Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlarrrr geldim bendeee napıyorsunuz bakalımm.bende işdeyim tatil modundayım yaa :) hiçbişi yapasım yokkk ama..dün akşam ilk bantı yapıştırdımm rahatsızlık vermiyor çok şükür :) bakalım nasıl etki yapacak..kasıklarımda hareketlenmeler başladı...dün gece boş geçtik bu akşam inş :)

hoşgeldin tatlım aynen bende moda girdim çalışasım yok saatler çabucal geçer inş.ne guzel cnm rahatsız etmemiş bant inş.hayırlı sonuç alırsın.bol bol çalış cnm :KK49:

günaydın kızlar herkes tatil telaşında bakıyorum .bende valizleri toparladım evi düzenledim pc yi toplamadan bakayım bir dedim eşim öğlen gelcek yola çıkacağız.inşallah bayramdan sonra bebiş haberiyle döneriz patır patır gelsin bebecikler.şimdiden herkesin bayramını kutluyorm bugün cuma arkadaşın verdiği duayı okumayı unutmayın kızlar ben bugün 3.yü okuyucam nasipse haftaya cumada bebiş varsa haberini alırım zaten .

gunaydın cnm hoşgeldin hayırlı bayramlar cnm :KK16:

kızlar selam .. dün klinik olarak ta onay alıp hamile olduğumu öğrendim çok mutluyum ve sanırım size soracak yüzlerce sorum olacak :KK1:

aman sen gitme bari sarılalım sıkı sıkı :KK16::KK36:

bana da sarılın yaaa:KK76:

kızlar selam .. dün klinik olarak ta onay alıp hamile olduğumu öğrendim çok mutluyum ve sanırım size soracak yüzlerce sorum olacak :KK1:

ne güzel Allah sağlıkla kavuştursun yavruna
aramızda taze hamişler ve tecrübeliler var sen sor elimizden geldiğince yardımcı oluruz

off bende boşlardayım canım sıkılıyoo keşke iş olsa da yapaydımm:KK52:

ayyy noldu kuzumaaaaaaaaaa böleeeee yaaaaa gel bebem sanada sarılakk:KK48::KK48::KK19:

sarılakkkk valla yaaaaa :KK48: :KK48::KK48: bugün benimde hareketsiz durağan.. bayram öncesi rehaveti var insanlarda heralde :KK6: bayramlık mı alsam kendime açılırım o vakit :KK8:

sarılalım sımsıkı :13::KK19::KK19::KK48:

kuzucuk :KK48: :KK48: :KK48:

kızlar selam nasılsınız varmı yeni gebişler..
ben hastaneden geldim..bebişin kalp atıslarını dinletti doktorum..hamdolsun..şimdilik yolunda hersey..
ama canım sıkkın..
sistit olmusum ağzımın ve midemin hiç hazmetmediği toz şurup verdi ıykkk bi kere kullandm çok kötü tadı..birde fitil verdi..almayı düşünmüyorum gerçi bilmiyorum kafam karısık..

X