Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlar birşey danışmak istiyorum size şimdi ben d.kontrol hapı kullanıyorum ya 1 gun içmesem ilişki olsa hani 1 gun içmeyi unuttum hamile kaldım diyenler var bende böyle yapsammıki yarın :KK17:

kızlar birşey danışmak istiyorum size şimdi ben d.kontrol hapı kullanıyorum ya 1 gun içmesem ilişki olsa hani 1 gun içmeyi unuttum hamile kaldım diyenler var bende böyle yapsammıki yarın :KK17:

ebruşum bence düzenli bir şekilde kullan hapını ve kistin gitsin önümüzdeki ay çalışmalara içiniz rahat başlarsınız

selam canım progestan bende kullanıyorum ama bende hiç bi yan etki yapmadı kimisine çok dokunuyormuş uyku baş dönmesi filan yapıyormuş bende bişi yok çok şükür psikolojik olabilir sende kaptırma sakın kendini güzel güzel geçsin inşallah

aslında dokunacağını düşünmemiştim başta:KK9:.. neden dersen bi ilaç kullanmıştım eskiden ismini vermiyeyim. zona geçirmiştim oda sinirlerle ilgili olunca, depresyon ilacıydı. iş arkadaşı elimde gördü ilacı (kendisi yaşça benden çok büyük). aa o ilacı benim dedeme vermişlerdi her gün uyuyordu dedi. o ilaç bile etkilememişti beni:KK9:... hal böle olunca o progestanı öle yapacağını hiç düşünmedim:KK9:.

olur tabi niye olmasın da neden doğum kontrol hapı kullanıyorsun onu anlamadım madem bebiş istiyosun:KK1:

kistim için cnm :2:

kistin gitsin diye düzenli kullanmaya devam etsen olmaz mı canım ya...

bir arkadaş anlatmıştı. geçiş döneminde d.kontrol yöntemlerinden 2 tanesini kullanıyorlarmış, bayan o ay hamile kalmış. şansmıdır nedir bilmem ki:KK9: sana örnek olmasın ama... nasip nezaman geleceği belli olmuyor ki veletlerin :KK52:

kuzum ben de betüşe katılıyorum bu ay düzenli kullan bence inşalllahhhhhh gidicek kist bişicik kalmıcak sonra da önümüzdeki ay boy çalışmalı geçicek inşallahhh.. 1 gün kullanmayınca etkisini yitiriyomuymuş ki ilaç, ben duymamışım demekki o haplara bile güvenmemek lazım doğum kontrolü için vayyy bee

yok kız üzülme ne güzel patlıcan şiş dediğini nasıl yapıyorsun

yaaa aslinda cok kolay yazayim tarifini

malzemeler : 500 gr dana kusbasi , 6 adet patlican , 2 adet orta boy sogan , 2 adet orta boy domates , 1/2yemek k. biber salcasi , 1/2 domates salcasi , tuz , baharat

yapilisi: patlicanlari alacali olarak soy boyuna dogru 4 e bol her patlicandan 4'er dilim cikart. kestigin sekilde yagda kizart havlu kagidin uzerine koy. sonra etleri minik minik dogra iyice yika tencereye koy kendi suyula orta atesten biraz daha kisik olsun 15 dk falan pisir sulancak zaten o su koyma tencerenin kapagi o sirada kapali olsun sonra uzerine sogani domatesi ( kup kup incecik dogranmis olsun domatesle sogan daha lezzetli oluyo ) salcalari koy iyice karistir . etlerin suyu cektikce pisene kadar azar azar su ilave edip bu sekilde pisirmeye devam et tuzunu ve baharatlarini et pistikten sonra koy tamam mi canim . sonra gelelim patlicanlari hazirlamaya patlicanlardan 2 adet al arti seklinde yerlesti ortasina hazirlanmis etten koy uclarini birlestir uzerine domates ve biber dilimle koy ve hepsini tutmasi icin kurdani uzerine dibine kadar batir :) en son hepsini yaptiktan sonra patlicanlar 12 tane falan cikiyo ona uygum borcama koy uzerine et yaptigin tencerenin icinde (tencereyi yikamadan ) goz karari su ve salcayi kaynat ve patlicanlarin uzerine koy islem biter ve 180 derece isinmis firinda 15 -20 dk daha pisir ve yemek hazirrrrrr ayy valla yemegi yaparken bu kadar ugradmazdim herhalde :)))))) afiyet olsun tatlim mutlaka dene amamuthis oluyo :))

katılıyorum canım.

kistin gitsin diye düzenli kullanmaya devam etsen olmaz mı canım ya...

bir arkadaş anlatmıştı. geçiş döneminde d.kontrol yöntemlerinden 2 tanesini kullanıyorlarmış, bayan o ay hamile kalmış. şansmıdır nedir bilmem ki:KK9: sana örnek olmasın ama... nasip nezaman geleceği belli olmuyor ki veletlerin :KK52:

kuzum ben de betüşe katılıyorum bu ay düzenli kullan bence inşalllahhhhhh gidicek kist bişicik kalmıcak sonra da önümüzdeki ay boy çalışmalı geçicek inşallahhh.. 1 gün kullanmayınca etkisini yitiriyomuymuş ki ilaç, ben duymamışım demekki o haplara bile güvenmemek lazım doğum kontrolü için vayyy bee

teşekkür ederim canlarım ben bu ay bırakmıycam ilacı sonra zaten tedaviye başlarız :KK49:

tüm o yöntemler %99 korurmuş. %1 için belli olmaz....

herkese selaaaaaam:KK16:bugünün anlam ve önemi hasebiyle çook mutluyum.bugün Allahın izniyle tüm melekler yeryüzüne inecek kulların dualarını kabul edecek.Allah hayırlısıyla ibadetlerini hakkıyla yapıp ,duası kabul olanlardan eylesin inşallahhh...........

canlar bn dün de bugn de kasık sancılarylayım sanırım yumurtlama zmanımdı galiba amaaa eşiimle limoni olduk dün hiçbir çalışma olamadı malum bugn de sanmıyorumm ..:KK50:
en önmli günler kaçmış oluyo yaniii.Ama yne de Allah tan ümit kesilmez dii mi...:KK24:

herkese selaaaaaam:KK16:bugünün anlam ve önemi hasebiyle çook mutluyum.bugün Allahın izniyle tüm melekler yeryüzüne inecek kulların dualarını kabul edecek.Allah hayırlısıyla ibadetlerini hakkıyla yapıp ,duası kabul olanlardan eylesin inşallahhh...........

canlar bn dün de bugn de kasık sancılarylayım sanırım yumurtlama zmanımdı galiba amaaa eşiimle limoni olduk dün hiçbir çalışma olamadı malum bugn de sanmıyorumm ..:KK50:
en önmli günler kaçmış oluyo yaniii.Ama yne de Allah tan ümit kesilmez dii mi...:KK24:

ayyy kizceler yaaa dunde esiyle tartisan tartisana noluyo kiz size yumurtlamalarda bari yapmayiverin kizzzz adamlarin gonlunu hos tutun nese artik rabbim buyuk sanki herkes yumutlama gununde mi hamile kaliyo belki bugunde devam ediyodur yumurtlaman efsuncuum ve sana duyrulur bugun kocislerinizle barisiniz lutfen hem bugun mubarek gunkiz gunah anneeem gunah :)))

papilloamour arkadaşımızın tevhidini okudum allah kabul etsin .merhaba kızlar anca fırsatım oldu girmeye akşama misafirim varda biraz geçmişi okuyum geliyorum

ayyy kizceler yaaa dunde esiyle tartisan tartisana noluyo kiz size yumurtlamalarda bari yapmayiverin kizzzz adamlarin gonlunu hos tutun nese artik rabbim buyuk sanki herkes yumutlama gununde mi hamile kaliyo belki bugunde devam ediyodur yumurtlaman efsuncuum ve sana duyrulur bugun kocislerinizle barisiniz lutfen hem bugun mubarek gunkiz gunah anneeem gunah :)))
soram yaa kadir gecesi arefesi neyseki şuan küs diilizx ama çalışma olacak kadar da ii sayılmayız hm malum kddr gecesi ah bu kocalar tam da zamanıın buluyolar ya:KK4:

X