Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlar selam nasılsınız varmı yeni gebişler..
ben hastaneden geldim..bebişin kalp atıslarını dinletti doktorum..hamdolsun..şimdilik yolunda hersey..
ama canım sıkkın..
sistit olmusum ağzımın ve midemin hiç hazmetmediği toz şurup verdi ıykkk bi kere kullandm çok kötü tadı..birde fitil verdi..almayı düşünmüyorum gerçi bilmiyorum kafam karısık..

hoş geldin cnm şimdilik yeni haberler yok tatlım maşallah hadi gözünüz aydın Allah ım sağlıklı sıhhatli kucağınızada almayı nasip etsin geçmiş olsun

kızlar selam nasılsınız varmı yeni gebişler..
ben hastaneden geldim..bebişin kalp atıslarını dinletti doktorum..hamdolsun..şimdilik yolunda hersey..
ama canım sıkkın..
sistit olmusum ağzımın ve midemin hiç hazmetmediği toz şurup verdi ıykkk bi kere kullandm çok kötü tadı..birde fitil verdi..almayı düşünmüyorum gerçi bilmiyorum kafam karısık..

merhaba hanımlarrr ben bgün acaiip sinirliyimmm :KK19:

sizler nasılsınızzz

hamişler noldu size yaa, biri sinirli birinin kafası karışık :26: nazar mı değdiii bal böcükler :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: ilk aylar zor olurmuş onun etkisi vardır canlarım az kaldı inşallah geçecekkkk

herkese selam bal böcükleri bugün hiç havamda değilim hava 3 gündür kapalı böyle havalarda bnm de içim kapanıyo valla :KK59:off bu günlerde yumurtlma zamanlarım akıntım da azaldı sayılır .Dün akşamda eşimin arkadaşları ve eşleriyle yemeğe gittik.Bir arkadaşının eşi de 10 hafatalık hamile :2:sevgi kelebeği gibi dolaşıyo.İnşallah bn de 4 eylül zamanlarında yaşarım o duyguyu ve tabii hepimizz:KK24:

herkese selam bal böcükleri bugün hiç havamda değilim hava 3 gündür kapalı böyle havalarda bnm de içim kapanıyo valla :KK59:off bu günlerde yumurtlma zamanlarım akıntım da azaldı sayılır .Dün akşamda eşimin arkadaşları ve eşleriyle yemeğe gittik.Bir arkadaşının eşi de 10 hafatalık hamile :2:sevgi kelebeği gibi dolaşıyo.İnşallah bn de 4 eylül zamanlarında yaşarım o duyguyu ve tabii hepimizz:KK24:
,,neyse yne kimse yookk :KK58:ben de gidiim baii belki bayramlık bişey buluruuum :KK58:

hamişler noldu size yaa, biri sinirli birinin kafası karışık :26: nazar mı değdiii bal böcükler :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: ilk aylar zor olurmuş onun etkisi vardır canlarım az kaldı inşallah geçecekkkk
papim sağol kuzucum..idrar yolu enfeksiyonum varmısda fitil verdi toz şurub verdi..onları kullanıp kullanmama arasında kaldım..ondan kafam karısık..hamdolsun bebişde sıkıntı yok..varsın onlar olsun napalım..ayaklara aman ha dikkat kızlar..ayaklarııımın altı yanıyo diye şip şip bastım evde çorapsız terliksiz..dikkat edin sizde..
hoş geldin cnm şimdilik yeni haberler yok tatlım maşallah hadi gözünüz aydın Allah ım sağlıklı sıhhatli kucağınızada almayı nasip etsin geçmiş olsun

amin canım Alah razı olsun..darısıda size inşallah en kısa zamanda..

beni yine yalnız kodunuz :KK5:nerelere gidemmmm nerelereeeeee:KK43:ühüüüüüüü

kuzucum işlerimi toparladım ve bitirdimmmmmm sen de çıkmıssın galba

Ben çıkıyorum kızlar, Hepinizin bayramı mübarek olsun şeker tadında bir bayram geçirmenizi dilerim :KK19::KK19::13::13:
Ben bayramdönüşü dönerim artık hepiciğiniziii öpüyorum :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
Allaha emanet olun

canlarım bende toparlandım ve biraz erken çıkıcam
hepinize şimdiden iyi bayramlar.bayramınız mübarek olsun gerçi ben yine girerim haftasonu .
öpüyorum hepinizi :KK54:
bayram sonu güzel haberlerle gelirsiniz inşallah batı gelen arkadaşlar:KK49::KK49:

kızlarrr yaaaa ben bişi dicem eşim akşama kuru fasulye istiyor yaa :) napcam ben yaaa.şu hazır haşlanmış fasulyeden alsam olur mu tadı nasıl oluyor biliyormusunuz :)

kuzucum işlerimi toparladım ve bitirdimmmmmm sen de çıkmıssın galba

Ben çıkıyorum kızlar, Hepinizin bayramı mübarek olsun şeker tadında bir bayram geçirmenizi dilerim :KK19::KK19::13::13:
Ben bayramdönüşü dönerim artık hepiciğiniziii öpüyorum :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
Allaha emanet olun

canlarım bende toparlandım ve biraz erken çıkıcam
hepinize şimdiden iyi bayramlar.bayramınız mübarek olsun gerçi ben yine girerim haftasonu .
öpüyorum hepinizi :KK54:
bayram sonu güzel haberlerle gelirsiniz inşallah batı gelen arkadaşlar:KK49::KK49:

koskocaman öpüyorum sizi iyi bayramlar kuzucuklarımmmm :KK16::KK16::KK16:

merhaba kızlar kimsecikler yok bu aralar sık giremiyorum girince de sizi bulamıyorumEn Büyük KKEn Büyük KK ben bugün doktora gittim yumurtacığımı kontrol ettirdim daha küçücükmüş 11.75 mm olmuş bayramın ikinci günü kontrole gidip iğnemi vurulacağım allahın izniyle gelsin artık bebişim:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar,tehvidlerinizi okudum.Allah kabul etsin inşallah.tez bir zamanda göbüşleriniz bebişlerle dolsun inşallllllllah....

X