Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

evet öyleyiz galiba

katılcam kuzum bitene kadar katılıcam..inan duamı okumayınca kendimi rahatsız hissediyorum..Sendende Allah razı olsun bitanem..Rabbim göbüşlerinizi en kısa zamanda dolduracak inşallah..

canım Allah tüm dualarımızı kabul eder sana meleğini tez zamanda gönderir inşallah, hayırlı haberlerle dön öpüyorummmm

kızlar dualarımıı okudum da geldim Rabbim kabul etsin..

Alah kabul etsin canımmmm hoşgeldin
günaydın hanımlar mutlu bir gün olsun hepimiz içinn

hoşgeldinnnnn musmutlu bigün olsun inşallahhhhhhhhhhhhh

katılcam kuzum bitene kadar katılıcam..inan duamı okumayınca kendimi rahatsız hissediyorum..Sendende Allah razı olsun bitanem..Rabbim göbüşlerinizi en kısa zamanda dolduracak inşallah..

canım gerçekten çok tatlısın yüreğin çok temiz, benimde dualarımda sen ve bebeğin varsınız hep, Allahım ikisinize de korusun

oyy bu ne güzell cümleler böyle Allah razı olsun bitanemm..siz hep dualarımdasınız benim.. hepiniz hemen hamile kalın diye çok istiyorum..ama nolur karamsar olmayın..boşluğa güşmeyin hiçmi olmucak acaba diye bile kuruyosunuz biliyorum ama bu düşünceyi atın kafanızdan nolur..bakın nasıl tıpış tıpış geliyo minikleriniz..Allahın izniyle..

hoşgeldin canım nasılsın bugün diğer topiğe baktım da dün canın sıkkın gibiymiş biraz

bugün daha iyi hissediyorum kendimi canım allah ağız tadımızı bozmasın

dün tuhaftım biraz evet...ben o topiği açtığımdan beri bütün kızlar hamile kaldı teker teker doğum bile yapmaya başladılar...

sevinçlerine endişelerine heyecanlarına hep ortak olduk güzel dostluklar kurduk...çok seviyorum onları

ama şöyle zaman geçince kendime dönüp baktım da aynı yerde sayıyormuşum bu canımı acıttı sadece...canım kocamı baba yapmak istiyorum artık hemde çookk

hoşgeldinnnnn musmutlu bigün olsun inşallahhhhhhhhhhhhh

amiiin inşallaahh nasılsın papillocuk iyisin inşallah

senin kaçıncı ayın sonunda oldu canım

evet kuzum bazen ciddin çok üzülüyorum dert ediyorum ama aslında yanlış bunun farkındayım inşallahhhh gelirler biran önce minikler, peş peşe hamile kalır herkes ve Allah hayırlı doğumlar nasip eder

iyiyim tatlım ne olsun işte iş güç koşturmaca arada muhabbetttt, çoklukla bebiş hayalleriii

canım inşallah en yakın zamanda sende yaşarsın ,eşinde baba olur
arada oluyor insanın üzerine çöküyor böyle karamsarlık işte

ooff kasıklarım nasıl ağrıyor bikaç güne çatlıcak heralde yumoşlar

selam tatlimm hosgeldin :) bizim ufaklik yoruyomu yoksa seni hiiimmm yerim onu ben ama soyle ona yormasin seni emi teyzeleri uzulur yoksa :)))

hoşbulduk bitanem

sanırsam teyzesi,oluşma ewresi olunca biras fazla yoruluyorum heep uyumak istiyorum ya,birşeyler de yemek gelmiyor içimden

nooolcak böle bilmiyorum topaç gibi olurum sanırsam böle uyumaya dewam edersem teyzesi

aaaaa tabi annesi yorcak azcik seni naparsin katlanicaksin artik himmm kizarim ama yemek yemek istemiyo he olsun zorla ama annesi sole bol vitaminli meyve ye taze salatalar ye onlar bos bosta olsa yeniyo dikkat et :) ohhh sen uyu ki oda buyusun :) melegine teyzesi minicik opucuk kondurdu ohhh cok tatli :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…