Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

off bende okudum çok fena oldum sabah
birde 2 düşük 1 kimyasal gebelikten sonra hamile kalmış kadın.Allah sabır versin

çok geçmiş olsun canım farklı bir doktora gidinbencede canım

evvet hatırlamam mı onu görünce test yapmıştın zaten ya dr niye öyle dedi peki hamile kalırsan düşer diye

amin canım ya senin sezaryen miydi?

her ürünü bende kullanmıyorum ama drun söylediği o üründen memnun kaldım

benim sezaryendi..hem oglum ters gelmişti, hem de panik atak nedeniyle normal doğuma elverişli değildim..hala da öyleyim :KK43:(

ÖKSÜRÜK OLANLARIN DİKKATİNE
ASTIM, ALERJİK ASTIM,..

Saf zeytinyağında bir gün bekletilmiş kuru incirden sabahları aç karnına 2 adet yemelerini ve yeniden 2 tane inciri gene zeytinyağına koyarak ertesi günü yiyerek bu kürü en az 6 ay devam etmeliler.(aralık vermeden)
Tazesi de malum tembel mideyi çalıştırıyor,bağırsakları yumuşatıyor,sinirleri kuvvetlendiriyorboğaz ağrılarını kesiyor çıbanları olgunlaştırıyor,bronşları yumuşatıyor.
Ayrıca incir ağacının dallarındaki süt ise siğilleri geçiriyor.
Bu bilgileri paylaşmak istedim...
Allah şifa versin

çok geçmiş olsun canım farklı bir doktora gidinbencede canım

evvet hatırlamam mı onu görünce test yapmıştın zaten ya dr niye öyle dedi peki hamile kalırsan düşer diye

amin canım ya senin sezaryen miydi?

her ürünü bende kullanmıyorum ama drun söylediği o üründen memnun kaldım

ucuncu oldugu ıcın rısklıymıs tahlıl yaptırıp tedavı olmassak bundan sonrakılerde dusuk olur dedı

merhaba kızlar remziye ve femolove unda tevhidlerini çektim allah kabul etsin.küçükpisi çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşursun.

salm kızlar bn geldim bugün midem pek iyi değil ya herhlde sahurda yediklerim dokundu .:KK5:birkaç gündür de böyleydi yani yumurtlamam olduğunu bilmesem hamileyim dicem:KK9:

merhaba kızlar remziye ve femolove unda tevhidlerini çektim allah kabul etsin.küçükpisi çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşursun.

yuregıne dıllerıne saglık Allah razı olsun dualarımız hep aynı yonde ınsallah kabul olurr:KK54:
salm kızlar bn geldim bugün midem pek iyi değil ya herhlde sahurda yediklerim dokundu .:KK5:birkaç gündür de böyleydi yani yumurtlamam olduğunu bilmesem hamileyim dicem:KK9:

hosgeldın sekerım belleımı olur herkesın belırtısı farklı oluyor

hürriyetteki haberi okudunuz mu tüylerim ürperdi resmen yaa cerrahpaşada oluyo olay bebeği doğum anında neşterle kesmişler ölmüş minicik beebiş rabbim ailesine sabır versin doktorlarada akıl fikir:KK14:

ay ben okuyunca şok oldum. bebegede o anneyede babayada çok yazık.. allah sabır versin... sen 9 ay ne ümitlerle bekle. sonra böyle bir acı... allah herşeyin hayrılısını versin... kadın bir daha bebek istemiyormuş.kendine çok zor gelir

Kızlarr kontrolüme gittim ve geldimm.yumurtalarım büyümüşler gayet güzel dedi doktor.hepsi farklı farklı zamanlarda çatlayabilir dedi.gün aşırı ilişki önerdi gene.birde climara diye bant verdi bunu kalçama yapıştırcakmışım gün aşırı değiştiricem içinde 4 tane var zaten.bayramdan sonraki cuma tekrar gel bakalım dedi..yaa tatil planıda yapamıyorum bu kontrollerden dolayı yaa :KK43: haftaya cuma gidim tekrar duruma göre plan yapıcam artık :)

evet canım ta kendisi :KK1: memnunum ben öneriyim dedim.. ama aslında orkide, sana doktorun dermatolojik bişiy önermesi gerekirdi, yazdın ya da ben okumadım.. benimde tee bi zamanlar işte kaşıntı problemi olmuştu o zaman o eczanede satılan farklı marka bir jel yazmıştı doktorum.. o da aynı mantıktı duşta kullanıyordum
yok canım ya doktor birşey önermedi. ilaç ve fitil verdi sadece.. ve ben kokuyorum tekrar olmasından...gercekten afedersiniz ama ilişkide inanılmaz ağrılar çekiyorum.. her ay tekrarlıyo. ama acı şiddeti sürekli değğişiyor... kimi ay çok, kimi ay az.. en son yaşadığım şeyden sonra mümkün değil bebek falan olacak fiziksel durum olamaz yani

Kızlarr kontrolüme gittim ve geldimm.yumurtalarım büyümüşler gayet güzel dedi doktor.hepsi farklı farklı zamanlarda çatlayabilir dedi.gün aşırı ilişki önerdi gene.birde climara diye bant verdi bunu kalçama yapıştırcakmışım gün aşırı değiştiricem içinde 4 tane var zaten.bayramdan sonraki cuma tekrar gel bakalım dedi..yaa tatil planıda yapamıyorum bu kontrollerden dolayı yaa :KK43: haftaya cuma gidim tekrar duruma göre plan yapıcam artık :)

bende bugün doktora gittim 3.günümdü doktor herşey güzel sana klomen vercem sabah akşam 1 adet içcen dedi bugün başladım.haftaya cuma tekrar gitcem bakalım yumurtalar olcakmı.
ondan sonrada iğne vurcam dedi.sana iğne vurmucaklarmı?valla bi an önce hayırlısıyla bebeklerimiz olsada bizde normal insanlar gibi hayatımıza devam etsek

bende bugün doktora gittim 3.günümdü doktor herşey güzel sana klomen vercem sabah akşam 1 adet içcen dedi bugün başladım.haftaya cuma tekrar gitcem bakalım yumurtalar olcakmı.
ondan sonrada iğne vurcam dedi.sana iğne vurmucaklarmı?valla bi an önce hayırlısıyla bebeklerimiz olsada bizde normal insanlar gibi hayatımıza devam etsek

canım benimm benimde bugün bitti klomenim işte gittim büyümüş baya..bana iğne vurmadı canımm...bi bu ay için aşılama dedik ama doktor şuan hiçbişi demiyor..gün aşırı ilişki önerdi bize gene..işte bant verdi ne işe yarıyorsa bilmiyorum hormon içeriyormuş galiba..haftaya cuma gidicem tekrrar bakacak iştee..valla yaa plan yapamıyorumm hiçç..artık varya uzaklaşmakmak istiyorum kafa dağıtmak istiyorum :KK43:

hosgeldın sekerım belleımı olur herkesın belırtısı farklı oluyor

inşallaj cnm sanmıyorum ama mecbr 4 eylülü bkliyoz:KK30:hayırlısı senin durumun ne canım ilk defa birisi için inşlh hamile degildr dyom ya hayırlısı senn için.Bu ayı da atlatırsın da hamile kalırsın inşallah .Geçen ay senin hamile kaldığın zamanı htırlıyom pek bi belirtin yoktu dii mi:26:

canım benimm benimde bugün bitti klomenim işte gittim büyümüş baya..bana iğne vurmadı canımm...bi bu ay için aşılama dedik ama doktor şuan hiçbişi demiyor..gün aşırı ilişki önerdi bize gene..işte bant verdi ne işe yarıyorsa bilmiyorum hormon içeriyormuş galiba..haftaya cuma gidicem tekrrar bakacak iştee..valla yaa plan yapamıyorumm hiçç..artık varya uzaklaşmakmak istiyorum kafa dağıtmak istiyorum :KK43:

cahilliğimi bağışla cnm ya bant ne bandı :KK17:

evet sen aşılama yaptırcaktın.demekki doktor vazgeçti sende ışık gördü:)inşallah bebeğin bu ay seninle olur canım.bu arada fıstık günde kaç adet klomen kullandın kaçıncı günü klomene başladın bide kaçtane yumurtan olmuş?çok soru sordum ama bana 3. günü başlattıda merak ettim.

inşallaj cnm sanmıyorum ama mecbr 4 eylülü bkliyoz:KK30:hayırlısı senin durumun ne canım ilk defa birisi için inşlh hamile degildr dyom ya hayırlısı senn için.Bu ayı da atlatırsın da hamile kalırsın inşallah .Geçen ay senin hamile kaldığın zamanı htırlıyom pek bi belirtin yoktu dii mi:26:
yok canım sadece beyaz bı akıntı vardı ıp gıbı zaten saglıklı bı gebelık degıldı mıde bulantım agrım falan yoktu 3 ay korunmamız gerekıyor tahlıl falan yaptıracaz bakalımm hayırlısı

yok canım sadece beyaz bı akıntı vardı ıp gıbı zaten saglıklı bı gebelık degıldı mıde bulantım agrım falan yoktu 3 ay korunmamız gerekıyor tahlıl falan yaptıracaz bakalımm hayırlısı

3 ay çok değilmi canım ya.millet bir ay anca korunuyo.doğrusu doktor bilir ama kısmet inşallah hakkında hayırlısı olur.

cahilliğimi bağışla cnm ya bant ne bandı :KK17:

canım bantı bende ilk defa kullancam :) hormon içeriyor galiba kalçana yapıştırcan işte gün aşırı değiştircen dedi doktor yapalım bakalım nolcak :)

evet sen aşılama yaptırcaktın.demekki doktor vazgeçti sende ışık gördü:)inşallah bebeğin bu ay seninle olur canım.bu arada fıstık günde kaç adet klomen kullandın kaçıncı günü klomene başladın bide kaçtane yumurtan olmuş?çok soru sordum ama bana 3. Günü başlattıda merak ettim.

inşallah canım yaaa hepimizin yüzü güler inş. Bu mübarek ayda :) valla canım öyle galiba dur bakalım neler olcak.canım ben adetimin 5.günü başladım yani geçtiğimiz pazar bugünde 5.günüm bugün son hapımı içtim.canım 3 aydır bana da seninki gibi günde 2 tane verdi sabah akşam içtim tatlım geçen ay birtane kist yaptı işte..bu sefer günde birtane iç dedi kist yapmasın dedi bende günde bir tane içtim canım..sağda ve solda baya yumurta gördüm canım sayısını söylemedi hepsi kocaman olmuş sağda 2-3 gördüm solda 2-3 gördüm..hepsinin boyu farklı iişte ama farklı zamanlarda çatlar bunlar dedi gün aşırı ilişkiye girin dedi bakalım..biz bugün aşılama yapar diye eşim perhize girdi 3 gündür tık yok :) bu akşam çalışma varr :)

canım bantı bende ilk defa kullancam :) hormon içeriyor galiba kalçana yapıştırcan işte gün aşırı değiştircen dedi doktor yapalım bakalım nolcak :)

inşallah canım yaaa hepimizin yüzü güler inş. Bu mübarek ayda :) valla canım öyle galiba dur bakalım neler olcak.canım ben adetimin 5.günü başladım yani geçtiğimiz pazar bugünde 5.günüm bugün son hapımı içtim.canım 3 aydır bana da seninki gibi günde 2 tane verdi sabah akşam içtim tatlım geçen ay birtane kist yaptı işte..bu sefer günde birtane iç dedi kist yapmasın dedi bende günde bir tane içtim canım..sağda ve solda baya yumurta gördüm canım sayısını söylemedi hepsi kocaman olmuş sağda 2-3 gördüm solda 2-3 gördüm..hepsinin boyu farklı iişte ama farklı zamanlarda çatlar bunlar dedi gün aşırı ilişkiye girin dedi bakalım..biz bugün aşılama yapar diye eşim perhize girdi 3 gündür tık yok :) bu akşam çalışma varr :)

hımm anladım canım bakalım bende yumurta olcakmı.yumurtanın çok olması güzel.belkide yumurtan çok diye iğne yapmamıştır.bitane arkadaşa 4 tane yumurtası var diye doktor iğne vurmaktan vaz geçmiş hepsi tutar çoğul gebelik olur diye.belki senindemi öle oldu acaba.neyse yumurtan çok demek şansın çok demek.hakkında hayırlısı olsun bol halvet :KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
kizlarrrr ben geldimmm :)) bugunde ben giremiyorum pek temizlik yapiyorum sabahtan beri yeni bitti:) birazdan yemek yapicam :) yaa ben kotu bisi yaptim sanirim balkonu yikamak icin kovaya su doldurdum baya agirdi kaldirdim mecbur :KK43: simdi kasiklarim cok agriyo niye boyle oldum kizlar yaa cok kizdim kendime sonra ama . kasigimin tam tam ortasinda sancilaniyo :KK43:(

X