Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

mübarek ramazana elveda dediğimiz bu arefe günü hepinize hayıelı günlerrr:KK42:moraller nasıl bakalım galiba birkaçımız çoktan bayram yocusu onlaa şimdiden iyi byramlarr:KK9:

canlarım merhabalar
ben evi toparlamakla ve valiz hazırlamakla uğraşıyorum yarın yapmamam muhtemelen
bugün suzan arkadaşımızın dua günü.
öpüyorum hepinizi

kızlar yarın misafirim olucak giremiycem.şimdiden bütün arkadaşlarımın bayramı kutlu olsun.benim ve bir kaç arkadaşımın bayram şekerleri göbüşümüzde inşallah kurban bayramında sizin şekerleriniz göbüşünüzde olmuş olur.öpüyorumhepnizi ,Allaha emanet olun.iyi,mutlu,kutlu bayramlar her kese....

kızlaaarrrrr hepinizin ramazan bayramı mubarek olsun hayırlara vesile olsun inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16: anca girebildim misafirlerden fırsat buşldukca girmeye çaışacağım yarın sabah çatlatma iğnemi olacağımm inşallah bu ay bebişime kavuşurum hepimiz kurban bayramına hamiş gireriz inşallah.:KK49::KK49::KK49:

Herkeze mutlu, huzurlu bayramlar. inş. dualarımız kabul olur ve bebişlerimiz gelir.... Dua listemiz yanımda nete giremesemde dua ediyorum. Allah kabul etsin...

kızlarr herkes bayram telaşındaydı sanırım.bende yazlığa geldim sizleri buradan takip edicem.ben bugün ovulasyon testi yaptım çift çizgi gördüm yine acaba test mi bozuk anlamadım 10 gün önce yine çift çizgi görmüştüm çünkü yanımada çok test almadım aksi gibi.
neyse sabah gelirsiniz umarım görüşürüz yarın özledim sizlerii

kızlarr herkes bayram telaşındaydı sanırım.bende yazlığa geldim sizleri buradan takip edicem.ben bugün ovulasyon testi yaptım çift çizgi gördüm yine acaba test mi bozuk anlamadım 10 gün önce yine çift çizgi görmüştüm çünkü yanımada çok test almadım aksi gibi.
neyse sabah gelirsiniz umarım görüşürüz yarın özledim sizlerii

evet tatlim bencede herkes bayram telasindaydi ben telden arada girdim kimseler yoktu :))
canim acaba hala yumurtluyomusun ? akinti durumun nasil y. d. oldugu gibi mi oylede az cok anlarsin aslinda ?
biz bayram tatilini buyuklerle gecirdik tatile gitmedik anlicaniz bu sene boyle tatilsiz olucak malesef esimin senelik uzni yok yeni is degistirdigi icin :KK43:( nese yaaaa benn cok osledim sizi gelin artik esimi yolladim ise sizi bekliyorum :))

günaydın burmus. bu günde pek kimse olmaz. herkez tatilini uzatmıştır. biz beklices artık topiği :KK1:

merhaba arkadaşlar,bende 30 yaşındayım.5 yıllık evliyim.polikistikover hastasıyım neyazıkki,benimde ilk bebeğim olucak inşallah.daha bi kaç aydır deniyoruz.bat tarihim 1 eylül.beklemek ne zor:KK43:

gunaydın canlarım nasılsınız bakim :KK49::KK49:

canımm günaydınnn....iş başı yaptık işte ama çok yorgunum bacaklarım yürümekten agrıyor valla :) ebebrulim bugün 15.günüm bayramda hiç boş durmadık valla çalışmalara devamdı.bantıda kullanıyorum son 1 tane kaldı.cuma da doktora kontrole gideceğim.bol bol dua ediyorum hepimiz için canlarımm..artık olsun dimi :KK43: bu arada dün akşam canım sıkıldı film izlim dedim.CAN diye bir türk filmi var.çocuk yapmaya çalışan bir çifti anlatıyor çocukları olmuyor.kadın aynı bizim gibi ayakları havada sallıyor :) ama çok duygusal film ağladım çokk :KK43: izleyin kızlarrrrr yaaa.

canımm günaydınnn....iş başı yaptık işte ama çok yorgunum bacaklarım yürümekten agrıyor valla :) ebebrulim bugün 15.günüm bayramda hiç boş durmadık valla çalışmalara devamdı.bantıda kullanıyorum son 1 tane kaldı.cuma da doktora kontrole gideceğim.bol bol dua ediyorum hepimiz için canlarımm..artık olsun dimi :KK43: bu arada dün akşam canım sıkıldı film izlim dedim.can diye bir türk filmi var.çocuk yapmaya çalışan bir çifti anlatıyor çocukları olmuyor.kadın aynı bizim gibi ayakları havada sallıyor :) ama çok duygusal film ağladım çokk :KK43: izleyin kızlarrrrr yaaa.

aynen bende çok yorgunum hiç birşey anlamadım tatilden ooo çok guzel tatlım çalışmalara tam gaz devam olucak inş.izlerim cnm merak ettim allah razı olsun bende hep dua ediyorum olucak inş.benimde 6-7 gunum kaldı ama hep akıntım var ilaç kullandığımdan beri acaba kisttenmi oluyor anlamadım :KK49:

kıslar günaydın hayırlı hayırlı haberler duymak niyetiyle.benim bayram tatili çok sıradan geçti valla evde zaman geçirdim.hadi bakalım bizim için zorlu bir maraton daha başlıyor:KK9::KK9:

canımm günaydınnn....iş başı yaptık işte ama çok yorgunum bacaklarım yürümekten agrıyor valla :) ebebrulim bugün 15.günüm bayramda hiç boş durmadık valla çalışmalara devamdı.bantıda kullanıyorum son 1 tane kaldı.cuma da doktora kontrole gideceğim.bol bol dua ediyorum hepimiz için canlarımm..artık olsun dimi :KK43: bu arada dün akşam canım sıkıldı film izlim dedim.CAN diye bir türk filmi var.çocuk yapmaya çalışan bir çifti anlatıyor çocukları olmuyor.kadın aynı bizim gibi ayakları havada sallıyor :) ama çok duygusal film ağladım çokk :KK43: izleyin kızlarrrrr yaaa.

Hadi yaa ilk defa duydum bu filmi merak ettim izlicem mutlaka bu ara ben baya uzak kaldim bu bant ne bantii

aynen bende çok yorgunum hiç birşey anlamadım tatilden ooo çok guzel tatlım çalışmalara tam gaz devam olucak inş.izlerim cnm merak ettim allah razı olsun bende hep dua ediyorum olucak inş.benimde 6-7 gunum kaldı ama hep akıntım var ilaç kullandığımdan beri acaba kisttenmi oluyor anlamadım :KK49:

ikisise etkiliyor olabilir canımm..adetinede az kalmış çünki.hayırlısı olur inşallah canım benim...

Hadi yaa ilk defa duydum bu filmi merak ettim izlicem mutlaka bu ara ben baya uzak kaldim bu bant ne bantii

izle canım çok güzel bir filmmağladım valla..canım doktor climara adında bant verdi bu bant östrojen hormonu salgılıyor.kalçama yapıştırıyorum bantı 2 günde bir değiştiriyorum 4 tane var içinde zaten..öyle işte.

X