Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

canlarim ben bikacgun giremeyebilirim bayrama kadar giremezsem simdiden herkesin bayramini kutluyorum bayram donusu insallah hepimiz guzel haberlerle geliriz hepinizi coooookk seviyorum muckkkk :)))

günaydınlar canlarım tatil öncesi son iş günü ne kaaa güzel bir gün

canım hoşgeldin aramıza
bence 21 ile 28 arası gün aşırı deneyin inşallah gönlüne göre olsun

canlarim ben bikacgun giremeyebilirim bayrama kadar giremezsem simdiden herkesin bayramini kutluyorum bayram donusu insallah hepimiz guzel haberlerle geliriz hepinizi coooookk seviyorum muckkkk :)))

canım iyi tatiller öpüyorum senin de çok

Ah kizlar ahhh o kadaf yorgunum ki anlatamam. Giremiyorum hic... Saat 12 ye kadar isteyim eve gidisim 1 o saatten sonra eve git direk yat haliyle calismalarda durdu tabi. Hic dinlenemiyorum kizlar sabah yine kalk yine ise git. Ama dualarim hep sizinle kendinize iyi bakin ....

gunaydın kuzucummm evet son cuma sanki birdaha çalışmıycakmışım gibi ama olsun 4 gun tatil uyuycam bol boll hayırlı cumalar canımcımmm

gece 12 e kadar iş mi gerçekten yorulmuşsundur.zaten razamanda çalışma yapmak zormuş onu anladım bende

kendine dikkat et cnm Allah a emanet ol buyuk ihtimalle bende giremem bayramda iyi bayramlar sanada tatlışkom inş.hayırlısı olur bizde seviyoruz seni hemde kocamanından

Allah ım kolaylık versin cnm çok çalışıyorsun gerçekten bayramdan sonra hafifler işin dikkat et kendine cnm sende kendine iyi bak

gunaydın kuzucummm evet son cuma sanki birdaha çalışmıycakmışım gibi ama olsun 4 gun tatil uyuycam bol boll hayırlı cumalar canımcımmm

aynen öyle bende bayramın ilk günü burdayım sonra tatile çıkıcaz inşallah güzelce dinleniriz ben oradan da takip ederim sizi bayramdan sonra yani

oyy zormuş canım Allah kolaylık versin sen de kendine çok iyi bak görüşürükkkkk

günaydın tatlımmmmmmmmmmmmm

günaydın kuzum bizim kapımız çok ya gez gez bitmicek yine bana uyku yok gibi

ben de bayramda giremem nerde olurum kimbilir yollarda muhtemelen seninde bayramın mübarek olsun canım, hayırlı güzel haberlerle dön inşallah

yolculuk nereye kuzucummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…