Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

hürriyetteki haberi okudunuz mu tüylerim ürperdi resmen yaa cerrahpaşada oluyo olay bebeği doğum anında neşterle kesmişler ölmüş minicik beebiş rabbim ailesine sabır versin doktorlarada akıl fikir:KK14:

off bende okudum çok fena oldum sabah
birde 2 düşük 1 kimyasal gebelikten sonra hamile kalmış kadın.Allah sabır versin

kuruluk yapiyomus cocuk olmasini engelliyomus falan fisman :) amaann sacma ben sallamiyorum ama belki vardir kuruluk mesela bana olmuyo ama herkesin bunyesi bir degil tabi :)

bendede yok kuruluk, hmmm hijyenik geliyo bana o tarz ürünler abartmadan kullanmak lazım tabi fazlası zarar olabilir canım

ayyy Allah sabır versın nasıl kotu bı durum bu Allah bılır ne zorluklarla ne umutlarla hamıle kalıp 9 ay boyunca tasımıs mınıgını :26:

Herkeze merhaba.... ne var ne yok topiğimizden....

salı günü rahatsızlandım gene... dua edecekken acillerdeydik. astım atağını zor atlattım bu kez. (oksijen, ilaçlı buhar, 2 serum, 1 iğne) şimdi raporluyum. rahatsızlığımdan yürümek bile yoruyor. çarpıntım var... bebek bu ay gelmesin. okadar çok ilaç kullandım ki gelmemesi daha hayırlı (Allah bilir tabi yine). yarın il dışına doktora gideceğiz.

birsürü oruç borcumda oldu. hiç bu kadar tutamadığım olmamıştı... dua eksiklerini tamamlıyacağım inş... listeyi alayım yanıma..

off bende okudum çok fena oldum sabah
birde 2 düşük 1 kimyasal gebelikten sonra hamile kalmış kadın.Allah sabır versin

okudum kahroldum :KK43:( Allah sabırlar versin..işte sezaryen duzenlemesinin getirdiği sonuclar, doktorlar ısrarla dogumda sezaryen yapmamaya calısıyorlar, canlar gidiyor :KK43:( Allahım o anneye sabırlar versin

salı günü rahatsızlandım gene... dua edecekken acillerdeydik. astım atağını zor atlattım bu kez. (oksijen, ilaçlı buhar, 2 serum, 1 iğne) şimdi raporluyum. rahatsızlığımdan yürümek bile yoruyor. çarpıntım var... bebek bu ay gelmesin. okadar çok ilaç kullandım ki gelmemesi daha hayırlı (Allah bilir tabi yine). yarın il dışına doktora gideceğiz.

birsürü oruç borcumda oldu. hiç bu kadar tutamadığım olmamıştı... dua eksiklerini tamamlıyacağım inş... listeyi alayım yanıma..

canım çok geçmiş olsun yaa Allah acil şifalar versin git kuzum git en iyi doktor nerdeyse bul git, kurtul şu illet hastalıktan :KK50: raporun kaç günlük, güzelce dinlen tedavini ol.. üzüldüm yaaa..

bendede yok kuruluk, hmmm hijyenik geliyo bana o tarz ürünler abartmadan kullanmak lazım tabi fazlası zarar olabilir canım

bana o tip ürünler güvenilir gelmiyor. bir makalede okumuştum, su ile temizlik en iyisi demişti. doğal olmayan sabunlar bile zararlıymış o bölgeye.... zaten temiz bayanlarız. bence farklı birşeye gerek yok. tabi herkezin kendi bileceği bişiy...

canım çok geçmiş olsun yaa Allah acil şifalar versin git kuzum git en iyi doktor nerdeyse bul git, kurtul şu illet hastalıktan :KK50: raporun kaç günlük, güzelce dinlen tedavini ol.. üzüldüm yaaa..

(gerçi benden haberin vardı senin :KK1:) sağol canım... bu haftayı kapattım. tedavi tam manasıyla yok.. şu anki bulunduğumuz ev sıkıntılı olduğu için evi değiştiriyoruz. bitmek üzere... eylül sonu inş. taşınmış oluruz. sonra iş değişikliği düşünüyorum. farklı bir kuruma geçeceğim inş. kabul ederlerse beni. işimde stresli ve yoğun... çalışmayan insanlarla aynı kefedeyiz.

hatta eşim raporu götürmek için daireme gitti. şef, yarın gelebilirmi diyormuş eşime... sanki gezmek için rapor aldım ben. ki tüm işlerimde bitmişti... yürüyemiyorum bile. ya
oturuyorum ya yatıyorum...

Son düzenleme:
bana o tip ürünler güvenilir gelmiyor. Bir makalede okumuştum, su ile temizlik en iyisi demişti. Doğal olmayan sabunlar bile zararlıymış o bölgeye.... Zaten temiz bayanlarız. Bence farklı birşeye gerek yok. Tabi herkezin kendi bileceği bişiy...

bende hiç kullanmadım zaten temiz tutmam lazım malum namaz kılıyorum kararsız kaldım alıp almamakla :KK17:

çok geçmiş olsun canım farklı bir doktora gidinbencede canım

ınsallah yoktur betusum yaa daha tahlılde yaptırmadık bayramdan sonra yaparız dedık gecen hamılelıgımde de hatırlarsan beyaz ıp gıbı bı akıntı vardı dun de gordum yok daha neler dedım :KK25:

evvet hatırlamam mı onu görünce test yapmıştın zaten ya dr niye öyle dedi peki hamile kalırsan düşer diye

okudum kahroldum :KK43:( Allah sabırlar versin..işte sezaryen duzenlemesinin getirdiği sonuclar, doktorlar ısrarla dogumda sezaryen yapmamaya calısıyorlar, canlar gidiyor :KK43:( Allahım o anneye sabırlar versin

amin canım ya senin sezaryen miydi?

bana o tip ürünler güvenilir gelmiyor. bir makalede okumuştum, su ile temizlik en iyisi demişti. doğal olmayan sabunlar bile zararlıymış o bölgeye.... zaten temiz bayanlarız. bence farklı birşeye gerek yok. tabi herkezin kendi bileceği bişiy...

her ürünü bende kullanmıyorum ama drun söylediği o üründen memnun kaldım

sağol canım... bu haftayı kapattım. tedavi tam manasıyla yok.. şu anki bulunduğumuz ev sıkıntılı olduğu için evi değiştiriyoruz. bitmek üzere... eylül sonu inş. taşınmış oluruz. sonra iş değişikliği düşünüyorum. farklı bir kuruma geçeceğim inş. kabul ederlerse beni. işimde stresli ve yoğun... çalışmayan insanlarla aynı kefedeyiz.

hatta eşim raporu götürmek için daireme gitti. şef, yarın gelebilirmi diyormuş eşime... sanki gezmek için rapor aldım ben. ki tüm işlerimde bitmişti... yürüyemiyorum bile. ya oturuyorum ya yatıyorum...

hakkında hayırlısı canım, memnun değilsen değiştir tabii.. streste olumsuz bi faktördür senin iyileşmen için.. bak bunlar böyle yapıyosa uzat rapor süreni. hiç bi iş senden sağlığından değerli olamaz evinde dinlen güzelce
ev değişikliğide iyi gelecektir bi de bebek sağlıkla geldimiydi tamamdır işteeee, moral bozma kuzum Allah şifanı versin sen iyi ol her şey iyi olacak

(gerçi benden haberin vardı senin :KK1:) sağol canım... bu haftayı kapattım. tedavi tam manasıyla yok.. şu anki bulunduğumuz ev sıkıntılı olduğu için evi değiştiriyoruz. bitmek üzere... eylül sonu inş. taşınmış oluruz. sonra iş değişikliği düşünüyorum. farklı bir kuruma geçeceğim inş. kabul ederlerse beni. işimde stresli ve yoğun... çalışmayan insanlarla aynı kefedeyiz.

hatta eşim raporu götürmek için daireme gitti. şef, yarın gelebilirmi diyormuş eşime... sanki gezmek için rapor aldım ben. ki tüm işlerimde bitmişti... yürüyemiyorum bile. ya
oturuyorum ya yatıyorum...

olmazmı canım benim senden habarımmmm :KK9: o dediğim şeyi ben bulup getircem sana inan, çok inanıyorum niyeysee :KK9:

herkeze merhaba.... Ne var ne yok topiğimizden....

Salı günü rahatsızlandım gene... Dua edecekken acillerdeydik. Astım atağını zor atlattım bu kez. (oksijen, ilaçlı buhar, 2 serum, 1 iğne) şimdi raporluyum. Rahatsızlığımdan yürümek bile yoruyor. çarpıntım var... Bebek bu ay gelmesin. Okadar çok ilaç kullandım ki gelmemesi daha hayırlı (allah bilir tabi yine). Yarın il dışına doktora gideceğiz.

Birsürü oruç borcumda oldu. Hiç bu kadar tutamadığım olmamıştı... Dua eksiklerini tamamlıyacağım inş... Listeyi alayım yanıma..

geçmiş olsun cnm allah ım şifanı versin inş.çabucak iyi olursun butun patronlar öyle el işi işte napacaksın hiç takılma boşver naparlarsada yapsınlar sağlığın daha önemli tatlım :KK16:

çok geçmiş olsun canım farklı bir doktora gidinbencede canım

her ürünü bende kullanmıyorum ama drun söylediği o üründen memnun kaldım

sağol canım...

doktor önerdiyse iyi canım. benim sabunum bile özel olduğu için ayrı ürün kullanmyorum. antibakteriyel sivilceli ciltler için sabun. malum alerjik bünyem:KK1:

X