Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

oyyy canuum benim hiç sakıncası olurmu yaaa canımsın Allah razı olsun ağzına yüreğine sağlık böyle mübarek bir günde okundu dualarım ne mutlu bana:KK16::KK16:
papilloamour , bilgemadam icin duami okudum bilgemadam icin bugun okumamin bi sakincasi yoktur umarim kuranda okudum hem sizin icin hemde diger butun arkadaslarim icinde ettim duami :) allah kabul etsin insallah :)

işlerimi bitirdim geldim yoruldum ya çok yoğunluk oldu birden yani listeye dokunmuyorum okuyabilen arkadaşlar çifter çifter okusunlar diye düşündüm Allah razı olsun hepinizden ben zaten bunu her ay yapalım diye düşünüyorum bunu siz ne dersiniz bilmiyorum ama hepimiz hamile kalana kadar en azından :KK49:

kızlar yardımm!!
adetıme 4 gun var ama ben dayanamayıp evde teset yaptım once cıkmadı ama aradan 1 saat falan gecınce ıkıncı sılıkm bı cızgıyı gordum sızce test cok bekledıgı ıcın yanılmıs olabılır mı??

işlerimi bitirdim geldim yoruldum ya çok yoğunluk oldu birden yani listeye dokunmuyorum okuyabilen arkadaşlar çifter çifter okusunlar diye düşündüm Allah razı olsun hepinizden ben zaten bunu her ay yapalım diye düşünüyorum bunu siz ne dersiniz bilmiyorum ama hepimiz hamile kalana kadar en azından :KK49:

ayyynennn canim kesinlikle varim dua listesinde hamile kalmis olsam bile okumaya devam ederim :)

kızlar yardımm!!
adetıme 4 gun var ama ben dayanamayıp evde teset yaptım once cıkmadı ama aradan 1 saat falan gecınce ıkıncı sılıkm bı cızgıyı gordum sızce test cok bekledıgı ıcın yanılmıs olabılır mı??

canim benim sen umutsuzluga kapilma ama 5 dk icerisinde cikan sonuclar dikkate aliniyo diye biliyorum tekrar testyapsana yine oyle olursa kan testi yaptirirsin :)

kızlar yardımm!!

testin geçerliliği ilk 10 dk geçerli bence bekle canım bence batını inşallah hamişsindir

sevincmerden canımm bnce de sen bat ını bekle o zaman daha net sonuç alırsın
yumurtlma zamanını biliyo musun yani bu kadar eken sonuç verebilir mi

çok şükür o kadar da susamadım bn pek susamıyom genelde .Senin nasıl cnm bat ne zamandı

enim 23 agustos tatlim :) sivilcelendim sanki 2-3 gun sonra regl olcakmisim gibi baska hicbir belirtim yok :KK43: ben 21 gunde regl oluyorum bunun nedeni varmi acaba bilemiyorum :KK43: bu ay folik asite basladim ondan midir bilmem istahim muthis artti :)

enim 23 agustos tatlim :) sivilcelendim sanki 2-3 gun sonra regl olcakmisim gibi baska hicbir belirtim yok :KK43: ben 21 gunde regl oluyorum bunun nedeni varmi acaba bilemiyorum :KK43: bu ay folik asite basladim ondan midir bilmem istahim muthis artti :)
folik asit demişken bnm önceki kullndığım ilaçta byle bişe yoktu ama fobiol almaya başaldm midemin bulandığını farkettm byle olan var mı:26:

Son düzenleme:
X