Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

selamun aleyküm millet :KK16: ne var ne yok, geçmişi biraz okuyayım dedim ama sohbet bayağı ilerlemiş, herşey yolunda mı herkes te, ben daha şimdiden dombili oldum :KK49: :KK9:

selamun aleyküm millet :KK16: ne var ne yok, geçmişi biraz okuyayım dedim ama sohbet bayağı ilerlemiş, herşey yolunda mı herkes te, ben daha şimdiden dombili oldum :KK49: :KK9:

efeeeeeeemmmmmmmm :KK16: kız face 'i yasakladılar , giremiyoss artık ya :KK5::KK5:

aleyküm selam tatlım hoşgeldin demek yasakladılar olsun burası var burdan yazışırız yakalanma sakın :KK49:

mrb ben sızıı cooook uzun zamandır takıp edıyorum cok faydalı bılgıler edındım sayenızde ve smdıde bu gusel haberı sızınle paylasmak ıstedım
hamıleyıııımmmm :)))
10 aylık evlıyım subette bı gebelıgım oldu ama martta kalbı atmadıgı ıcı kurtaj oldum suan ılk denememız allaha sukur hamıle oldugumu ogrendım darısı tuuum ısteyenlerın basına

benıde lısteye ekleyın lutfeennn coook heyecanlıyım ıns bu sefer kı gebelıgım saglıklı olur ve saglıklı gecer :))

mrb ben sızıı cooook uzun zamandır takıp edıyorum cok faydalı bılgıler edındım sayenızde ve smdıde bu gusel haberı sızınle paylasmak ıstedım
10 aylık evlıyım subette bı gebelıgım oldu ama martta kalbı atmadıgı ıcı kurtaj oldum suan ılk denememız allaha sukur hamıle oldugumu ogrendım darısı tuuum ısteyenlerın basına

benıde lısteye ekleyın lutfeennn coook heyecanlıyım ıns bu sefer kı gebelıgım saglıklı olur ve saglıklı gecer :))

Allah hayuırlı sağlıklı büyütsün inşallah darısı başımıza belirtilerin neydi canım nasul kaldın sen de bizleri bilgilendir :KK49:

ohohohohohoh :KK16:hayırlı olsn bakalım, sağlıkla kucağına al inşallah, hadi herkese anlat nasıl hamiş kaldığını, ekstra birşey yaptın mı kardeeeeşşşşşş:KK16::KK49:

naptın başka doktora kontrole gitcen mi sen ? bence git en azından kist gitti mi diye bakar, rahatlarsın sen de, sonra doktor izinden gelince gdersin:KK49:

ilacım bitsin cnm 13 tane kaldı kontrole gidicem belkide bu kontrole gittiğimede gözükürüm sonuçta diğer doktorada 1 aydır gidiyordum

palliomur arkadaşım tevhidini okudum, bu mübarek günde kabul olsun inşallah.

papilloamour , bilgemadam icin duami okudum bilgemadam icin bugun okumamin bi sakincasi yoktur umarim kuranda okudum hem sizin icin hemde diger butun arkadaslarim icinde ettim duami :) allah kabul etsin insallah :)

Gerçekten samimi duygularımla çok çok teşekkür ediyorum ayrı ayrı hepinize, birbirimizi hiç görmedik büyük ihtimallede göremeyeceğiz ama aynı içten duygularla birbirimiz için dualar ettik, güzel haberlerle sevindik yeri geldi üzüldük, yeri geldi meraktan çatladık...burdaki tüm arkadaşların tez zamanda hayırlı haberlerini almayı nasip eder inşallah Allahım bize... Bu akşam hepimiz için tekrar ve tekrar dua edicem, hayırlı yazılar dilicem.. Allah doğum haberlerinizi almayı nasip etsin sizleri seviyorum

Allah hayuırlı sağlıklı büyütsün inşallah darısı başımıza belirtilerin neydi canım nasul kaldın sen de bizleri bilgilendir :KK49:

valla cnm mıgdem cok bulandı bıde ayaklarımın altı yanıyordu kasıklarıma agrı saplanıyordu arada ama ben en cok bulatıdan anladım cnku ben hıc bılmm bulantı nedır :)

Gerçekten samimi duygularımla çok çok teşekkür ediyorum ayrı ayrı hepinize, birbirimizi hiç görmedik büyük ihtimallede göremeyeceğiz ama aynı içten duygularla birbirimiz için dualar ettik, güzel haberlerle sevindik yeri geldi üzüldük, yeri geldi meraktan çatladık...burdaki tüm arkadaşların tez zamanda hayırlı haberlerini almayı nasip eder inşallah Allahım bize... Bu akşam hepimiz için tekrar ve tekrar dua edicem, hayırlı yazılar dilicem.. Allah doğum haberlerinizi almayı nasip etsin sizleri seviyorum

ayyyyy yavruuummm yerim seni ben :) niye kiz gorusuruz belki belli mi olur :) dualarini kabul etsin insallah rabbim :)) offff gobuslerimiz bebislerle dolcak insallahhhhhh :)

ohohohohohoh :KK16:hayırlı olsn bakalım, sağlıkla kucağına al inşallah, hadi herkese anlat nasıl hamiş kaldığını, ekstra birşey yaptın mı kardeeeeşşşşşş:KK16::KK49:

saol cnm allah herkesın gnlune gore versın eksta bıse yapmadım sadece ılıskıden snra hemen kalkmadım yerımden ayaklarımı dıktım bekledım..
belırtılerımde mıgdem cok bulandı ayaklarımn altı yanıyordu resmen ve kasıklarıma sancı saplanıyordu bu sekıldydı :))

valla cnm mıgdem cok bulandı bıde ayaklarımın altı yanıyordu kasıklarıma agrı saplanıyordu arada ama ben en cok bulatıdan anladım cnku ben hıc bılmm bulantı nedır :)

tatlisim oncelikle hayirli olsun rabbim hayirlisiyla sagsalim saglikla kucagina almayi nasip etsin inssllah :) herkesin farkli bir belirtisi oluyo iste umarim bundan sonra cok bulantin olmaz canim :) peki uyguladigin bi yontem varmi kur falan yada bizim meshur salla titreti uyguladin mi :))

ayyyyy yavruuummm yerim seni ben :) niye kiz gorusuruz belki belli mi olur :) dualarini kabul etsin insallah rabbim :)) offff gobuslerimiz bebislerle dolcak insallahhhhhh :)

evet tabi canım görüşürüz inşallahhh :KK9: duygusala bağladım niyeyse.. ortada olmayan bebeğimi özledim ben gelse ceee ee dese hayatımıza :emir_bebek: :emir_bebek: benim güneşim olacak o.. inşallah Rabbim bizi çok bekletmez tez zamanda kavuşuruz miniklerimize

arkadaşlar merhaba geçen ay kimyasal gebelik geçirdim ALLAH evlat acısıyla sınamasın çok acı.şimdi bu ay için korunmana gerek yok dedi doktorum .yumurtlamadan iki gün sonra sol kasıkta şiddetli batma oldu sadece bir gün onun dışında katı katı şeffaf parça akıntılarım oldu jöle gibi akşam üstü süt beyazı akıntım oluo şimdi adetime 3 gün var ne adet olmak için bi belirti var ne bişi sadece ara ara sol kasıkta batma oluo sizce böle hamilelik olurmu deneyim yaşayan varmı

arkadaşlar merhaba geçen ay kimyasal gebelik geçirdim ALLAH evlat acısıyla sınamasın çok acı.şimdi bu ay için korunmana gerek yok dedi doktorum .yumurtlamadan iki gün sonra sol kasıkta şiddetli batma oldu sadece bir gün onun dışında katı katı şeffaf parça akıntılarım oldu jöle gibi akşam üstü süt beyazı akıntım oluo şimdi adetime 3 gün var ne adet olmak için bi belirti var ne bişi sadece ara ara sol kasıkta batma oluo sizce böle hamilelik olurmu deneyim yaşayan varmı

geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın inşallahh hamilesindir.. daha önce hamile kalmadığım için ne yazikki böyle bi deneyim yaşamadım ama yaşarsam çarşaf çarşaf paylaşıcam gün gün ne yapıp ettiğimi :KK9: Ama topicte hamile boll onlar aydınlatırlar :KK34: Allah gönlüne göre versin..

canim oncelikle cok gecmis olsun cok uzuldum gercekten cok zor allah yardimcin olssun ki cok sukur atlasmissin sen kafana takma sakin tamam :KK43: valla benim deneyimim yok ama duyduklarim soylediklerin belirti olabiliyo :) benimde akintim her zaman cok olur ama ben bunu gebelik belirtisi mi acaba demiyorum cunku hep oluyo sen kendinde degisiklikleri daha iyi anlarsin :))

hayırlı olsun yurdagül Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin sağlıklı bi gebelik ve doğum diliyorum sana , biz de onuncu ayımımıza giricez 1 hafta sonra.. ekleriz tabii ne demek, betüş yarın ekler çıkmıştır muhtemelen şimdi iş çıkış saati onun..

X