Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

canlarim ben bikacgun giremeyebilirim bayrama kadar giremezsem simdiden herkesin bayramini kutluyorum bayram donusu insallah hepimiz guzel haberlerle geliriz hepinizi coooookk seviyorum muckkkk :)))

günaydınlar canlarım tatil öncesi son iş günü ne kaaa güzel bir gün :KK16:

2 yıllık evliyim.kızlar bu ay hamile kalmak istiyorum , hiç denemedim . prezarvatifle korundum. bu ay olursa olup her şey yoluna girecek olmazsa eşimle çok büyük ihtimal ayrı kalaacağız hem de 1 yıl . hamile kalırsam 5 ay sonra doğum iznine çıkıp eşimle olacağım. öğretmenim tayin durumu karışık yani.

12 ağustos ilk adet günü 21 ağustos ile 28 ağustos tutatacağı dönem. 26 ağustostota ovulasyon günü diyor

şimdi ben nasıl hangi günler ilişkiye girmeliyim. folik plus aldım günde kaç tane yutmalıyım bigi verebilir misiniz. tutması için ekstra yiyecek yemelimiyiz.

canım hoşgeldin aramıza
bence 21 ile 28 arası gün aşırı deneyin inşallah gönlüne göre olsun

canlarim ben bikacgun giremeyebilirim bayrama kadar giremezsem simdiden herkesin bayramini kutluyorum bayram donusu insallah hepimiz guzel haberlerle geliriz hepinizi coooookk seviyorum muckkkk :)))

canım iyi tatiller öpüyorum senin de çok

Ah kizlar ahhh o kadaf yorgunum ki anlatamam. Giremiyorum hic... Saat 12 ye kadar isteyim eve gidisim 1 o saatten sonra eve git direk yat haliyle calismalarda durdu tabi. Hic dinlenemiyorum kizlar sabah yine kalk yine ise git. Ama dualarim hep sizinle kendinize iyi bakin ....

canım hoşgeldin aramıza

gunaydın kuzucummm evet son cuma sanki birdaha çalışmıycakmışım gibi :KK1: ama olsun 4 gun tatil uyuycam bol boll hayırlı cumalar canımcımmm :KK49:

Ah kizlar ahhh o kadaf yorgunum ki anlatamam. Giremiyorum hic... Saat 12 ye kadar isteyim eve gidisim 1 o saatten sonra eve git direk yat haliyle calismalarda durdu tabi. Hic dinlenemiyorum kizlar sabah yine kalk yine ise git. Ama dualarim hep sizinle kendinize iyi bakin ....

gece 12 e kadar iş mi gerçekten yorulmuşsundur.zaten razamanda çalışma yapmak zormuş onu anladım bende

kendine dikkat et cnm Allah a emanet ol buyuk ihtimalle bende giremem bayramda iyi bayramlar sanada tatlışkom :KK49:inş.hayırlısı olur bizde seviyoruz seni hemde kocamanından :KK54::KK16:

Allah ım kolaylık versin cnm çok çalışıyorsun gerçekten bayramdan sonra hafifler işin dikkat et kendine cnm sende kendine iyi bak :KK54:

gunaydın kuzucummm evet son cuma sanki birdaha çalışmıycakmışım gibi :KK1: ama olsun 4 gun tatil uyuycam bol boll hayırlı cumalar canımcımmm :KK49:

aynen öyle bende bayramın ilk günü burdayım sonra tatile çıkıcaz inşallah güzelce dinleniriz ben oradan da takip ederim sizi bayramdan sonra yani

oyy zormuş canım Allah kolaylık versin sen de kendine çok iyi bak görüşürükkkkk :KK3:

canım hoşgeldin aramıza

günaydın tatlımmmmmmmmmmmmm

günaydın kuzum bizim kapımız çok ya gez gez bitmicek yine bana uyku yok gibi :KK25:

ben de bayramda giremem nerde olurum kimbilir yollarda muhtemelen :KK76: seninde bayramın mübarek olsun canım, hayırlı güzel haberlerle dön inşallah :emir_bebek:

oyy zormuş canım Allah kolaylık versin sen de kendine çok iyi bak görüşürükkkkk :KK3:

günaydın tatlımmmmmmmmmmmmm

günaydın kuzum bizim kapımız çok ya gez gez bitmicek yine bana uyku yok gibi :KK25:

ben de bayramda giremem nerde olurum kimbilir yollarda muhtemelen :KK76: seninde bayramın mübarek olsun canım, hayırlı güzel haberlerle dön inşallah :emir_bebek:

yolculuk nereye kuzucummm :KK49:

X