Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlar ben birazdan çıkıyorum kendinize çok ii bakın hiç bişey için üzmeyin birbirinizi öppüldünüsssss

bak bende geldim ebru. da beni de sen adamdan saymıyosun. aman kadından. aman herneyse işte ondan

arkadaşlar ya kurum değiştirmeyi çok istiyorum. şimdiki çalıştığım yer şehirin ortasında ve pis... ayrıca odalarımız minicik... bişey istesek üvey evlat gibiyiz. stres çok.. çalışan ile çalışmayan aynı kefede. çalışmayan şefimiz el üstünde tutuluyor...

birçok etken var. astımımı da etkiliyor bunlar... evlendikten sonra ev değişikliği derken baya bi dokundu bana... sürekli acil işte...

kurum değiştirip şehirden uzak başka bir kurumu istiyorum şimdi. inş. kurum beni kabul eder. ya tanıdık felanda yok napsam ki...

kizlr nasilsinz ben dun adet oldm canm cok sikkin ovalasyn testi yaptm yumurtlama gunumu hesap ettm sogan incir keciboynuzu kuru yaptm olmaynca olmuyo herseyi oluruna birakmk istiyorm ama bebegimi kaybedeli bir sene olack yeri dolsn istedm olmadi rabbime sigindm neden hamile kalamiyorm tekrar sorun ne bilmiyormbilmiyorm rabbime siginiyorm dualarnizi eksk etmyn lutfen

sağlığın için değiştir bence cnm şansını dene hayırlısı olsun hakkında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…