Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

haftaya tatile çıkıcam çok ihtiyacım var :KK15:

iyi maş. bak biz çalışcas haftayada :KK9:. Allah bilir ne ara çıkabilcem tatile... zaten azıcık kaldı iznim 7-8 gün... bozdur bozdur harca:KK9:... bu yıl hayaller vardı.. babamın rahatsızlanınca bazısı uçtu gitti... bisürü izin kullandım. ondan ötürü.... aman o iyi olsunda varsın iznim az kalsın.

kızlar selam dün yazmıştım adetim 6 gün gecikti die. sabah kalktık özel hastaneye gittik 62tl bayıldık. sonucu almaya giderken bir baktım geliyo benimki.. öff yine hüsran tabi sonucuda aldık negatif ayy bideeee hemşireye sordum bu sonuç ne demek die negatif dedi böyle gıcık gıcık iyice sinir oldum. yaa hani derler ya bişey bozuldumu araya para sıkışmış die aynen öyle oldum 62 tl sıkışmış bana bebiş yerinee..

kızlar selam dün yazmıştım adetim 6 gün gecikti die. sabah kalktık özel hastaneye gittik 62tl bayıldık. sonucu almaya giderken bir baktım geliyo benimki.. öff yine hüsran tabi sonucuda aldık negatif ayy bideeee hemşireye sordum bu sonuç ne demek die negatif dedi böyle gıcık gıcık iyice sinir oldum. yaa hani derler ya bişey bozuldumu araya para sıkışmış die aynen öyle oldum 62 tl sıkışmış bana bebiş yerinee..

bebişlerimiz geldiğinde yaptığımız masrafları unutacağız canım... bende her ay test almaktan sıkıldım. yakında koli ile test aldırcam eşime, anca kesiyor beni:KK9:

cnm hayırlısı olsun inşallah hemşirelerde bazen ruhsuz olabiliyo napalımm:KK15:inşalalh önümüzdeki ay alırsın güzel haberi

bebişlerimiz geldiğinde yaptığımız masrafları unutacağız canım... bende her ay test almaktan sıkıldım. yakında koli ile test aldırcam eşime, anca kesiyor beni:KK9:

bende öyle adet tarihine 3 gün kaladan başlıyorum test almaya. Rabbim hayırlı zamanda nasip eder inşallah bebişlerimizi vardır bir hayır. ama 6 gün gecikince bir heves yaptım ki sorma. bide pek gecikmezdi öyle

iyi maş. bak biz çalışcas haftayada :KK9:. Allah bilir ne ara çıkabilcem tatile... zaten azıcık kaldı iznim 7-8 gün... bozdur bozdur harca:KK9:... bu yıl hayaller vardı.. babamın rahatsızlanınca bazısı uçtu gitti... bisürü izin kullandım. ondan ötürü.... aman o iyi olsunda varsın iznim az kalsın.

bende 1 haftamı kullanıcam cnm aman onlar sağlıklı olsunlar yeter bize 1 haftamıda eylülün 29 unda trabzona saklıyorum kuzenimin düğünü var kısmet bakalım :KK36:

merhaba kızlar annemlerde olduğumdan yazamıyorum pek hemen okuyup kaçıyorum şimdi evde kimse yok .kızımda yüzüme deyip deyip çok sıcak diyor bugünde ateşim 37.1 çıktı şuan umarım bebişdendir aslında yakında poliklinik var ama idrar testinde görmeden okadar para vermek istemiyorum akşam test alıp sabah tekrar yapıcam silikde olsa çıkarsa yarın kan veririm tabi gelmezlerse .

merhaba kızlar annemlerde olduğumdan yazamıyorum pek hemen okuyup kaçıyorum şimdi evde kimse yok .kızımda yüzüme deyip deyip çok sıcak diyor bugünde ateşim 37.1 çıktı şuan umarım bebişdendir aslında yakında poliklinik var ama idrar testinde görmeden okadar para vermek istemiyorum akşam test alıp sabah tekrar yapıcam silikde olsa çıkarsa yarın kan veririm tabi gelmezlerse .

canım benim 6 gün geçti. her gün yaptım idrarda çıkmadı hiç bişey bugunde kanda baktırdım negatif çıktı. bence bekle biraz daha

inş. bebiştendir... sen bali güzel haberlerle gel...

benimde bu c.tesi dayı kızı evleniyor kızıma elbise aldım teyzeleri eve gidince fotosunu koyarım giyince çıkarmak istemiyor prenses oldum diyor

canım benim 6 gün geçti. her gün yaptım idrarda çıkmadı hiç bişey bugunde kanda baktırdım negatif çıktı. bence bekle biraz daha

idrarda çıkmadan kanda yaptırmam cnm zaten benimde adetim çok gecikmez haziranda 3 gün geçmişti ondada kimyasal gebelik oluşmuştu zaten hatta geçen ay 2 gün önce oldu.

selam tatlımm ablam 3 temmuzda oldu ağustosun 10 unda oldu ama çok az diyo eskisi gibi normal olmadım dedi az az gelmiş ama hala hiç kesilmedi diyo zaten kürtajdan sonra bile hep gelmiş damla damla da olsa hep geliyomuş halada var diyo peçeteye silince geliyomuş ama onlara doktorları korunmayın demişti ilk adetten sonra
oylede bızım bıraz tehlıkelı daha unıv.gıtmedık tahlıl ıcın esımın bı ılacı var 4 tane kaldı onuda bı bıtırsın hayırlısıyla tahlılımızı yaptırırız . aranızda kurtaj olan varmı kurtajdan ne kadar zaman sonra adet gorulur bılen varsa soylesın yahu benım kurtaj tarıhı 17.08 yanı bır ayı gectı:26:

kimse kalmamış birer birer nereye döküldünüz dcl_xcl sende soru sordun cevapladım ama kaçtın gittin okudun inşallah ablam diyoki rahat olsun rahimin kendini toplaması uzun sürüyo diyo

X