Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

allahım daha neler duyucaz nasıl sallıycam ayol anlamadım dansöz gibi mi

allahım daha neler duyucaz nasıl sallıycam ayol anlamadım dansöz gibi mi

yok çok dansöz gibi olmuyo elini beline koy, hani mum duruşu vardıya eskiden beden dersinde yaptırırlardı bacakları tepeye kaldırman lazım sonra bacaklarını böleee sallıcaksın o arada popoda titriyo zaten bi süre dayanabildiğin kadar yap, ben de çok yapamıyorum bacaklarım ve boynum ağrıyıveriyo ama denedim vallaaaa her seferinde, inşallahhhh işe yarar

meleğim yurtdışındaydık biz tatilde uzun süre giremedim bahsetmiştim yaa sen nerelerdesin özelden mesaj attım aldınmı

hayır canım görmedim hemen bakıyorum, foruma göz atarken seni gördüm nasıl sevindim anlatamam neyse burdasın ve iyisin bi problem yok, topiğe giremiyorum bende eskisi gibi yazdıklarını okudum bitek 2 miz kaldık

hıııı anladıııımm hazır yumurtlarken deneyeyim bari kocaya reklam olcaz biraz ama neyse sabaha kadar güler bana artık

denemekte fayda var saol canım taktik için ben accık prova yapayım

kalp kalbe karşıymış meleğim bende yaklaşık 1-2 saat önce sanırım sana özelden mesaj yazmıştım girmiycem bende artık topiğe nededimi de orda belirttim zaten hepsini çok seviyorum ama onların sohbetleri beni yaralamaya başladı istemeyerek neyse sen nasılsın çok özledim seni balım yaa gel bi kucaklayayım

dene dene, inşallahhh ilk seferde işe yararrr Ben çıkıyorum Allaha emanet olun öpüyorum hepiciğiniziiiiiiiiiiiii

canım çok geçmiş olsun Allah yardımcın olsun inşalah dikkat et kendine emi.

kızlarrr nerdesiniz yaaaaa testim tek çızık çıktı

Yaa inan ki sevinemiyorum bi sorun vardır diye değer düşük gibi geldi bana da korktum cnm ne bilim işte

canım hayırlı olsun allah sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin :) bi an önce dr git canım :)

o çift çizğiyi bu ayda göremicemmm.şimdi wcye gittim gelmiş yaaaaaaaaaaaa pembe kahverengi akıntı gelmiş

canım üzülme ama herşeyin hayırlısı gerçi nekdar üzülme desekte insan kendini kaptıryor..inşalah önümüzdeki ay seni hamiş olarak görürüz canım

canımm..direk kandan mı baktırdın öncesinde idrar testi yaptınmı..bende 2 gün falan var hastalanmama dün yaptım negatif çıktı.

canım ben hiç idrar testi yapmadan direk hastaneye gittim ve kan testi yaptımdır dediğim gibi adet olmama daha 5 gün vardı. idrar testini adetim 4 gün geçtikten sonra yaptım saklamak için ozaman çift çizgi çıktı.

canim basin sagolsun....

canım hoşgeldin aramızaa :) inşaalah topiğimiz sana uğur getirir..sende bize uğur getirirsin:))

hayırlısı artık napalım..bu ay aşılama olacak kistim gitmişse tabi...ya kızlar ben şey dicem orucumu bozim mi yaa nette baktımda zaten oruç bozulmuştur diyor..napimmm..

boz canım bozulmuş oluyor zaten:)

canım Allah rahmet elesin başınız sağolsun.Mekanı cennet olsun inşallah..

Taliha arkadaşımız için duamı yaptım inşalahh eylülde onuda hamiş olarak görcez aramızda:)

başınız sağolsun ebebruli. allah yerinde dinlendirsin

canım hoş geldin aramıza inşallah bu topikte hepimiz hamiş olacağız sen bize biz sana şans getirelim inşallah koca göbekli hatunlar olalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…