Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

günaydınlar.
dün öğleden sonra çok yoğundu bakamadım.bugün yoğun olacak gibi

soğan suyunu içtim dün akşam kötü bir tat ama kapadım burnumu içtim günde 1 kere yapsak olmuyor mu acep:44:
eşim mutfağa girdi ne kokuyor burası böyle dedi.anlattım böyle böyle hamile kalmaya yarıyormuş falan diye eşleri uzaklaştırmaya yaramasın dedi delü

bende doğumu medikalparkta yapmıştım hangi medikalpark canım?

canım bi foktora git alttan muayene olmasın ama için rahat eder en azından

bizde özledik kuzum seni ya çok da yorma bence kendini yaaa

ne güzel
Allah sağlıkla kavuştursun yavruna

ovulasyon testinde bir problem var belkide bence 16 -17 de yumurtlama olur senin

canım çok geçmiş olsun ya dokunan birşey falan mı var acaba alerjik mi astımın senin.
çok haklısın ben de hamileyken sigara içenleri anlayamıyorum aklım mantığım almıyor açıkçası.bende sigara kullanırım arada ama bebek şüphesi düşse bile aklıma uzak duruum

kızlarrr nerdesiniz yaaaaa testim tek çızık çıktı

canım üzülme inşallah teste çıkmamıştır ama negatifse bile bu önümüzdeki ay olur inşallah.bazen diyorum elimi eteğimi çekeyim şu gün bugün diye oluruna bırakayım.ama yok insan düşünmeden edemiyo ve ben gerçekten çok bunaldım artıksanırım ben bir ay daha denerim ondan sonra eğer bene yaparlarsa aşılama denicem.kısmetse inşallah onda olur.

canım bursanın hangi ilçesinde hangi film çekliyo:)

zeytinbağı cnm.sinema filmi çekiliyor gerçekten çok zor bir işmiş allah yardımcıları olsun aynı sahneyi 10 kez çekiyolar.

günaydın kızlar taliha için duamı okudum allah kabul etsin gelmesin kırmızılar inşallah.küçük pisi çok geçmiş olsun bu sene sıcaklar çok ondanmı acaba cnm allah iyilik versin.bizim ailede siğara içen yok evlendiğimizde eşim içiyordu ipeğe hamile kalınca oda bıraktı.Şimdi kızım siğaraya düşman kimde görse siğara pişmanlıktır diyor hatta ölecekler diyede üzülüyor

kıslar bu arada günaydın yeni hamilelik yaşayanlarada rabbim sağ sağlim kucaklarına almayı nasip etsin inşallah.hadi bakalım heyecanlı heyecanlı bekleyen kimler varsa gelsin:)

kızlar hepinize günaydın ben aranıza yeni katıldım gerçi bayadır takip ediyorum ama yeni üye oldum.Öncelikle tüm anne olmak isteyenleri Rabbim sevindirsin.Benim de sorunum şu idrar testleri hep silik çıktığından dün kan testi yaptırdım.Sonuç 416.6 sizce normal mi anlamadım ne olur yardım edin.Henüz doktora da gidemedim.

kızlar 30.günüm bugün hala gelmediler ama agrım var kasıklarımda fena ama hiç sivilcem yok :) kirpiklerimde karışık ama bilmiyorum artık :) ayyy kılzar inş. gecikirim..rabbim duymuştur dualarımızı inş.

Günaydın bende okudum duamı Allah kabul etsin yaa efsunn ablacım gördünmü bende iki defa içemiyorum ramazan sadece iftarda içebiliyorum bide senin gibi eşimde bu ne böyle içme diyip duruyo kızdım onada ben içerim keçiboynuzunu bugün alıcaz Allah izin verirse acaba 1 kere içsek olurmuki hiç içmememkten iyidir gibi geliyo ama :)

kızzz hamilesin işteee hayırlı olsun canımmm...muhtemelern 3-4 haftalık daha yeni yani..acilen doktora görün canımmm..

herkese selamlar bugun benim bat .sabah adet ağrısıyla
uyandım ama daha gelen yok gecen ayda böle olmustu yarın gelir heralde kısmet artık.

günaydın kızlar!!

cumartesi günü bat günüm çok heycanlıyım bakalım ne olcak bu ay zaten bu ayda olmazsa daha üstelemicem oluruna bırakcam dayanamayıp test yapsam mı diyorum ama cıkmaz die korkuyorum acıkcası

ee işte ne güzel hamilesin düşük değilki değerin Allah sağlıkla kavuştursun yavruna
hoşgeldin canım buaarada topiğimize

kirpiklermi karışık ya bence bekle 1-2 gün gelmezse kanda baktırırsın canım ya

öyle valla sevalim ya napsak acaba ya

yok yok bekle sende tatlım haftasonunu

Yaa inan ki sevinemiyorum bi sorun vardır diye değer düşük gibi geldi bana da korktum cnm ne bilim işte

değerin düşük değilki canım ya niye böyle düşündün ki

herkese selamlar bugun benim bat .sabah adet ağrısıyla
uyandım ama daha gelen yok gecen ayda böle olmustu yarın gelir heralde kısmet artık.

inşallah gelmez canım hayırlısı olsun

Nebilim kız yaaa herşeyi takip ediyoruz işteee napimmm karışık gibi geliyor işte :) aynen olmazsam gecikme yaşarsam test yapcam gene hayırlısı olsun artık :)

günaydın kızlar, taliha canım senin kelimei tevhidlerini okudum, ALlah kabul etsin inşallah benimkini ve tüm okuyanların duasını, rabbim tez zamanda yüzünü güldürsün.

ya gerçekten düşük değil mi canlar ya netten araştırıyorum herkesin daha fazla oluyo genelde diye ne bilim işte kafam karıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…