi ne :)

Gunaydin canim.. Senin kac gun gecikti

22 siydi bat cnm bakalım bekliyoruz ...beklemek regli olmaktan daha zor aslında...bu ay ovulasyon testi kullandım ben 18.19 .günde görmüştüm çift çizgiyi ama çok iyide değerlendiremedik aslında. bebiş olsa bile çok küçüktür ...

X