Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

sağlığın için değiştir bence cnm şansını dene hayırlısı olsun hakkında

geçen yıl kabul etmedilerdi beni. inş. bu yıl tamam derlerde geçerim. bu yıl farklı yol deniceğim inş... bölüm müdürleriyle görüşeceğim.. işe girmeden bile oraya girmek için çok uğraşmıştım. bundan 6 yıl kadar önce. 1 yıl ücretsiz 1 yıl da projede çalıştım orada:KK53:. beni sindiremediler bi... kardeşim bile nakilden oraya geçti ben geçemedim o kadar yani:KK53:

banada öyle geliyoooo hamiş bu kızzz hamiş ahanda yaziyom buraya :)) ayy inşallah kizzz :))

nerdee... aman gelmesin bu ay. ikide bi ilaç kullandım. tırsıyorum işin açıkçası:18:

hakkımızda hayırlısı olsun kuzucuklarım bende d.kontrol kullandım bu ay kistlerim için anca diğer aya bakalım kısmet o da

geçen yıl kabul etmedilerdi beni. inş. bu yıl tamam derlerde geçerim. bu yıl farklı yol deniceğim inş... bölüm müdürleriyle görüşeceğim.. işe girmeden bile oraya girmek için çok uğraşmıştım. bundan 6 yıl kadar önce. 1 yıl ücretsiz 1 yıl da projede çalıştım orada:KK53:. beni sindiremediler bi... kardeşim bile nakilden oraya geçti ben geçemedim o kadar yani:KK53:

inş.bu sefer olur cnm ya rahat edersin :KK16:

1,5 seneyi geçti benimde şu kistlerden kurtulamıyorum hiçbir sorun yok ama işte olmuyorrr :2:

kiamam ben sana ama yaa :KK43:( olsun bebeimm hic rahimi olmadan hamile kalani bile duydum ben sıkma canini :) benimde 1 sene olcak eylulde esimle beraber gitmek istiyorum doktora bakalim ne olcak en azindan icim rahateder :)

kiamam ben sana ama yaa :KK43:( olsun bebeimm hic rahimi olmadan hamile kalani bile duydum ben sıkma canini :) benimde 1 sene olcak eylulde esimle beraber gitmek istiyorum doktora bakalim ne olcak en azindan icim rahateder :)

Allah ım buyuk cnm gidin tabiki bende 1 yıl sonra gitmiştim meğerse kist varmış ondan olmuyormuş eşimde çok şükür sorun yok inş.hakkımızda hayırlısı olsun canım benim :KK16:

X