Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

evet canım çoğumuzda aynı pişmanlık var galiba 2 ayda 2 ertesi gün hapı aldım deli gibi nöbetçi eczane aradım sanki hemen olacak.. ne bileyim hiç tahmin etmezdim çok safmışım diyorum şimdi

bizde de eşim korunuyodu adama az işkenceler etmedim yahu patlak olmasın çatlak olmasın düzgün tak bilmem ne keşke bi kaçak olsaymışş firar etseymiş süpermencikler

canım allah rahmet eğlesin.
hayırdır nereye gidiyorsunuz ben kaçırmışım onu?

bizde de eşim korunuyodu adama az işkenceler etmedim yahu patlak olmasın çatlak olmasın düzgün tak bilmem ne keşke bi kaçak olsaymışş firar etseymiş süpermencikler

he hehe bende öyle hatta ertesi gün hapı bile kullandım bir kaza sonrasında

hahahaha süpermenmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii süpermenler bu ay iyi çalışır inşallahhhhhh vızır vızır çalışsınlar

ebrucumm başınız sağolsun cnm bnm
sağolasın canımm
kim vefat etti ben kaçırdım galiba allah rahmet eylesin

eşimin amcası vefat etti Allah razı olsun

ya da mehter marşıyla iki ileri bi geriii ay küsmesinnn süpermenciklerimmm benimmmmm canlarım ciğerlerim velinimetlerimm

haa bakk bu daha iyiii evet evet kesin mehterle gidiyor bunlar...valla şampiyon olana büyük sürprizim var diyorum madalya kupa ne isterse ama gaza gelmiyolar yine de napsak

haa bakk bu daha iyiii evet evet kesin mehterle gidiyor bunlar...valla şampiyon olana büyük sürprizim var diyorum madalya kupa ne isterse ama gaza gelmiyolar yine de napsak

valla şampiyonu bende sabırsızlıkla bekliyorum canım bu topicteki dombrambre arkadaşımıızn bi taktiği vardı ismi: salla titret bi çok arkadaş hamile kaldı vallaa belki o sayede süpermenler gideceği yere daha hızlı ulaşır ilişki sonrası bacaklar hoooop yukarı salla salla salla salla titretttttt ve arkasından belinin altına yastık koyup uyuma taktiğiyle belki muvaffak oluruz, sen de dene uygulamadıysan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…