Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlar eltimin oğlu oldu adını yusuf ilker koydular (yusuf kayınpederin ismi) bizimde oğlumuz olursa eşim diyor bende yusuf koyarım kaynım var benim oğlum olsun bende yusuf koyacağım bir ailede 3 tane yusuf ismi çok saçma değilmi

iyiyim tatlım çok şükür yok bitmedi 10 tane kaldı inş.cnm benim sen nasılsın napıyorsun

aynı canım yaaa monoton devam çalışmalara devam diyor yani :) bakalım haftaya cuma kontrole gidicem işde..bugün doktor bant verdi onu kalçama yapıştırcakmışım gün aşırı değiştircem.östrojen hormonu salgılıyormuş bant...bu ayda bunu denicez bakalım :)

inş.cnm benim çok istiyorum artık nolur gelsin Allah ım duy sesimizi

inşallahh kuzucuğummm inşallahhh

ay o ne yaa her yer yusuf kaynıcak desene bizde de kim erken erkek doğurursa kayınpederin ismini o koyacak.. ben iki isimden yana değilim ya, tamam onun adı olacaksa da sadece onun adı olsun çocuğa zor olmasın ilerde diye..

hadi bakalım cnm inş.işe yarar hiç duymadım o bantı ismi ne ki internette araştırayım

adı ne cnm kayınpederinin

yaaa balkonum kapali normalde siliyorum ama arada yikiyorum :) hortum alayim almasinada sora o hortumu nereye koyucam sinir gelir bana oyle :) ayyy yerim senin o icini bebegim olsada keske tutunsa :)) bilmem sayfanin sinunda kaliyo herhald dikkatini cekmedi :))

canım dikkat et kendine valla bak hırpalama, değmezzzzz içim öyle diyo inşallah doğru diyodurrrr

2 yıllık evliyim.kızlar bu ay hamile kalmak istiyorum , hiç denemedim . prezarvatifle korundum. bu ay olursa olup her şey yoluna girecek olmazsa eşimle çok büyük ihtimal ayrı kalaacağız hem de 1 yıl . hamile kalırsam 5 ay sonra doğum iznine çıkıp eşimle olacağım. öğretmenim tayin durumu karışık yani.

12 ağustos ilk adet günü 21 ağustos ile 28 ağustos tutatacağı dönem. 26 ağustostota ovulasyon günü diyor

şimdi ben nasıl hangi günler ilişkiye girmeliyim. folik plus aldım günde kaç tane yutmalıyım bigi verebilir misiniz. tutması için ekstra yiyecek yemelimiyiz.

benim nickimin türkçesi gelmiş hoşgeldin hakkında hayırlısı olsun inşallah hemencecik istediğin zamanda hamile kalırsın.. google a ovülasyon günleri hesaplama yaz, orda çıkan sitelerden birinde senden son 3 adet dönemi bilgini isteyecektir... bunları girdikten sonrada bi ovülasyon dönemi verir.. mesela 2 eylül 10 eylül arası gibi.. işte bu dönemde gün aşırı (2 güne bir) ilişki tavsiye ediyo doktorlar.. sen de sanırım onu yazdın değilmi 21-28 arası iki güne bir değerlendirin özellikle 26sını o zaman.. bu dönemi tam tespit edebilmek için ovülasyon testide alabilirsin tabii.. folik asiti günde 1 tane verdi benim doktorum.. bi de ilişkiden sonra bacaklarını havaya dikip bi süre sallayabilirsin topicte bi çok kız bu yöntemle hamile kaldı.. sonra hemen kalkma belinin altına yastık koy ve öyle uyu inşallah hemen tutar.. hakkında hayırlısı.. benim çıkmam lazım mesaim bitti ama başka sorun olursa burası biraz hareketsiz oluyo akşamları yarın gündüz cevap veririz.. kendine iyi bakkk

canım hoşbuldum demek sende bir sevgi kelebeğisin :) çok teşekkür ederim inş hayırlısı ile tutar. sen hamile kaldın mı bilmiyorum allah size nasip etsin.

her gün mü yapsak gün aşırı mı onu bilememiştim, bazı sitelerde herün yapı diyo bazında gün aşırı. ilk denemeden tutturanlar var mı ya , ayaklar haavaya olayını mutlaak yapaacğım duymuştum ..ailemde kalıyoruz ayrı odada yok gibi bir şey :) o stresle nasıl olacak bilemiyorum.arkaadşlar keçi boynuzu filan yazmışlar geç kaldık galiba onları kaynatıp içmek için.neyse hakkımızda hayırlsı

Son düzenleme:
kızlar bn geldim ayy hala şoktayım geçenlerde kuzenim evlenmşti bnden küçük pekte aramız yoktur.İlk gecedden korunmamış daha sonradan korunmuş veeeee o geceden hamile kalmış ve nerdeyse 1 .ayında yeni öğrendi şimdi de ağlıyo ya bn istemiodum dye Allahın işine bakın ya herkesi farklı sınıyo.Annem de yaaa bn de torun isteriiim dye tutturdu .Başıma ağrı girdi brşey deiiin

madem istemiyordun korunsaydın dimi sinir oluyorum böylelerine ben

tatlim aramiza hosgeldinn :)) valla canim ilk ayda tutturanda var senlerce tedavi gordukten sonra olanda. bence gun asiri yapmak daha iyi cunku erkegin sperm kalitesi yuksek olur bide sabahlari iliskiye girmenin daha iyi oldugunu soyluyolar bunda dene :) iliskiden sonra ayaklari kaldirabildigin kadar yukari kaldir spermler dusmesin belinin altina yastik koy bacaklarini havada salla titre :))) sana bu onerileri soyleyebilirim popillosumda soylemis ama ben yine soyledim :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…