Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

aa evet canım ya dediğin gibi daha önceden nefes almamda dahi hemen çıkıyodu dışarıya dün denedim bende ilk defa işte dediğin gibi ben kalkana kadar bi danlası bile çıkmadı dışarıya inşallah bzimde yüzümüz geler yaa bundan sonra favorim salla titret :KK76:

amin insallah canim yaa hepimizin favorisi salla titret :KK62::KK62::KK62:

ben bu yöntemi denemedim bak bi keramet olabilir mi bu yöntemde :KK17:
dene dene faydasını görürüz inşallah

hahayyyy hiç bilmeden kendi kendime denedim bu ay. hatta eşim bacaklarımı tutup halı silkeler gibi silkeledi beni. o kadar utandım ki bunu kimseye söylemem diyodum ama tek yapan ben değilmişim:)
yok yalnız değilsin bak hepimiz yapıyoruz

canım niye yalan oldu yaa soğan :KK36: :KK20: günde bi kere de olsa yap bence, hadi aklına gireyim senin :KK53: ben de dün hazırladım ılısın diye beklerken uyuyakalmışım 1 saat sonra uyanıp içtim :KK31: şifa olur inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh :KK49: :KK49:

ya ne bilim canım hadi seni mi kırıcam bu akşam başlayayım yine:KK14::KK76:

Karem oda olu aslında ama artık boya yerine daha sağlıklı bişi yapım dedim ama bir türlü tutturamadım.bide şunu düşündüm ben eskiden hep ünüversite yıllarına kadar kına yakardım ama saçım o saman kendi saçımdı çok güzel ve sağlıklılardı:KK43: hayatıma boyalar bir girdi saç zıvanadan çıktı:KK9::KK9: bide hani olmazda olurdu hamile kalırsam:KK9: boyamak sakıncalı ama hamileler kına yakabiliyo.neyse olmadı bi denicem bakalım.

karamel sürekli boya ister dimi, akar sürekli o da doğru.. benim röfleleri ellemesen 6 ay idare ettiririm :KK6::KK6: bi dene bakalım kınayı değişiklik olur hem

kızlar bu sabah sabah ezanında karnımda bi batmayla uyandım ben ve uzun süre de uyuyamadım. buna yorum yapabilen var mı??

başla başla yapabildiğin kadar devam edersin canımm :KK76: benim önümüzdeki pazartesi bitiyor :KK6:

bi dönem çok boyadım ama son 1 yıldır bıkmışım herhalde hiç boyamıyorum uzun bir süre de niyetim yok sanırsam gerçi çok farklı renkler denemedim hep kızıl tonlarıydı kızıl olunca çok sık boyamak gerekiyor ya o bıktırdı sanırım

bi dönem çok boyadım ama son 1 yıldır bıkmışım herhalde hiç boyamıyorum uzun bir süre de niyetim yok sanırsam gerçi çok farklı renkler denemedim hep kızıl tonlarıydı kızıl olunca çok sık boyamak gerekiyor ya o bıktırdı sanırım

senle benim saç rengimiz aynı aslında :KK9: ben de 3 senedir falan röfle yaptırıyorum ondan önce uzun bi süre kendi saç rengimi kullandım sonra sıkıldım şimdi röfleden de sıkıldım, çok pis dönesim var ama yazın boyatmak istemedim zaten yıpranıyor deniz güneş sebebiyle diye.. değişiklik güzel oluyo ya insan kendini komple değişmiş hissediyo :KK9:

kızlar bu sabah sabah ezanında karnımda bi batmayla uyandım ben ve uzun süre de uyuyamadım. buna yorum yapabilen var mı??

Hadi hadi inşallah hamilelik belirtisidir canım.az kaldı sanırım gününe.yakında birde patlatırsın mutlu haberi inşallah

valla bir yorumum pek yok ama temennim var inşallah hamişsindir:KK76::KK76:

senle benim saç rengimiz aynı aslında :KK9: ben de 3 senedir falan röfle yaptırıyorum ondan önce uzun bi süre kendi saç rengimi kullandım sonra sıkıldım şimdi röfleden de sıkıldım, çok pis dönesim var ama yazın boyatmak istemedim zaten yıpranıyor deniz güneş sebebiyle diye.. değişiklik güzel oluyo ya insan kendini komple değişmiş hissediyo :KK9:

röfle yakışıyor ama sana açık tenli olman nedeni ile bende açık renk saçı çok seviyorum ama bana gitmez işte :KK8:

günaydın güzel anne adayları bugün benim dua günümmüş dua eden etmeyen tüm arkadaşlarımdan allah razı olsun birazdan hastaneye gideceğim inşallah bu aya umutla başlıyorrum sonuna mutlu olur rabbim tüm isteyenlere nasip etsin evlatlar inşallah iyi günler diliyorum hastaneden gelince girerim hoşçakalın hoş sohbetler:KK16::KK16::KK16::KK16:

röfle yakışıyor ama sana açık tenli olman nedeni ile bende açık renk saçı çok seviyorum ama bana gitmez işte :KK8:

inşallah öyleyimdir canım yaa. çok istiyorum çok çokkkkk:KK9:

kizlar ben gecenlerde de yazmistim diye hatirliyorum hergun gunde 66 defa "ALLAH" diye tesbih cekelim istedigimiz her turlu istek ve dualarimiz icin allahin izniyle kabul olur insallah :)

zamanında çok büyük konuşmuşum düğünde röfleli gelinlerden hoşlanmıyorum derdim hep, kendim röfleliydim :KK9: sağol canımmm ben de seviyorum aslında ama saçı yıprattığı da bi gerçek :KK53: kendimi iyice saldım zaten, eskiden fön çektirmeden gelmezdim şimdi salla pati ne bulursam giyip saçımı bi öylesine gelişigüzel toplama, öyle geliyorm işe bile :26:

kızlar benim çok uykum geldi gene yaaa

benimde geldi valla hiç gitmiyo zaten :KK9: uykucu topic burası, öğleden sonra hepimiz mışıll mışılll uyuruz kesinn :KK9:

inşallah öyleyimdir canım yaa. çok istiyorum çok çokkkkk:KK9:

ay hadi inşallah tatlım

kızlar dualarımıı okudum da geldim Rabbim kabul etsin..
hoşgeldin katinamm.allah kabul etsin halen dua listemize katılıyorsun ya Allah razı olsun canım

günaydın güzel anne adayları bugün benim dua günümmüş dua eden etmeyen tüm arkadaşlarımdan allah razı olsun birazdan hastaneye gideceğim inşallah bu aya umutla başlıyorrum sonuna mutlu olur rabbim tüm isteyenlere nasip etsin evlatlar inşallah iyi günler diliyorum hastaneden gelince girerim hoşçakalın hoş sohbetler:KK16::KK16::KK16::KK16:

güzel haberlerle gel inşallah canım

günaydın hanımlar mutlu bir gün olsun hepimiz içinn:KK16::KK16:

hoşgeldin canım nasılsın bugün diğer topiğe baktım da dün canın sıkkın gibiymiş biraz

X