Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

aynen bende çok yorgunum hiç birşey anlamadım tatilden ooo çok guzel tatlım çalışmalara tam gaz devam olucak inş.izlerim cnm merak ettim allah razı olsun bende hep dua ediyorum olucak inş.benimde 6-7 gunum kaldı ama hep akıntım var ilaç kullandığımdan beri acaba kisttenmi oluyor anlamadım :KK49:

canlar en basta hepinize günaydın :)

bizdede hala tam gaz devam yarin batim bakalim hayirlisi hep regl olcakmisim gibi hissediyorum :KK43: benimde cooook akintim var iliski sirasindada acayip geliyo bi arkadasimlada konustum normal olmadigini soyledi oda oyleymis gitmis doktora fitil vermis ama kendisi hamileyken boyle bi durum yasiyo tabi yaaa sizcede varmi bir anormallik bende onceki aylardada vardi boyle bisey sizde yasiyo musunuz ayni seyleri ? kist olunca mi boyle oluyo normalde de akintim cok ozellikle bu aralar bembeyaz baya yogun geliyo :KK43:(( beni aydinlatir misiniz kizlar :KK43:(

ikisise etkiliyor olabilir canımm..adetinede az kalmış çünki.hayırlısı olur inşallah canım benim...

izle canım çok güzel bir filmmağladım valla..canım doktor climara adında bant verdi bu bant östrojen hormonu salgılıyor.kalçama yapıştırıyorum bantı 2 günde bir değiştiriyorum 4 tane var içinde zaten..öyle işte.

Cuma gunu izin alabilirsem bende gitmeye caliscam doktora cunku gittigim ilk muayenede sadece alttan muyene etti ultrasonla bakti bide kan testi istedi bunun sonucunda hic biseyin yok dedi ama hic yumurta takibi falan yapmadi folik asit falanda vermedi gidip bi tekrar gorunmek istiyorum bakalim ins izon alabilirim

canlar en basta hepinize günaydın :)

bizdede hala tam gaz devam yarin batim bakalim hayirlisi hep regl olcakmisim gibi hissediyorum :KK43: benimde cooook akintim var iliski sirasindada acayip geliyo bi arkadasimlada konustum normal olmadigini soyledi oda oyleymis gitmis doktora fitil vermis ama kendisi hamileyken boyle bi durum yasiyo tabi yaaa sizcede varmi bir anormallik bende onceki aylardada vardi boyle bisey sizde yasiyo musunuz ayni seyleri ? kist olunca mi boyle oluyo normalde de akintim cok ozellikle bu aralar bembeyaz baya yogun geliyo :KK43:(( beni aydinlatir misiniz kizlar :KK43:(

gunaydın cnm inş.olmazsın belkide gunun geldi diye akıntın var genelde hamilelerin ilk belirtisi akıntı inş.seninde öyledir sen muayene olmuşmuydun kist falan varmıydı sende :KK16:

Günaydınnn fıstıklarr
hepinizin geçmiş bayramını kutlarım benimde sıradan ama güzel bi bayram tatilim oldu şimdi işteyim neyseki haftasonuna az kaldı:KK16:
Benim bat bugün henüz bişey yok bakalım nasip neyse yaşayalım
bu arada;
suzan6638
nazarboncugm
seval88
efsunn07

arkadaşlar dularınızı okudum diğerlerinide birazdan okuyacağım inşallah rabbim hayırlı sağlıklı güleç bebekler versin hepimize inşallah:KK16:

gunaydın cnm inş.olmazsın belkide gunun geldi diye akıntın var genelde hamilelerin ilk belirtisi akıntı inş.seninde öyledir sen muayene olmuşmuydun kist falan varmıydı sende :KK16:

yok canim simdi baslamadi ki akintim butun ay boyle devam etti yumurtlama donemidir falan diyorum ama artik yani hep geliyo anlamadim bende iste onceki aylarda da vardi bende sadece bu ay degilki :KK43: ben gittim doktora bir problemim yoktu cok sukur bilmiyorum ya cok huzursuzum :KK43: ben bide doktora gittigimde 2 kere gittim bide cocuk dusunuyoruz dedim bana ne hormon testi verdi ne bisey bitek alttan muayene etti yumurtaliklarin iyi calisiyo falan dedi rahim agzi saglikli falan dedi ama hormon testi folic asit falan vermedi bide ozel hastane sinir seyler yaa :KK43:( tekrar gitmeyi dusunuyorum bakalim esimle beraber gitcez esimde hic gozukmedi daha :KK43:(

Günaydınnn fıstıklarr
hepinizin geçmiş bayramını kutlarım benimde sıradan ama güzel bi bayram tatilim oldu şimdi işteyim neyseki haftasonuna az kaldı:KK16:
Benim bat bugün henüz bişey yok bakalım nasip neyse yaşayalım
bu arada;
suzan6638
nazarboncugm
seval88
efsunn07

arkadaşlar dularınızı okudum diğerlerinide birazdan okuyacağım inşallah rabbim hayırlı sağlıklı güleç bebekler versin hepimize inşallah:KK16:

hoşgeldin arımmm balım peteğimmm :KK16: seninde geçmiş bayramın mubarek olsun inş.9 ay boyunca olmazsın :KK49:

ramazanda bitti ama topic epey durgun terkedilmis topic ilan ediyorum bu topicigi kimse dogru durust sorularima cvp bile vermiyo nese :KK43: kendime vaska topic bulmak zorunda kalicam sanirim :KK43:(

heyy heyy dur bakalım nereye böylee gidemezsin bi yere bzi özlersin bak söyliyimmm:KK16::KK16:
bence hamile olabilirsin sen ondan bu alınganlıklarr akıntı filanda varmış olabilir bekle daha iki gün cuma hep beraber kan testineee:KK52::KK52:
ramazanda bitti ama topic epey durgun terkedilmis topic ilan ediyorum bu topicigi kimse dogru durust sorularima cvp bile vermiyo nese :KK43: kendime vaska topic bulmak zorunda kalicam sanirim :KK43:(

millet gelmişsiniz. bende kimse olmaz sanıyordum:KK1:.... bur_mus nereye.... sessizlik hakim topikte, yoksaaa konuşacak çok insan buluruz:KK1:

kendimden de yazayım. şahsen bu ay bebiş gelmesin. yada sağlıklı gelecekse gelsin inş. çok ilaç tükettim. inş. dokunmaz. bebiş benimleyse....

Son düzenleme:
Canlar hepinize kocaman günaydınn, geçmiş bayramınız mübarek olsun, daha nice bayramlara inşallahhh :KK16::KK16:Benim bayram çok yoğun koşuşturmalı geçti, hem çok ziyaretimiz varda 2. günde baya misafir ağırladım 5 dk dinlenicek vaktim olmadı :KK43: ama yine de çoook güzeldi hep birlikteydik bayram gibi bayram yaşadık Allahın izniyle:KK16: Dua listesindeki arkadaşlarımın dualarını okudum Aeangin arkadaşımızın günü bugün, ona da okudum.. Gelelim sadede; benim bat dündü ve gelen giden yok, aylardır şaşmayan reglim şaştı :18: sanki gelcek gibi hissediyorum belki de soğun suyundan gecikti bilmiyorum... test yapmadım yarına falan eğer gelmezse yapmayı düünüyorum.. gelirse de canım sağolsun napayım.. Her şey Allahtan...

Canlar hepinize kocaman günaydınn, geçmiş bayramınız mübarek olsun, daha nice bayramlara inşallahhh :KK16::KK16:Benim bayram çok yoğun koşuşturmalı geçti, hem çok ziyaretimiz varda 2. günde baya misafir ağırladım 5 dk dinlenicek vaktim olmadı :KK43: ama yine de çoook güzeldi hep birlikteydik bayram gibi bayram yaşadık Allahın izniyle:KK16: Dua listesindeki arkadaşlarımın dualarını okudum Aeangin arkadaşımızın günü bugün, ona da okudum.. Gelelim sadede; benim bat dündü ve gelen giden yok, aylardır şaşmayan reglim şaştı :18: sanki gelcek gibi hissediyorum belki de soğun suyundan gecikti bilmiyorum... test yapmadım yarına falan eğer gelmezse yapmayı düünüyorum.. gelirse de canım sağolsun napayım.. Her şey Allahtan...

hayırlısı olsun. sende ilaç kullanıyordun sanırım. onun için mi korkuyorsun canım...

canım ben daa yeni geldim yahu nere gidiyon gitmeee gellll :26:sabahtan çok işlerim vardı bayram ertesi yoğunluğu.. benim tatilim bitti bu üç günü izin almadım çünkü kısmetse 30 ağustosta izne ayrılıyorummmmmm :KK8:
heyy heyy dur bakalım nereye böylee gidemezsin bi yere bzi özlersin bak söyliyimmm:KK16::KK16:
bence hamile olabilirsin sen ondan bu alınganlıklarr akıntı filanda varmış olabilir bekle daha iki gün cuma hep beraber kan testineee:KK52::KK52:

canım seninde bat bugün ve inşallah regl olmazsınnnn bebek seninledir ydi hayırlısı yaaa, benim hiç belirtim yok yani hiç hissemiyorum bişiy ümitlenmek istemiyorum bu sebepten.. bakalım yaşayıp görücez
millet gelmişsiniz. bende kimse olmaz sanıyordum:KK1:.... bur_mus nereye.... sessizlik hakim topikte, yoksaaa konuşacak çok insan buluruz:KK1:

kendimden de yazayım. şahsen bu ay bebiş gelmesin. yada sağlıklı gelecekse gelsin inş. çok ilaç tükettim. inş. dokunmaz. bebiş benimleyse....

canım napıyosun nasıl oldun bakayım şu an daha iyisin değilmi ??

hayırlısı olsun. sende ilaç kullanıyordun sanırım. onun için mi korkuyorsun canım...

canım ben tiroid ilacı kullanıyorum ama gebeliği bi sakıncası yokmuş hatta kullanmak bırakmamak gerekiyomuş kesinlikle.. ben yani dün hep regl olacak gibiydim şaşırdım hatta belki diyorum soğan suyumu geciktirdi benimkini.. umarım hamileyimdir tabiki inşallah ama çok gaza gelmek istemiyorum hayırlısı hakkımızda canımmm:KK16:

teyyy teyyyy hamilesin hamileyizz inşalllahhh tatlımmmm bak benim içime doğar sabahtan beri seni aradı gözümm bendede gelen giden yok nasip kısmet inşallah bizimledirler bayram şekerlerimiz:KK16::KK16::KK16:

teyyy teyyyy hamilesin hamileyizz inşalllahhh tatlımmmm bak benim içime doğar sabahtan beri seni aradı gözümm bendede gelen giden yok nasip kısmet inşallah bizimledirler bayram şekerlerimiz:KK16::KK16::KK16:

Ay hadi kuzum inşallahhh yaaaa :KK16::KK16: yani aylardır bir gün bile sapmamıştı çok şaşkınım ama diyorumki ne var ümitlenicek hiç bi belirtin yok kendine gel sonra üzülürsün falan filan kendimle savaş içindeyim resmen.. sabırla beklicem gelirse yapacak bişey yok tabiki uzuluyorum canım ya içimden o testleriden alıp yapmak gelmiyor istemediğim sonuçla yüzleşmek ağır geliyor.. beklemek en iyisi... benim de aklımda hep senin hamile olabileceğin vardı kalp kalbe karşıymışşş Hayırlı haberleri bu ay alırız inşallah bayramımz hiiiç bitmezzzz :KK16:

X