Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

evet canım çoğumuzda aynı pişmanlık var galiba 2 ayda 2 ertesi gün hapı aldım deli gibi nöbetçi eczane aradım sanki hemen olacak.. ne bileyim hiç tahmin etmezdim çok safmışım diyorum şimdi :KK1:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bizde de eşim korunuyodu adama az işkenceler etmedim yahu patlak olmasın çatlak olmasın düzgün tak bilmem ne keşke bi kaçak olsaymışş firar etseymiş süpermencikler:KK9::KK9::KK9:

efsunum 2 gundur yoktum eşimin amcasını kaybettik :KK5: işe gelmemiştim işlerde birikmiş zaman bulamıyorum yazmaya kusurabakmayın taliham üzülme kuzum herşeyde vardır hayır ama çıkart biraz kafandan inş.diğer ay tutar.papilloamour dün pasaportlar geldi vize işlemleriyle uğraşıyoruz kesinlikle tatil şart tatlım :KK16:

canım allah rahmet eğlesin.
hayırdır nereye gidiyorsunuz ben kaçırmışım onu?

bizde de eşim korunuyodu adama az işkenceler etmedim yahu patlak olmasın çatlak olmasın düzgün tak bilmem ne keşke bi kaçak olsaymışş firar etseymiş süpermencikler:KK9::KK9::KK9:

he hehe bende öyle hatta ertesi gün hapı bile kullandım bir kaza sonrasında :KK37:

hahahaha süpermenmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK60::KK60: :KK60: süpermenler bu ay iyi çalışır inşallahhhhhh vızır vızır çalışsınlar :KK15::KK15:

canım allah rahmet eğlesin.
hayırdır nereye gidiyorsunuz ben kaçırmışım onu?

Allah razı olsun cnm bulgaristana gidicez cnm ısmetse bayramdan sonra :KK16:
he hehe bende öyle hatta ertesi gün hapı bile kullandım bir kaza sonrasında :KK37:

ebrucumm başınız sağolsun cnm bnm :KK43:
sağolasın canımm
kim vefat etti ben kaçırdım galiba allah rahmet eylesin

eşimin amcası vefat etti Allah razı olsun

:KK60::KK60: ya da mehter marşıyla :KK1: iki ileri bi geriii :KK1:ay küsmesinnn süpermenciklerimmm benimmmmm canlarım ciğerlerim velinimetlerimm :emir_bebek::emir_bebek:

haa bakk bu daha iyiii evet evet kesin mehterle gidiyor bunlar...valla şampiyon olana büyük sürprizim var diyorum madalya kupa ne isterse ama gaza gelmiyolar yine de napsak

haa bakk bu daha iyiii evet evet kesin mehterle gidiyor bunlar...valla şampiyon olana büyük sürprizim var diyorum madalya kupa ne isterse ama gaza gelmiyolar yine de napsak

valla şampiyonu bende sabırsızlıkla bekliyorum :KK19: canım bu topicteki dombrambre arkadaşımıızn bi taktiği vardı ismi: salla titret :KK1: bi çok arkadaş hamile kaldı vallaa :emir_bebek::emir_bebek: belki o sayede süpermenler gideceği yere daha hızlı ulaşır :KK55::KK55: ilişki sonrası bacaklar hoooop yukarı salla salla salla salla titretttttt ve arkasından belinin altına yastık koyup uyuma taktiğiyle belki muvaffak oluruz, sen de dene uygulamadıysan:KK34:

X