Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kizlarrr yaaaa ibrahim tatlisesin bile karisi hamileymis 2 aylik soookkkkk yani :)) puffss sevindim ama yaa adamcagiz neler yasadi cok guzel bir mutluluk onlar icin allah sagsalim kucaklarina almayi nasip etsin insallah :)) allah isteyen herkese yani bizede versinn AMİİİİNN :)

Allah iyiliğini versin. aman nasip herşeyin vakti zamanı var kuzum.

canim bu soylediklerinin hepsi hamilelik belirtisi yumurtlama gunun ne zamandi senin ? idrar testinde negatif gorebilirsin simdilik biraz bekle istersen :) ne zamandir istiyosunuz bebis :)

İnşallah Canım yaa :))) Nasıl bi mutlu olurum anlatamam. Valla ben 9 yaşımdan beri bebek istiyorum:) Gerçi 28 yaşımda evlendim ama :) Sanırım dünyanın en mutlu insanı olurum:)

Bizde çalışmalar başlayalı 3 ay oldu :))

İnşallah Canım yaa :))) Nasıl bi mutlu olurum anlatamam. Valla ben 9 yaşımdan beri bebek istiyorum:) Gerçi 28 yaşımda evlendim ama :) Sanırım dünyanın en mutlu insanı olurum:)

Bizde çalışmalar başlayalı 3 ay oldu :))

aboooowww senin epey olmus bebek isteyeli :)) bende 21 yasimda evlendim :)) hepimiz canimcim hepimiz dunyanin en mutlu insani olucaz insallah hep beraber :)) daha cok yeniymis sizin cok bekletmeden gelicek melegin sana cok fazla belirtilere takilmamaya calis tamam :))

acaba o duyguyu tadacakmıyım bazen hayal gibi sanki hiç olmayacakmış gibi geliyor :KK17:

aynen canim yaa banada hep oyle geliyo cok uzun zaman oldu bekliyoruz ya indan kiz anacim millet ne dogurgan şıppanadak adam ustune ceket atinca hamile kaliyo biz off tuuhh tuühh isyan yoookk ümitsizlik yok kuzum olcak bizimde olcak :))

aynen canim yaa banada hep oyle geliyo cok uzun zaman oldu bekliyoruz ya indan kiz anacim millet ne dogurgan şıppanadak adam ustune ceket atinca hamile kaliyo biz off tuuhh tuühh isyan yoookk ümitsizlik yok kuzum olcak bizimde olcak :))

inş.cnm ya inş.o gunlerde gelicek Allah ım çok fazla arattırmaz inş.senin ne kadar oldu isteyeli

selam canlar biraz moralim bozuk dün idrarımı yaparken ağrı hisstm sol yumurtalığıma doğru da sancı verdi.Sabah doktora gttim.tahlil yaptırdım 2 den sonra alacam sonucu öff sanırım yne enfksyınum var ya ilaç verirse napacam hamiileysm zaralı olmaz mı :KK5:

bende çalışıyorum daha bişey yemedim hala ramazanın psikolojisinden çıkamadım ben canım hiiç bişi yemek istemiyor nasıl düzelcek bu durum bilmiyorum valla ya:KK16:evet bugün cuma hayırlı cumalar hepimizee
napim kuşummm çalışıyorum sen naparsın evet biliom :KK43: napalım kısmet diğer aya inş.kuzucumm dua et çok :KK49:

bende çalışıyorum daha bişey yemedim hala ramazanın psikolojisinden çıkamadım ben canım hiiç bişi yemek istemiyor nasıl düzelcek bu durum bilmiyorum valla ya:KK16:evet bugün cuma hayırlı cumalar hepimizee

aaaa bende hic ramazan sendromu falan olmadi masallahim var dun 1 ekmek yedim valla cok zayifim beni gorseniz inanmazsiniz yedigime :)) 1.70 boyum 48 kiloyum :) bugunde oyle bende de zeytin hastaligi basladi bugunde yiyorum bide baklava vardi yarim kilo yedim nerdeyse doyamadim :) bol bol su iciyorum ohhh miss yemege verdim kendimi :))

günaydın canlarım.hayırlı cumalar hepimize.
kızlarr benim dün gece geldi kırmızılarr:KK5: eylüle kısmet artık napalımmm:KK16: yeni batım 18 eylülcükk

canım hayırlısı olsun üzülme eylülde tutar inşallah

Günaydınlar herkesee ben aranıza yeni katıldım, 14 ay oldu denemeler. BAT 29 Ağustos. Anlayacağınız beklemedeyim...
Allah herkesin gönlüne göre versin
hoşgeldin canımm gönlüne göre olsun inşallah

günaydın kızlar...bugün patoloji sonucum çıkıcak nolur dua edin iyi çıksın..

inşallah iyi çıkar canım dualarımız seninle

kızlar günaydın herkese, bir kaç gündür yoğundum cevap veremedim malum iş yeri ve patron:KK1:
yaa ben mesajları ekleyerek cevaplamasını bilemediğim için herkese, ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum, beni rahatlatıyorsunuz, çok ilginç burası, sonuçta görmediğimiz ve bilmediğimiz kişileriz en yakınına bile söyleyemediğin sorunları burada paylaşıyoruz:KK34:
herkese ayrı ayrı teşekkürler, bat ı bekliyorum 3 eylül sonuçları hemen duyurucam..herkesi öptüm.

inşallah güzel haberini veriirirsin canım bekliyoruz

slm kızlar aranıza yeni katıldım bene 2 yıl sonuna çok şükür iğneyle hamile kaldım 8 haftalık hmileyim çok şükür rabbim herkese nasip etsin ilk bebeğim

ne güzel:nazar: Allah sağlıkla kavuştursun yavruna

Arkadaşlar size bir sorum olacak bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var.

Adet günüme daha 12 gün var ama benim kasığımda şişme, ağrı, özellikle sol yumurtamda batma, bacakalrımda özellikle sol bacağımda kasılma, karnımda şişlik, iştah açıklığı (özellikle son iki gündür inanılmaz zeytin tükettim), bazal ataşimde çok az artış var. Ama uyku durumum yok. yani denildiği gibi çok uykum gelmiyor. Ama yatınca sırt üstü ve yüzüstü yatamıyorum. Yüzüstü kasığımda sırtüstü de çok hafif belimde ağrı oluyor. Çok arada da kalçamda ağrı oluyor.

Sizce hamile miyim? birde belirtileri bu kadar erken çıkar mı?

yumurtlama gününded olabilirsin canım

selam canlar biraz moralim bozuk dün idrarımı yaparken ağrı hisstm sol yumurtalığıma doğru da sancı verdi.Sabah doktora gttim.tahlil yaptırdım 2 den sonra alacam sonucu öff sanırım yne enfksyınum var ya ilaç verirse napacam hamiileysm zaralı olmaz mı :KK5:

ya bence ilaç verirse kanda baktır ona göre kullan canım ilaç çok geçmiş olsun

kizlar ben kuran okumaya gidiyorum varmi istediginiz dua bebek iciin bol bol edicem isimleriniz ne soyleyin bana isim vererek dua edeyim daha makbul olsun :)

kizlar ben kuran okumaya gidiyorum varmi istediginiz dua bebek iciin bol bol edicem isimleriniz ne soyleyin bana isim vererek dua edeyim daha makbul olsun :)

burda olmayanlarda var şuan ben bildiklerimi söyliyim betül sevgi ebru remziye fatma

sağol canım Allah razı olsun

evvet tatlım öyle galiba
bugün son dua günümüz .allah kabul etsin
burmus batın geçmiş ne alaemdesin canım
fatma ipekten de umutluyum inşallah ikinizde güzel haberler verirsiniz

valla artik bilemiyorum hatirlarsan benim gecen ayda 1 gun gecikmeli olmustu ertesi gun oglende olmustum bekliyorum bakalim hastalancam gibi geliyo karnim ve belim agriyo bacaklarimda agriyo sanirim eylule kalicak canim ya :KK43:(

X