Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlar bu kürler zor oluyor ramazanda ben düzenli kullanmam gereken ilaçları bile alamıyorum

kiyamam ben sana yaa annelik bole bisi sanirim gerci ben daha tatmis degilim ama vajsana hepimiz daha dogmadan ne gibi fedakarlikkar yapiyoruz babalarimizda arkadan destekliyolar bizi normalde oyle olmazmi zaten :)) rabbim hepimizin yardimcisi olsun AMİN ....

günaydın kızlar... Konu yine salla titret bakıyorum Salla titretin canlı öğreğiyim canlarım. Aramıza yeni gelen arkadaşlara da gaz olsun. Kızlar normalde spermlerin yarısı ilişkiden sonra en ufak bir kımıldayla dışarı çıkıyor. Ben bu ay o kadar dikkat etmiştimki. Ayaklarım havada ilişkiden sonra yine ayaklarımı hiç indirmeden bir damlasını bile dışarı kaçırtmadan hem yarım saat bekledim. Hemde titredim. Daha önceki aylarda her zaman spermler dışarı çıkıyordu.

dilem ne hikmetse birden umut oldun bana. inşallah benim de olmuştur. bu ay saatlerce ayaklarımı diktim ve salla titreti de dediğim gibi uyguladım

benim normalde bat 5 ağutostu cnım ama battan tam 5 gün önce 31 temmuzda oldum hiç beklemediğim bişyeydi bu yüzden bidahaki bat için bişey söyleyemiyorum

aaaa öyle olunca rahim bebek için kendini hazırlıyo derler son 3 aydır benim de hep 5 gün 5 gün öne geldi. hayırlısı olsun

aaaa öyle olunca rahim bebek için kendini hazırlıyo derler son 3 aydır benim de hep 5 gün 5 gün öne geldi. hayırlısı olsun

inşallah öyledir çünkü son iki aydır var bi gariplik bende normalde bir hafta süren adetim 2 gün sürüyo ve sonraki beş gün sadece kahverengi akıntım var işte tüm bunları anlatmak için gitmiştim doktora ama olmadıişte

kızlar bu kürler zor oluyor ramazanda ben düzenli kullanmam gereken ilaçları bile alamıyorum

ben tutamıyorum ilaç alıyorum gün içinde, soğanı uyguladım bu ay inşallah faydasını görürüm

canım hoşgeldinnnnnn, doktora gittinmi yeni bi doktor bakıcam diyordun naptın bakalım güzellikk

ben tutamıyorum ilaç alıyorum gün içinde, soğanı uyguladım bu ay inşallah faydasını görürüm

canım hoşgeldinnnnnn, doktora gittinmi yeni bi doktor bakıcam diyordun naptın bakalım güzellikk

aa evet canım ya dediğin gibi daha önceden nefes almamda dahi hemen çıkıyodu dışarıya dün denedim bende ilk defa işte dediğin gibi ben kalkana kadar bi danlası bile çıkmadı dışarıya inşallah bzimde yüzümüz geler yaa bundan sonra favorim salla titret

Evet canım aynı hastaneden başka bir doktordan randevu aldım. Bu doktor için iyi diyorlar. Bunuda beğenmezsem hastanede iki kadın doğumcu daha var. Hepsini denerim olmadı. En son keseyi görmüştüm. Haftaya perşenbe de kalp atışları için gidecez bakalım.

Kıslar size şimdik alakasız bişi sorcam fikri olan varsa sölesin.ya bu hani ele yakılan kına varya ben saçıma ondan yakmak istiyorum.saçım röfleliydi çok yıprandı bende gittim çikolata kahveye boyadım rengi fena değil ama akıyo bende artık boya falan yapmak istemiyorum çok sıkıldım.bu kınadan alsam saçıma yaksam tutarmı acaba hem çok yumşacık oluyomuş çok besliyomuş ne diyosunu?

inşallah bu gittiğinden memnun kalırsın canım.. pıtpıtları duymaya az kalmış hayırlısıyla kalp atışını da duyunca rahatlarsın anneciğiiii

canım senin bi rengin varya karamel gibi ondan boyatsana o çok yakışmış ten rengine aşırı gitmişş.. kınayı bilmiyorum o ton tutmayabilir gibime geliyo ama bilmiyom bence karamele boyat
:

canım senin bi rengin varya karamel gibi ondan boyatsana o çok yakışmış ten rengine aşırı gitmişş.. kınayı bilmiyorum o ton tutmayabilir gibime geliyo ama bilmiyom bence karamele boyat
:

Karem oda olu aslında ama artık boya yerine daha sağlıklı bişi yapım dedim ama bir türlü tutturamadım.bide şunu düşündüm ben eskiden hep ünüversite yıllarına kadar kına yakardım ama saçım o saman kendi saçımdı çok güzel ve sağlıklılardı hayatıma boyalar bir girdi saç zıvanadan çıktı bide hani olmazda olurdu hamile kalırsam boyamak sakıncalı ama hamileler kına yakabiliyo.neyse olmadı bi denicem bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…