Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

günaydın kızlar Kadir Geceniz mübarek, dualarınız kabul olsun .betüşüm küs durma kuzum hem mubarek aydayız aksilik iste oldumu hep üst üste gelir Allah ım hayırlısını versin hepimizin duaları kabul olsun inş.bol bol dua edelim :KK49:

Günaydın kızlarrrrrrrrrrr,,

Hepinizin kadir gecesini şimdiden kutluyorum..Oruçlu değilim bugün ilaç içiyorum :KK43: baya borcum olduu...kızlar benim bugün 7.günüm kasıklarımda hareketlenmeler başladı 2gündür soğan suyuda içiyorum.bu gece bol bol dua edeceğim canlarım hepimiz için...Yüce rabbim yardım elini üstümüzden eksik etmesin.Allahım yardımcımız olsun kızlarrr..

gunaydın cnm Allah ım kabul etsin dualarını benimde kahverengi akıntım geliyor hala 12.gunum bugun belkide kistim gidiyordur soğan suyuna başlayamadım daha d.kontrol içiyorum diye yan etkisi olmasın hayırlısı ne ise o olsun cnmm:KK16:

günaydın kızlar Kadir Geceniz mübarek, dualarınız kabul olsun .betüşüm küs durma kuzum hem mubarek aydayız aksilik iste oldumu hep üst üste gelir Allah ım hayırlısını versin hepimizin duaları kabul olsun inş.bol bol dua edelim :KK49:

günaydınnnn canımmm, kadir gecemiz mübarek olsun.. inşallah bu mübarek gecede ettiğimiz dualar kabul olur

papilloamour duanı okudum ne güzel duan bu mübarek güne geldi rabbim kabul etsin.. hepiciğinizin kadir gecesi mübarek olsun rabbim bu geceyi en güzel şekilde geçiren kullarından eyler inşş hepimizi kızlar ben dün gece çok güzel bir rüya gördüm test yapıyodum çift çizgiyi gördüm inanamıyorum tekrar tekrar bakıyorum sonra bi baktim her bakmamda çizgiler çoğalıyo :) çok değişikti Allahımm hayırlara çıkarsın sabah gülerek uyandım ne kadar mutluydum inşş gerçektede hepimiz yaşarız bu mutluluğu bu gece dularınızda olmak dileğiyleeee ...

papilloamour duanı okudum ne güzel duan bu mübarek güne geldi rabbim kabul etsin.. hepiciğinizin kadir gecesi mübarek olsun rabbim bu geceyi en güzel şekilde geçiren kullarından eyler inşş hepimizi kızlar ben dün gece çok güzel bir rüya gördüm test yapıyodum çift çizgiyi gördüm inanamıyorum tekrar tekrar bakıyorum sonra bi baktim her bakmamda çizgiler çoğalıyo :) çok değişikti Allahımm hayırlara çıkarsın sabah gülerek uyandım ne kadar mutluydum inşş gerçektede hepimiz yaşarız bu mutluluğu bu gece dularınızda olmak dileğiyleeee ...

teşekkür ederim canım , Allahım hepimizin dualarını kabul etsin inşallah, bu mübarek gece de hepiniz dualarımda olacaksınız önce sağlık sıhhat doğruluk, hayırlı yazılar, sonra hayırlı evlatlar dileyeceğim hepimiz için... Rüyan çok güzel çok anlamlı hayra çıksın inşallah, Allah o günleri göstersin yaşatsın bizlere...

günaydınnn kızlarrrrr

canım çok isteyince böyle oluyo yaa, uyuz oluyorum ben de bi terslik çıkıyo.. ama sen bugünlük barış sonra yine küsersin :KK34: ben öyle yaptımm çünkü benim kritik önem düzeyinde yaklaştığım o haftada onun muhakkak çok önemli işleri ıvırları zıvırları oluyo gıcık oluyorummmmm :KK31:

günaydın kuzucum

öyle valla çok odaklanınca günlere olmayınca insan çok sinir oluyor belki fazla tepki veriyor sanki dün olsaydı kesin hamile kalacaktım da :KK9:

Günaydın kızlarrrrrrrrrrr,,

Hepinizin kadir gecesini şimdiden kutluyorum..Oruçlu değilim bugün ilaç içiyorum :KK43: baya borcum olduu...kızlar benim bugün 7.günüm kasıklarımda hareketlenmeler başladı 2gündür soğan suyuda içiyorum.bu gece bol bol dua edeceğim canlarım hepimiz için...Yüce rabbim yardım elini üstümüzden eksik etmesin.Allahım yardımcımız olsun kızlarrr..

günaydın talihacım benimde bu sene çok borcum oldu ::KK43:

gunaydın cnm Allah ım kabul etsin dualarını benimde kahverengi akıntım geliyor hala 12.gunum bugun belkide kistim gidiyordur soğan suyuna başlayamadım daha d.kontrol içiyorum diye yan etkisi olmasın hayırlısı ne ise o olsun cnmm:KK16:

günaydın kuzum naptın dr işini bir karar verdinmi

canım hayrolsun rüyan inşallah tez zamanda çift çizgiyi görürsün gerçekte.

canlarım birşey sorucam kandillerde olmaz mı acaba bazı topiklerde gördüm de ne diyorsunuz sonuçta duanı ibadetini yaptıktan sonra olmasının birsakıncası var mıacaba

betüşüm ilacımın bitmesine 13 gun var bitince sadece kontrole gidicem artık doktorum gelince ona muayene olucam tatlım :KK16:

canlarım birşey sorucam kandillerde olmaz mı acaba bazı topiklerde gördüm de ne diyorsunuz sonuçta duanı ibadetini yaptıktan sonra olmasının birsakıncası var mıacaba[/QUOTE]

Vallahi ablacım ben olmaz diye biliyorum çünkü bugünler her zaman gelmiyor dua ederek geçirmek daha makbul diye biliyorum bizimde biliyosun çalışmalar başaldı pazar günü denemiştik normalde salı günü düşünüyordum ama mübarek gün olduğu için dün gece denedik iki gün üst üste oldu ama bugün yapamazdım bide şöyle bi şey duymuştum bilmiyorum ne kadar doğru bu mübarek gecelerde girilen ilişkiden dünyaya gelen bebek sorunlu oluyormuş ama dediği gibi duydum...

betüşüm ilacımın bitmesine 13 gun var bitince sadece kontrole gidicem artık doktorum gelince ona muayene olucam tatlım :KK16:

kızlar geçen doktora gittiğimde aşılama fiyatınıda öğrendim..hastaneye sadece 400 veriyormuşuz.işde birde doktorun verdiği ilaç ne ise..bu 400 tl de sadece spermi hazırlama için miş :) bazı yerler 750 800 tl diyor ama bu rakam iyi inş. busefer rabbim yüzümüzü güldürür :)

günaydınn kızlar.... öncelikle KADİR GECEMİZ MÜBAREK OLSUN... ALLAH HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN İNŞALLAH,ALLAH GÖNLÜMÜZE GÖRE VERSİN...Bu gece ben de hepimiz için dua edicem... :KK42:

kızlar geçen doktora gittiğimde aşılama fiyatınıda öğrendim..hastaneye sadece 400 veriyormuşuz.işde birde doktorun verdiği ilaç ne ise..bu 400 tl de sadece spermi hazırlama için miş :) bazı yerler 750 800 tl diyor ama bu rakam iyi inş. busefer rabbim yüzümüzü güldürür :)

aaa çok iyiymiş canım.hadi bakalım inşallah bu ay yüzün güler.bende bir iki ay böyle denicem iğne hap ondan sonra beklemicem aşılamaya geçcem.inşallah sen o zamana kadar olumlu sonuçlar alırısn:)

günaydın canım bak ne kadar kısmetlisin ki en mübarek gündeki salavatlar senin için okundu inşallah rabbim bu güzel günün hürmetine sana en yakın zamanda bir bebiş verir bende şimdi okudum duamı rabbim senin için kabul etsin dilerimki:KK16:
ama en az bende senin kadar şanslıyım ki yarın da benim duamı okuyacağımmm:KK16:
:KK60: :KK60: :KK60: alemsin betüşşş :KK9: boşver bak mübarek günde küste kalınmazmış, sen barışş kocacığınla bencee :KK48:

aaa çok iyiymiş canım.hadi bakalım inşallah bu ay yüzün güler.bende bir iki ay böyle denicem iğne hap ondan sonra beklemicem aşılamaya geçcem.inşallah sen o zamana kadar olumlu sonuçlar alırısn:)

inş. canım benim yaaa hayırlısı olur inş...iyi düşünmüşsün canım zaman kaybı oluyor elbet 2 yıldır kendimiz denedik olmadı son 5 aydırda doktor kontrolündeyim çok şükür problem yok ikizimizde ama olmuyor işte bizimkine açıklanamayan kısırlık deniniyormuş..herşey olması gerektiği gibi ama gebelik oluşmuyor :KK43: doktor kendi dedi bu ya aşılama deneyelim diye böylesi hayırlı olandır belki ALLAH BÜYÜK.

günaydın canım bak ne kadar kısmetlisin ki en mübarek gündeki salavatlar senin için okundu inşallah rabbim bu güzel günün hürmetine sana en yakın zamanda bir bebiş verir bende şimdi okudum duamı rabbim senin için kabul etsin dilerimki:KK16:
ama en az bende senin kadar şanslıyım ki yarın da benim duamı okuyacağımmm:KK16:

Günaydın canım, teşekkür ederim dualarına amin diyorum Allahım hepimizin yüzünü güldürsün inşallahhhhh .. :KK16: :KK16: :KK16:
Hz. Aişe bir gün Peygamberimize:
–«Ya Rasûlellah: Kadir Gecesine rastlarsam nasıl dua edeyim?» diye sordu.
Peygamberimiz şöyle buyurdu:
–«De ki: Ya Rab; sen çok affedicisin, affetmeyi seversin, beni afffet.» (64)
Sevgili Peygamberimizin öğrettiği bu duayı, biz de Kadir Gecesinde tekrar edelim:

"Allahumme inneke afuvvun kerîmun tuhibbul afve fa'fu annî."
"Allah'ım, şüphesiz sen affedicisin, ikram sahibisin, affetmeyi seversin, beni affet." (Tirmizi, Daavat, 12)

çok güzel canım Allah razı olsun bol bol okuyalım bizde bu duayı
Günaydın canım, teşekkür ederim dualarına amin diyorum Allahım hepimizin yüzünü güldürsün inşallahhhhh .. :KK16: :KK16: :KK16:
Hz. Aişe bir gün Peygamberimize:
–«Ya Rasûlellah: Kadir Gecesine rastlarsam nasıl dua edeyim?» diye sordu.
Peygamberimiz şöyle buyurdu:
–«De ki: Ya Rab; sen çok affedicisin, affetmeyi seversin, beni afffet.» (64)
Sevgili Peygamberimizin öğrettiği bu duayı, biz de Kadir Gecesinde tekrar edelim:

"Allahumme inneke afuvvun kerîmun tuhibbul afve fa'fu annî."
"Allah'ım, şüphesiz sen affedicisin, ikram sahibisin, affetmeyi seversin, beni affet." (Tirmizi, Daavat, 12)

X