Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

aaa ne guzel antalyayida ben cok merak ediyorum bu sene tatile gelcektik ama alt ust oldu esim is degistirdi yillik izni yok bu sene seneye insallah gelebiliriz bi aksilik olnazsa :) bursa cooook guzel bir sehir tarihi havasi falan dogru cok guzel :) uludagda cok guzel pahali evet ama oteller bi halta yaramaz :) sen gel cikariz kayariz bizim evide otel niyetine kullaniriz ohh en guzeli :))) ayyy ne guzel geldi tatilden konusmak :)

yok hayatım şimdi şöyle bir şey var mesela ben 35-36 günde bir adet oluyorum benim yumurtalar adetin 16.günü çatlaması gereken boya yani 20-22 civarı oluyo fakat benimkiler çatlamıyo dahada büyüyüyor 26-28 mm olunca çatlıyo daha sonra 12 gün sonra falan adetle atılıyo.fakat bu kadar büyüyüp çatlaması bir şey ifade etmiyomuş çünkü bebek olması için ideal yumurta büyüklüğü 18-22 yada en fazla 24 müş.daha büyüyüp çatlayınca bebek olmuyomuş.bide hiç çatlamayan var sanırım onlarınki kist oluyo.yarın doktora gitcem bakalım kist falan varmı.haberdar ederim sizleri seviyorum dualarımı okuyorum rabbim tez zamanlarda bize içimizden arkadaşların güzel haberlerini almayı nasip etsin .AMİN

Anladm canim insaallah kist falan olmz ilgincmis durumn herkezn derdi baska iste bemdeki sorun ne bilmiyorm bir hafta icinde adet olmam lazim insaallah bu defa tutmustr insaallh senninkinnde caresi bulunrda hamile kalrsn rabbim yardmn olsn canm

ay canım valla bende beklerim :))) antalyam da çok güzeldir candır hiç üzmez bizi herşeyi güzeldir havası suyu doğası kendimi çok şanslı hissederim hep :KK9: tatil çok güzel bişiy ya eylülde çıkıcam bende egeye gidicez inşallahhhh yıllık iznimi bitireyim biraz, ağırlık yapıyo kullanmayınca :KK60: :KK60: :KK60:

canım benim 1 hafta var ama hiç belirti melirti yok keşkem gelsee ah keşkemmmm :KK9: ay ne hoş resimmiş o öyle Allah sanada o kadın gibi fotolar çektirmeyi nasip etsin inşallahh.. yanlız millette beklentiye girmiş haa siz de.. bizimkiler de dillendirmiyo ama bi hamile kalsam çok normal karşılıcak gibiler sanki o haberi vercekmişim gibi davranıyolar :KK9: :KK9:

herkes soyler oyle ben geldim aslinda antalyaya ama kucukken hayal meyal hatirliyorum :) insallah tatlim benim yerimede yap tatil emi ohhhhh misssss :))

eeee ben sana diyorum gormuyo musun bende o haberi verceksin gibi davraniyorum :))

gozlerime inanamiyorummm 10 kisi var topicte aglicam simdi yuppiiiiii nerdesiniz bakayim kizlar siz birakip gittiniz bizi :KK43:(((

hoşgeldin ballı lokma tatlısııı

hoşgeldin tatlım, ne var ne yok nasıl gidiyor hamilelik

kuzum senin bata da az kalmış yahu seninle genelde aynı gidiyorduk ya senin de çok varmış gibi geliyordu şimdi dank etti yahu.
hadi bakalım hayırlı güzel haberlerle çifte bayram yapalım sayende

herkes soyler oyle ben geldim aslinda antalyaya ama kucukken hayal meyal hatirliyorum :) insallah tatlim benim yerimede yap tatil emi ohhhhh misssss :))

eeee ben sana diyorum gormuyo musun bende o haberi verceksin gibi davraniyorum :))

valla canım farkındayım :KK9: bakalım nolcak ak koyun kara koyun belli olacak işte haftaya, ya bayram şekerimiz gelecek yada yine depresyon :18: mutlu mutlu musmutyu gideydim şu tatile Hayırlısı Alahtan gelene razıyım başka çaremiz yok :KK31:

kızlarrrrrrrrrrr canım sıkıldı yaaaa :) uykumda geldi :) geçmişi okudum biraz geldimm..efsun kız ben sana benim batı sölemeyi unutmuşum 8 eylül olduk artık :) gerçi 2 aydır sölediğim atrihden 2 gün önce oluyorum :)yarın kontrole gidicem doktora.klomen yarın son.yumurtalar ne alemde bakalım doktor baksın..sonrada duruma göre yol alacagız kısmetse...çokk zor kızlar yaaa..ben bukadar zorlanacagımı hiç tahmin etmiyordum :KK43: nasıl bir iş anlam veremedim yaa..ablam 2 3 ayda bir adet olur.kız evlendiği ay hamile kaldı varmı böle bişi yaaa :) 2,5 senedir bende tık yok.ve ablama nazaran her ay düzenlidir adetim :) garip yaa

valla canım farkındayım :KK9: bakalım nolcak ak koyun kara koyun belli olacak işte haftaya, ya bayram şekerimiz gelecek yada yine depresyon :18: mutlu mutlu musmutyu gideydim şu tatile Hayırlısı Alahtan gelene razıyım başka çaremiz yok :KK31:

heyyyy hehehyyyy bana bak kuzum depresyon falan yok hee allah allah ya olum mu var ucunda allah korusun bu ay olmazsa obur ay olmazsa ondan sonraki ay sabir bebegim sabir :)

kuzum senin bata da az kalmış yahu seninle genelde aynı gidiyorduk ya senin de çok varmış gibi geliyordu şimdi dank etti yahu.

valla canım niye öyle oldu anlamadım ben bastım gittim çok acelem varmış gibi :KK9: 26 gün ya benim döngü.. geldi çattı benim vakit :KK17: tırsıyorum ama korkunun ecele faydasıı yokkkk

valla canım niye öyle oldu anlamadım ben bastım gittim çok acelem varmış gibi :KK9: 26 gün ya benim döngü.. geldi çattı benim vakit :KK17: tırsıyorum ama korkunun ecele faydasıı yokkkk

kızlarrrrrrrrrrr canım sıkıldı yaaaa :) uykumda geldi :) geçmişi okudum biraz geldimm..efsun kız ben sana benim batı sölemeyi unutmuşum 8 eylül olduk artık :) gerçi 2 aydır sölediğim atrihden 2 gün önce oluyorum :)yarın kontrole gidicem doktora.klomen yarın son.yumurtalar ne alemde bakalım doktor baksın..sonrada duruma göre yol alacagız kısmetse...çokk zor kızlar yaaa..ben bukadar zorlanacagımı hiç tahmin etmiyordum :KK43: nasıl bir iş anlam veremedim yaa..ablam 2 3 ayda bir adet olur.kız evlendiği ay hamile kaldı varmı böle bişi yaaa :) 2,5 senedir bende tık yok.ve ablama nazaran her ay düzenlidir adetim :) garip yaa

talihamm cnm hoş geldin kuzumm inş.herşey yolundadır aynen senin gibiyim çok duzenlidir adetim 1,5 yıldır tık yok abimin eşi 3 ayda bir olur hamile kaldı 2,5 aylık tontiş kızı var şans kısmet bu işler ben önce evlendim abimden Allah ım ol derse olur üzülme emi tatlım dua et olucak birgun inş.:KK49:

o zaman senle ben aynıyız hadi bakalım inşallah ikimize birden diyelimm:KK16:
valla ailemden ve çevresinden soran yok çok şükür ama benim arkadaşlarım çok meraklı çok severler beni illa benim gibi bi kızım olmalıymış onu mıncıklıycaklarmış dertleri o sürekli arayıp bu ay kesin hamilesin bak içime doğdu da ondan aradım diyorlar:KK52:
ay canım valla bende beklerim :))) antalyam da çok güzeldir candır hiç üzmez bizi herşeyi güzeldir havası suyu doğası kendimi çok şanslı hissederim hep :KK9: tatil çok güzel bişiy ya eylülde çıkıcam bende egeye gidicez inşallahhhh yıllık iznimi bitireyim biraz, ağırlık yapıyo kullanmayınca :KK60: :KK60: :KK60:

canım benim 1 hafta var ama hiç belirti melirti yok keşkem gelsee ah keşkemmmm :KK9: ay ne hoş resimmiş o öyle Allah sanada o kadın gibi fotolar çektirmeyi nasip etsin inşallahh.. yanlız millette beklentiye girmiş haa siz de.. bizimkiler de dillendirmiyo ama bi hamile kalsam çok normal karşılıcak gibiler sanki o haberi vercekmişim gibi davranıyolar :KK9: :KK9:

heyyyy hehehyyyy bana bak kuzum depresyon falan yok hee allah allah ya olum mu var ucunda allah korusun bu ay olmazsa obur ay olmazsa ondan sonraki ay sabir bebegim sabir :)

sabır canişkom aynen öylee inşallahh hayırlısıyla gelin meleklerimiz

hoşbulduk canım sağol, iyi idare eder... fazla şişkinliklerim var o yoruyor. onun dışında iyi. sen nasılsın?

bolbol dinlin tatlım iyiyim bende ne olsun bildiğin gibi takılıyoruz işte :KK9:

kızlar bi iş çıktı bana dönücemm

X